Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Powiśle przy Bibliotece Uniwersyteckiej, bar Rybitwa (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #61
    Łooo, ale sypnęło postami. W sumie mogłem się spodziewać.

    Lubię obskurne lokale, ale mam alergię na budy. I w kwestii estetyki Rybitwy władze miasta akurat mają według mnie stuprocentową rację. Tylko jeśli rzeczywiście są tacy wyczuleni na piękno, to co robi tysiąc innych bud w Warszawie?

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
      [...] Tylko jeśli rzeczywiście są tacy wyczuleni na piękno, to co robi tysiąc innych bud w Warszawie?
      To się nazywa hipokryzja... No, ale władza przecież musi pokazać, że coś robi w słusznym kierunku.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
      [...] Jedyne co bym mile widział w Rybytwie to jakieś lane piwa regionalne.
      Na przykład Belfast
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • Oskarx
        Senior
        • 02-2004
        • 248

        #63
        Tą p..... wieśniare dyrektor ZTP Renate Kaznowską w d....... z........ należałoby zlinczować publicznie najlepiej przy Rybitwie. Pewnie dostała w łape za to żeby doprowadzić do bankructwa Albatrosa i Rybitwę. To jakiś j.......kołtun , który nie rozumie potrzeb mieszkańców tego miasta.Ale jestem wk..........!!!!!! Jakby mogła to by postawiła wszędzie Galerie Mokotów i tego rodzaju inne przybytki prymitywnego konsumpcjonizmu. wtedy by było ładnie i nic by nie szpeciło miasta. Proponuje pogróżki telefoniczne, spalenie, noże również wchodzą w gre. Na koniec pozostaje nabicie na pal nad brzegiem Wisły, żeby była przesrtogą dla innych poj........ z urzędów miejskich.
        Nienawidze tych k........
        Oskar

        Comment

        • zAjkA
          Senior
          • 12-2004
          • 1089

          #64
          Rybitwa

          Byłem ostanio w Rybitwie i przyznam iż to bardzo przyzwoite a w dodatku ciekawe miejsce. Oprócz tego iż zbierają sie tam same osoby na poziomie mają wyśmienitego zimnego Belfasta. Tak mi posmakował że wychyliłem 3 kufle. Dobra alternatywa dla tych którzy dużo jeżdzą rowerem i nietylko a potem zmęczeni chcą się napić dobrego piwa w przyjaznej atmosferze na świezym powietrzu przy blasku księżyca. Zauważyłem też że Pani Teresa jest całą wizytówką tegoż oto baru. Niezwykle sympatyczna osoba. Zajżałem tam pierwszy raz w zeszły czwartek i tak mi sie spodobało iż 3 kolejne wieczory z rzędu musiałem spędzić w Rybitwie. Od tej pory mam zamiar gościć tam jak najcześciej. Polecam
          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #65
            oj Zajka....nie będziesz miał zbyt wielu okazji aby tam zajrzeć .... (patrz wyżej)
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              #66
              Czytałem powyższe posty i też nad tym wszystkim ubolewam . Jednak dotąd do kiedy to możliwe a więc do końca roku będę tam zaglądał.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #67
                konec roku?? - marzenia ściętej głowy...
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • PaPe
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 176

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                  konec roku?? - marzenia ściętej głowy...
                  Byłem dzisiaj na Belfaście i dowiedziałem się, że Rybitwa działa do 15 czerwca.
                  Kaczor zaproponował czynsz za bardzo okrojony teren - 4500 zł. Do tego nowe ogodzenie, remont, a definitywny koniec w grudniu. Dochody kończą się we wrześniu, a więc nie ma szans na przedłużenie działalności.
                  To kolejne miejsce z mojego Powiśla, które tracę.

                  pozdrawiam
                  PaPe

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #69
                    Na mnie Kaczory i Ci co zasiadają teraz we władzach Wawy nie mają co liczyć w żadnych wyborach .
                    To co o nich myślę nie naaje się do druku.
                    Trzebaby pomysleć o odpowiednim pożegnaniu przybytku i Tereski.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • zAjkA
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 1089

                      #70
                      Ledwo zdazylem sie przyzwyczaic do Rybitwy a juz niebawem zostanie zamknieta
                      Kaczynski dla takich jak ty k...o tutaj nie ma miejsca. Zamiast zamykac kolejny barowy ogródek piwny który dla kazdego jest przyjazny wzialbys sie choby za nielegalne agencje towrzyskie które znajduja sie w co 5 bloku i zaklucaja porzadek mieszkancom. Moze to by Ci przynioslo troche grosza a nie chcesz sie wzbogacic kosztem Rybitwy i innych pubów. To co robi zarzad Warszawy z Kaczorem na czele to dla mnie czyste sk........two.
                      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        #71
                        Aż się w głowie to wszystko nie mieści
                        A w Rybitwie byłem tylko trzy razy - dwa w końcu zamierzchłego XX wieku w czasach studenckich i ostatnio w zeszłym roku na sierpniowym spotkaniu...

                        Comment

                        • PaPe
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 176

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          Na mnie Kaczory i Ci co zasiadają teraz we władzach Wawy nie mają co liczyć w żadnych wyborach .
                          To co o nich myślę nie naaje się do druku.
                          Też ich nie lubię, ale to chyba bardziej wina tego, że dzisiaj bardziej 'trendy' są błyszczące puby, supermarkety i MC Donalds-y.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          Trzebaby pomysleć o odpowiednim pożegnaniu przybytku i Tereski.


                          pozdrawiam
                          PaPe

                          Comment

                          • kalifat
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 1168

                            #73
                            A trzeba było głosować na Kaczora ??? !!! ???
                            Jakeśmy sobie wybrali takiego Kwaka mamy. Imć Słynny Pan od Otwierania Obiektów na Chwilę (np. Arkady Kubickiego) ma jednak ogromne poparcie we Warszawie i tylko trzeba trzymać kciuki + głosować prawidłowo, żeby nie dostał się do Pałacu Prezydenckiego.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PaPe
                            Byłem dzisiaj na Belfaście i dowiedziałem się, że Rybitwa działa do 15 czerwca.

                            Kaczor zaproponował czynsz za bardzo okrojony teren - 4500 zł. Do tego nowe ogodzenie, remont, a definitywny koniec w grudniu.
                            A to czynsz miesięczny, czy za cały rok. Bo jak miesięczny, to niech się idzie wypałować. To wtedy za rok koszty samego czyszu przekraczałyby 50 tys. Toż to granda. Tyle terenu to pewnie nie kosztuje wiecej niż 300 tys., gdyby chcieć je na własność, a tu tylko mowa o czynszu
                            bla bla bla

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pepek
                              Aż się w głowie to wszystko nie mieści
                              A w Rybitwie byłem tylko trzy razy - dwa w końcu zamierzchłego XX wieku w czasach studenckich i ostatnio w zeszłym roku na sierpniowym spotkaniu...
                              Niestety mi chyba nie będzie dane nigdy odwiedzić tego lokalu Obym się mylił.

                              Może stali bywalcy porobią chociaż jakieś zdjęcia dla potomnych
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • sloniatko
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1014

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                                A trzeba było głosować na Kaczora ??? !!! ???
                                Jakeśmy sobie wybrali takiego Kwaka mamy. Imć Słynny Pan od Otwierania Obiektów na Chwilę (np. Arkady Kubickiego) ma jednak ogromne poparcie we Warszawie i tylko trzeba trzymać kciuki + głosować prawidłowo, żeby nie dostał się do Pałacu Prezydenckiego.
                                Ja nie głosowałem a i tak jest "moim" prezydentem
                                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎