Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rokosowska 8, Pivovar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jotpecet
    Member
    • 01-2008
    • 35

    Rokosowska 8, Pivovar

    Drugi multipap na Ochocie.
    Nowootwarty lokal znajduje się w pawilonach przy ulicy Rokosowskiej 8 - w pobliżu skrzyżowania z Białobrzeską.
    Dwa piętra: na poziomie zero znajdziemy bar z ośmioma kranami i wysokimi stolikami barowymi. Na poziomie -1 jeszcze nie byłem - sala dla palących

    Aktualnie leje się:
    Holba Premium - 8 zł za 0,5 l / 6 zł za 0,3 l
    Zubr Schwarzbier - 10 zł / 7 zł
    Litovel Weizen - 10 zł / 7 zł
    Litovel Premium - 10 zł / 7 zł
    Holba Májový ležák - 9 zł / 6 zł
    Trzech Kumpli Piece of Cake - 14 zł / 10 zł
    Raciborskie Klasyczne - 8 zł / 6 zł

    W lokalu można zjeść m.in. śledzika czy kiełbaskę.

    Zapomniałem spytać w jakich godzinach czynne. Obiecuję że uzupełnię.

    Dojazd: 157 do przystanku ROKOSOWSKA
    ewentualnie
    1, 7, 9, 14, 15, 25, 167, 191, 521 do przystanku OCH-TEATR
    1, 7, 9, 14, 15, 25, 136, 154, 167, 172, 186, 191, 208, 414, 521 do przystanku BITWY WARSZAWSKIEJ 1920.
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Bardzo dobra lokalizacja - obok basen i lodowisko więc można się wypocić i więcej wypić
    Lubię lokale w takich pawilonach więc zewnętrze na duży plus (na plus też wymalowane logo które jest dobrze widoczne). W środku na górze wystrój prawie identyczny jak w KiK na Żoliborzu, wysokie stoły i stołki, jest za to więcej miejsca. Na dole nie byłem.
    Do picia Holba, Litovel, Zubr (cerne), Raciborskie i Pacyfik Artezana. W lodówce spory wybór, są tez mocne alkohole. Holba i Raciborskie bardzo dobre, pani za barem miła, co prawda było "łyżeczkowanie" ale na prośbę, o zaprzestanie tego procederu, pani zaprzestała
    W tle leciała Maryla Rodowicz i było naprawdę miło...aż do czasu gdy został włączony TV na jakiś durny program dla opóźnionych w rozwoju gimnazjalistów (4fun czy inna eska tv albo viva) i już na full równie "udana muzyka" typu "przeboje". Wymiękłem i poszedłem do Honoratki gdzie jest o niebo lepiej tylko niestety do picia nie ma praktycznie nic.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Lokal dobrze odwiedzać tak do 18.00, wtedy jest super klimat, można przy starej dobrej muzyce pooglądać przechodniów przez okno, posiedzieć i pomyśleć, poczytać. I jest tak swojsko.
      Do 18.00 Holba za 6 zł, z ciekawych rzeczy dzisiaj Waterloo.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • abelincoln
        Senior
        • 01-2010
        • 286

        #4
        Ok. Środek Ochoty, poniedziałkowy wieczór, niszowa miejscówka. Ale mimo to czułem sie troszkę surrealistycznie siedząc tam we trójkę, gdzie dwójka młodzianów popijała kolę. Szczególnie, że w tle leciały szlagiery Czerwonych Gitar, Marino Marini, nawet jakiś Dżem się zaplątał. Muzykę zarzynał przesterowany bas. Po chwili zostałem sam z barmanką - a w telewizji leciała jakaś nowa reinkarnacja Planety Małp. Pinta miesiąca całkiem dobra. Nie zdziwię się, jak przy następnej wizycie w Warszawie wrócę tam...

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abelincoln Wyświetlenie odpowiedzi
          Po chwili zostałem sam z barmanką [...] przy następnej wizycie w Warszawie wrócę tam...
          Jakieś szczegóły?

          Comment

          • abelincoln
            Senior
            • 01-2010
            • 286

            #6
            Szczegóły? Ależ proszę.
            Film średni, a barmanka dostawała smsy co (mniej wiecej) 30 sekund. Moja ukochana była mniej rozmowna, więc mogłem śledzić telewizor

            Comment

            • Warzywo
              Senior
              • 08-2016
              • 955

              #7
              Brak kraftu z beczki, są butelki. Lana Holba.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎