Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Królewska 1, Bierhalle (d. BrowArmia Królewska)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Życzyłbym sobie taki browar w Krakowie. Obsługa dużo lepsza niż u nas (nie kombinują z resztą, można płacić później i nawet o to się nie prosić, wystraczy skinąć palcem by obsługa się zjawiła, dość szybko nalewają, nie pod kreskę), piwo znośne z tendencją w kierunku dobrego. A ceny... no jak cała Warszawa... wyższe, ale warto. Wpadnę jeszcze po 10-tym, bo reszty piw nie (tylko pszeniczne, karmazynowe i stout).
    Last edited by e-prezes; 27-08-2007, 22:26.

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      Byliśmy wczoraj i jesteśmy zawiedzeni. Piwo zdrożało do 10,00 PLN. Jakość nie uległa zmianie na lepsze, raczej na gorsze. Piwo można nazwać piwem poprawnym, ale rewelacją żadną nie jest. Kelnerki w miarę sprawne, choć 10 minut oczekiwania na piwo jest normą. Problemem dla kelnerek jest również rozbicie rachunku na kilka osób siedzących przy tym samym stoliku. Tak więc i piwo, i obsługa są poprawne, ale stanowczo nie dorastające do cen tam panujących...

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        Z tymi 10 to przesadziłaś o jakieś 7 minut.
        Mówię o okresie kiedy ja z Wami siedziałem.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          No, wiesz - nie patrzyłam nerwowo na zegarek
          Papierosa jednak zdążyłam wypalić, 1/3 piwa wypić nie spiesząc się wcale i jeszcze chwilę poczekać zanim naprawiona szklanka wylądowała na stole...

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
            oczekiwania na piwo jest normą. Problemem dla kelnerek jest również rozbicie rachunku na kilka osób siedzących przy tym samym stoliku.
            Przypominam Ci, że bez problemu Pani przyjeła ode mnie za 2 piwa, choć siedziałem z Wami przy stoliku
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Wydaje mi się, że należy to zaznaczyć przy składaniu zamówienia. Zresztą postawcie się w sytuacji kelnerki. Ma do zapamiętania kilkanaście-kilkadziesiąt twarzy, co kto zamawia, jak i dlaczego... Pół biedy, gdy przychodzi w jednym czasie jakaś grupa, ale jeśli tak jak często jest na takich spotkaniach dosiadają się kolejne osoby, część wychodzi... nie sposób tego ogarnąć indywidualnie, a stolikowo wręcz odwrotnie.
              Last edited by e-prezes; 28-08-2007, 19:54.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                łeee, szkoda, że nie daliście znać to z przyjemnością byśmy z Adelą wpadli.
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przypominam Ci, że bez problemu Pani przyjeła ode mnie za 2 piwa, choć siedziałem z Wami przy stoliku
                  Ode mnie też przyjęła - inaczej bym nie zapłaciła, bo pieniądze miałam plastikowe

                  Za to super wyglądał rachunek końcowy - pomazany, pokreślony, w rezultacie suma zobowiązania napisana była długopisem... To nie tak powinno wyglądać. Pomijam już fakt, że obowiązkiem wystawcy rachunku jest go wydanie osobie płacącej, a ja, o ile sobie dobrze przypominam, otrzymałam jedynie potwierdzenie zdjęcia z mojego konta 60,00 PLN. Gdyby zaszła jakaś pomyłka (np. podwójne ściągnięcie - co się zdarza), ciekawa jestem bardzo - jak miałabym to reklamować
                  Last edited by Małażonka; 29-08-2007, 17:32.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Czas oczekiwania piwa - mały moj komentarz. Jak chcecie nalane szybko i od razu jak większość Polaków to sugeruję pójście na jakieś Tyskie czy coś. Takie piwa nalewane są w sekundę i nie musicie czekać. Dobre piwo z pianą musi być nalewane kilka minut.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Ktoś orientuje się czy w BrowArmii nadal jest zniżka na piwo do godz. 16? Info o tej promocji zniknęło z ich witryny...
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        "Od poniedziałku do piątku od 12.00 do 16.00 obowiązuje 20% rabatu na piwo" - zakładka Restauracja.
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • GioCare
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 137

                          Bardzo przyjemny lokal. Przyznam iż pierwszy raz byłem w browarze restauracyjnym. Jestem pod wrażeniem zarówno panującego tam klimatu jak i piw które miałem okazję kosztować.
                          ╔═╗
                          ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                          ╠═║║║╬║╩╣╔║
                          ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                          ════╚╝══════════

                          - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                          "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                          http://www.kp.pl/

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            W chwili obecnej są 4 dostępne gatunki: Pils, Pszeniczne, Stout i Wiśniowe.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              I jak z ich jakością?
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                piłem tylko 3, pszeniczne wyjątkowo dobre, stout też (ale wydawał mi się za mało treściwy), wiśniowe warte spróbowania (jako smakowe bardzo dobre), no ale, że to nie jest mój smak to wziąłem tylko jedno małe
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎