Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

(przy kasach Dworca Warszawa Powiśle), Melyna Club [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MakGajwer Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem czemu w tym temacie nie pojawiła się jeszcze ta informacja,ale ostatnio jak byłem w Melynie to zastałem drzwi bez pozbawione klamki i zero informacji o co biega.
    Trzeba było sprawdzić boczne wejście.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • MakGajwer
      Junior
      • 11-2008
      • 4

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
      Trzeba było sprawdzić boczne wejście.
      Wreszcie jakiś głos rozsądku

      Dzięki, prawdę mówiąc nie wiem czemu na to nie wpadłem..

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Oprócz Namysłowa za piątkę jest też dostępna całkiem niezła, niepasteryzowana Łomża o złotówkę drożej. W ostatnią sobotę frekwencja była tak mizerna, że lokal został zamknięty już o 21...
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • fado
          Junior
          • 11-2009
          • 3

          Ja napisze tak Lokal nie zaciekawy kibel drewniany do którego czasem nie da się wejść z powodu brudu właściciel lokalu to cham-osobiscie gorszej obsługi nie widziałem generalnie nie polecam tego lokalu jako miejsca gdzie można napić się piwa właścicielowi wydaję się że jak ma tę budę to mu wszystko wolno przyznam że swoim zachowaniem sporo ludzi choćby moich znajomych odradza i już nie bywa w tym lokalu a uważam że jeśli ktoś chce się napić spokojnie piwa to zapłaci złotówkę więcej i wybierze inny lokal polecam również przy dworcu powiśle lokal z tym że znajduję się on na dole trzeba przejść peronami i ze schodków w dół naprawde super piwo nie drogie miła obsługa przynajmniej nie wygladajaca jak te P...... z melyny

          Comment

          • Jurandofil
            Senior
            • 10-2007
            • 976

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja napisze tak Lokal nie zaciekawy kibel drewniany do którego czasem nie da się wejść z powodu brudu właściciel lokalu to cham-osobiscie gorszej obsługi nie widziałem generalnie nie polecam tego lokalu jako miejsca gdzie można napić się piwa właścicielowi wydaję się że jak ma tę budę to mu wszystko wolno przyznam że swoim zachowaniem sporo ludzi choćby moich znajomych odradza i już nie bywa w tym lokalu a uważam że jeśli ktoś chce się napić spokojnie piwa to zapłaci złotówkę więcej i wybierze inny lokal polecam również przy dworcu powiśle lokal z tym że znajduję się on na dole trzeba przejść peronami i ze schodków w dół naprawde super piwo nie drogie miła obsługa przynajmniej nie wygladajaca jak te P...... z melyny
            Nie wytrzymałem i policzyłem. Jedno zdanie złożone ze 123 słów! Gratulacje
            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Współczesne wychowanie! Nas to po łapach lali za brak kropki...

              Comment

              • fado
                Junior
                • 11-2009
                • 3

                Może i brak w moim wcześniejszym tekście znaków interpunkcyjnych lecz i tak uważam, że lepiej czasami nie postawić kropki niż mieć takie zachowanie jak właściciel czy to barman MELYNY. A opinia na temat tego klubu to moja osobista sprawa. Więc jeśli uważam, że obsługa mi nie pasuje a w tej drewnianej toalecie jest syf i nie ma wody to dlaczego mam tego nie napisać ?

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Nikt nie zabroni Tobie tego napisać, tylko na tym forum piszemy po polsku, a nie "polskawemu", więc istotne są dla nas kropki, przecinki, ogonki itp. itd.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
                    Może i brak w moim wcześniejszym tekście znaków interpunkcyjnych lecz i tak uważam, że lepiej czasami nie postawić kropki niż mieć takie zachowanie jak właściciel czy to barman MELYNY. A opinia na temat tego klubu to moja osobista sprawa. Więc jeśli uważam, że obsługa mi nie pasuje a w tej drewnianej toalecie jest syf i nie ma wody to dlaczego mam tego nie napisać ?
                    Na innym forum "hobbystycznym", gdzie bywam, takim pisarzom, nie używającym polskich znaków admin z reguły sugeruje, aby mu... "zrobili łaskę", pisząc to właśnie bez polskich znaków...

                    Comment

                    • fado
                      Junior
                      • 11-2009
                      • 3

                      Dla wszystkich zirytowanych zacząłem pisać używając kropek.

                      Pancernik wybacz ale nie bywam na stronkach gdzie proponuję się komuś "robienie łaski".

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...) i tak uważam, że lepiej czasami nie postawić kropki niż mieć takie zachowanie jak właściciel czy to barman MELYNY.(...)
                        a ja uważam, ze jednak warto stawiać znaki interpunkcyjne i polskie znaki w literach bo poniższa wypowiedź mogłaby by być inaczej odebrana

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...) Pancernik wybacz ale nie bywam na stronkach gdzie proponuję się komuś "robienie łaski".
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          Dobra Panowie zakończmy już tę dyskusję, choć nie mogę się oprzeć i zapytam - Becik chodzi Ci o (wstawiłam poniżej znak interpunkcyjny dla potrzeb zapytania)?
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pancernik wybacz ale nie, bywam na stronkach gdzie proponuję się komuś "robienie łaski".
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dla wszystkich zirytowanych zacząłem pisać używając kropek.

                            Pancernik wybacz ale nie bywam na stronkach gdzie proponuję się komuś "robienie łaski".
                            fado, żałuj. To portal motoryzacyjny, taki wiesz, dla prawdziwych facetów .

                            Maggyk, wybacz, ale zbyt mnie świerzbiła klawiatura . Już znikam...

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dobra Panowie zakończmy już tę dyskusję, choć nie mogę się oprzeć i zapytam - Becik chodzi Ci o (wstawiłam poniżej znak interpunkcyjny dla potrzeb zapytania)?
                              no nie do końca choć także .... brak znaków interpunkcyjnych to raz, ale nie pisanie polskich liter to dwa, co można na przykładzie ponizej sobie zobaczyć, jak ich brak lub wstawienie w złym miejscu może radykalnie zmienić znaczenie tego co się chciało powiedzieć

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fado Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pancernik wybacz ale nie,(wstawiony przecinek) bywam na stronkach gdzie proponuję się komuś "robienie laski".
                              I na tym proponuję zakończyć off-topa
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Wrotka
                                Member
                                • 10-2009
                                • 35

                                Knajpka zaliczona.
                                Przed wejściem jest całkiem spora reklama, o 4 różnych piwach i ich cenach. Namysłów 0,5 i 1L i Łomża 0,5 i 1L. W środku z tego wszystkiego okazało się, że można dostać tylko 0,5 Łomży Ogólnie lokal po za tym, że ma jakąś tam kartę dań(niestety nie było okazji spróbować) i wyższe ceny to tak naprawdę niewiele różni się od typowej knajpy z dworca Zachodniego. No może różnica jest w targecie. W Melynie dominowali ludzie młodzi.
                                Cóż, w lokalu byłem, zobaczyłem i tyle właściwie mogę powiedzieć. Nie ukrywam, że negatywne opinie z tego forum raczej nie zachęcają mnie do ponownego odwiedzenia tej knajpki, która tak naprawdę niczym szczególnym nie zachęca.
                                No ale zobaczyć i wypić conajmniej jedno piwo warto
                                www.reddragon.pl <--- najlepsza internetowa gra w przeglądarce. Mi zabrała 5 lat życia. Polecam!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎