Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa. Andersa 23, Craft Beer Muranów - Piwny Świat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • IzaKulka
    Junior
    • 10-2017
    • 1

    Warszawa. Andersa 23, Craft Beer Muranów - Piwny Świat

    Blisko mnie otworzyła się ta piwiarnia. Z zewnątrz wygląda jak wiele tego typu modnych, piwnych miejsc. Zastanawiam się, czy ktoś już był i jakie są opinie
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #2
    ja byłem, sympatyczne miejsce
    mają kilkanaście kranów (-> ontap)
    w przedsięwzięciu uczestniczy ekipa cepelii
    to jest, przepraszam, zamkniętej beerokracji
    primatorowa 10-tka była po 11 zeta, reszta droższa
    dają pić (i piłem, skutecznie) i dają jeść (ale nie jadłem)
    no i wspólnota lokatorska nie pozwala im wywiesić neonu
    veni, emi, bibi

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Po pierwsze primo - CBM mieści się przy ul. Andersa 23.
      Po drugie primo - lokal sympatyczny, bez nadęcia. Jest (jak dla mnie) nieco zbyt widno i nieco zbyt głośno (ale to zasługa naprutej młodzieży męskiej...).
      Wczoraj wybór piw był nieco dwubiegunowy - albo kwasy i inne "kompociki", albo piwa ciężkie typu doppelbocki i portery, BIPA i DIPA. Wybrałem to drugie .
      Do jedzenia m.in. szarpana wołowina (ponoć ... nie urywa) i trzy rodzaje "domowych" hot dogów - hiszpański (dopytałem - z włączeniem Katalonii), tajski i włoski. Hiszpański był OK.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Mają już własne podstawki ?
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Podstawki są dostępne przy barze, ale - o ile pamiętam - nie są "ichnie".

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Lokal bardzo fajny, dobry układ (parter + pięterko) obsługa miła i sympatyczna.
            Na kranach to co wszędzie, krafty srafty w takiej i innej wersji czyli wszystko gra
            Również lodówka z butelkowymi wypełniona.

            Duży plus, że wreszcie są gorące przekąski, mniejsze i większe, które są naprawdę smaczne. A to - do piwa to podstawa.
            Mimo, że mi tam nie po drodze chętnie zajrzę ponownie.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎