Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chmielna 7/9, PINTA Warszawa Craft Beer & Food

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 286

    Chmielna 7/9, PINTA Warszawa Craft Beer & Food

    To forum rzeczywiście chyba umiera, skoro nikt nie zarejestrował otwarcia pubu Pinty w Warszawie…

    Zauważony przypadkiem afisz reklamowy na Chmielnej ostatniego dnia pobytu w Warszawie pozwolił mi tylko na jedną, krótką wizytę w tym przybytku. Pub można znaleźć przechodząc przez bramę od strony Chmielnej lub od strony Nowego Światu – jak widać na zdjęciu jest to dość duże, dwupiętrowe miejsce z małym ogródkiem (ale pewnie niedługo już czynnym…).

    W środku 20 kranów plus duży wybór piw butelkowych oraz oferta gastronomiczna. Piwa nie tylko z Pinty. Jako że odwiedziłem pub w środku dnia, skorzystałem z oferty lunchowej – 21.9 za dwudaniowy obiad, codziennie inna kuchnia. Bez rewelacji, ale zjadliwe i cena jak na centrum Warszawy też ok.

    Ceny piw zaskakująco wysokie, ale sądząc po innych miejscach odwiedzonych w ten weekend, chyba standardowe jak na stolicę. Miejsce wygląda na sympatyczne, ale nie wypowiem się co do atmosfery, bo było nas w środku trzech. Ja na górze, dwóch panów na dole.

    Z wad, troszkę nieprzemyślane (ale pewnie mus od strony logistyki) wydawanie posiłków na piętrze (a piwa na dole) i małe toalety.

    Twarzoksiążka: https://www.facebook.com/PINTAwarszawa/
    Attached Files
  • yavo
    Młóto w butach
    • 03-2009
    • 909

    #2
    Potwierdzam - ceny warszawskie, dobre piwo, dobra kiełbasa z cebulką i sympatyczna obsługa.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Hm, fakt, byłem tam ze dwa miesiące temu, a nie doniosłem na forum .
      Miejsce w absolutnym centrum, ale jakby jednak na drugim planie - dla mnie to zaleta.
      Mimo, iż w czasie mojego pobytu lokal wraz z tarasem był prawie pełny, atmosfery nie stwierdziłem.
      Ot, taka piwna lunchownia/hamburgerownia. Zabawne, że chciałem zjeść coś lekkiego - sałatę, ale pan powiedział, że sałata im wyszła.
      Okazało się, że najprostszy składnik, właśnie jakaś zielona sałata się skończyła i nie ma żadnego dania z "sałat". Nikomu nie przyszło do głowy skoczyć do sklepu, więc zjadłem hambuksa.

      Comment

      • concerto
        Senior
        • 09-2003
        • 859

        #4
        Jak otwierali gastro ( po 2 tygodniach ), to docent zrobił dłuższy film o warszawskich lokalach i spory jego kawałek był o Pincie. Wtedy dopiero co otwartej. Można sobie tam dość szeroko lokal obejrzeć.
        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎