Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zlota 59 (Złote Tarasy), Hard Rock Cafe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lunatica
    Junior
    • 03-2008
    • 6

    #16
    Jeśli chodzi o ten lokal to mam mieszane uczucia...
    Obsługa zwykle jest miła, ale bywa, że olewają klientów. Kiedyś poszłam tam z chłopakiem i czekaliśmy prawie pół godziny na obsłużenie, po zaprowadzeniu nas do stolika. Wysiedzieliśmy tam tyle tylko dlatego, że cały czas prosiłam lubego o cierpliwość i starałam się łagodnie tłumaczyć mu, że kelnerzy mogą być po prostu zabiegani. Miarka sie przebrała , gdy zobaczyliśmy kilku z nich, skaczących przy jakimś typie w garniturze, który dopiero wszedł -_- Oczywiście wyszliśmy... Więcej jednak się tam z czymś takim nie spotkałam.

    Z drugiej strony serwują całkiem dobre drinki, a wystrój w zestawieniu z muzyką i ogólnym zgiełkiem tworzy całkiem fajną atmosferę. A skoro zahaczyłam o muzykę - ta akurat nie zawsze pasuje. Jak już słusznie zauważono, kolejnym minusem tego lokalu jest spora część klienteli, ale czego się spodziewać po sąsiedztwie ZT? ;P
    Hmm, pozwolę sobie przemilczeć kwestię cen. N/c.

    Podsumowując, warto zawitać do HRC aby przynajmniej zobaczyć z czym to się je. Z resztą, miejsce samo w sobie jest dosyć ciekawe i zawsze to jakieś urozmaicenie.

    PS: Rozbroiła mnie ostatnia pozycja w wypisie drinków ...oni naprawdę mają w lokalu ten motor.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lunatica Wyświetlenie odpowiedzi
      Z drugiej strony serwują całkiem dobre drinki, (...)
      Hmm, pozwolę sobie przemilczeć kwestię cen. N/c.
      Zamieszczasz tę recenzję na portalu piwnym więc poproszę w celach humorystycznych o podanie cen dotępnego tam piwa
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎