Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

11 listopada 22, Skład Butelek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
    wieczorami do dziesiątej z minutami funkcjonuje ogródek w stylu samej knajpy, czyli stare krzesła i stoły. taki nastrój bardzo mi odpowiada. świetne zdrojowe wciąż za siedem. białe też było.
    A pamiętasz co tam jeszcze polewają ??
    pozd

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #17
      polewać to niestety niczego nie polewają, są tylko piwa butelkowe, chyba w inne nie zamierzają wchodzić. było zdrojowe past./niepast., mazowieckie past. w bączku (ale bywało też duże i niepast.), dawne, czernichowskie białe i chyba obołoń pszeniczny.
      veni, emi, bibi

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #18
        ogłaszam alarm dla miasta warszawy!

        w składzie jest beczkowe jasne z zawiercia! to chyba spora niespodzianka. piwo po siedem, czyli da radę. wypiłem kilka ze smakiem. niestety, nie dowiedziałem się, co to konkretnie za piwo. nie mają go tam wiele i (z powodu wakacyjnych pustek) niekoniecznie zagości na stałe. no ale jeśli się postaramy, to może...
        veni, emi, bibi

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #19
          Byłem wczoraj i jak durnowata ciapa pomyliłem lokale - pytałem o Zawiercie w "Zwiąż mnie" zamiast w Składzie
          Sam skład jak wszystkie knjapy w okolicy podobny wystrój - cegła, ciemno. Ja to lubię.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1303

            #20
            no ale nie napisałeś, co z tego pytania wynikło. ja pytałem przedwczoraj i nie mieli zawiercia. nie spytałem, kiedy będzie, bo kontaktowałem się esemesowo. no to - było czy nie?
            veni, emi, bibi

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2869

              #21
              Dziś Zawiercia nie było, jak z resztą i żadnego lanego. Niestety jest to kolejna knajpa, która czasowo zrezygnowała z Konstancina ze względu na jakość.
              W ofercie butelkowe: Lwówek, Lubuskie oraz lwowskie 1715. W najbliższym czasie planowany Czarnków oraz wytwory z Kormorana.
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                ......Niestety jest to kolejna knajpa, która czasowo zrezygnowała z Konstancina ze względu na jakość.....
                Ale jak to jest powiedz, że niektóre knajpy zawsze mają dobre piwo z Konstancina, a niektórym ciągle się to piwo psuje Bardzo często jestem w Senatorze (2-3 razy w tygodniu) i w Czarnej Koszuli przy stadionie Polonii. Tam piwo jest zawsze na 5+. Podejrzewam, że ci fachowcy ze Składu Butelek, pojęcia nie mają jak piwa serwować i zapewne oszczędzają na chłodzeniu.

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #23
                  To nie jest temat o jakości beczkowego Konstancina w innych lokalach.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1303

                    #24
                    piłem tam zawierciańskie nalewane ze zwykłego rolbaru. czy w tym ustrojstwie standardowo montuje się aparaturę chłodzącą? nie sądzę. w moim odczuciu, wycofanie piwa beczkowego można też tłumaczyć brakiem studentów w mieście. podczas wakacji frekwencja w knajpie wyraźnie spada. z drugiej strony, jest to zasługa nieraz omawianego na forum upodobania do picia z butelek i ogólnego nieuświadomienia. a jeśli chodzi o wycofanie piwa z konstancina, warto uściślić, że nie było to piwo beczkowe, jeno butelkowe. i o.
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                      To nie jest temat o jakości beczkowego Konstancina w innych lokalach.
                      Wiem i przepraszam za OT, ale niektórzy na tym portalu wypisują takie pierdy, wciskając innym ciemnotę, że trudno się czasami powstrzymać od komentarza.
                      Adminów pozdrawiam !

                      Comment

                      • tfur
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 1303

                        #26
                        tum wczoraj dostał reanimowane raciborskie (spod lady, za dziewięć). tum premierowo smakował lwóweckie (też za dziewięć). spytałem o lane piwo z zawiercia i usłyszałem, że lanego raczej nie będzie, ale niezadługo ma być butelkowe. kto tam z jury (nie mylić z żyri)? wieta co? a poza tym czwartkowe pustki, czyli miło (chociaż pewnie nie właścicielom).
                        veni, emi, bibi

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #27
                          Dziś był koncert więc każdego za wjazd kasowali po dychu. Obecne oczywiście piwo Składowe w butelce za 8 zł. Zimne z lodówki. 50-tka żołądkowej gorzkiej de luxe 7 zł.
                          Klimat super, kto wie ten wie.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1303

                            #28
                            małe lipcowe i magnusy po 7. lubuskie i składowe po 8. coś tam po 10. i nowe jabłonowa oraz pszenice z czernichowa po 12! kanjpa podoba mi się jak zawsze, ale te ceny...
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎