Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ząbkowska 5, Po Drugiej Stronie Lustra [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    #16
    z nalewaka: warka, żywiec i porter - pijta se sami. o paulanerze już nie ma mowy. no i jak wyżej: wszystko po dyszce, prócz (mało)wybornego za 8, a przy kupnie dwóch sztuk za 7,50. zadymienie nie tak okrutne. ale za tymi cenami to ja nie nadążam. świat biegnie naprzód zbyt prędko. no i jak pomyślę o porównaniu wystroju tej knajpy z barem przy śniadeckich, to to jest niebo a ziemia.
    veni, emi, bibi

    Comment

    • pjezyna
      Junior
      • 09-2007
      • 2

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
      z nalewaka: warka, żywiec i porter - pijta se sami. o paulanerze już nie ma mowy. no i jak wyżej: wszystko po dyszce, prócz (mało)wybornego za 8, a przy kupnie dwóch sztuk za 7,50. zadymienie nie tak okrutne. ale za tymi cenami to ja nie nadążam. świat biegnie naprzód zbyt prędko. no i jak pomyślę o porównaniu wystroju tej knajpy z barem przy śniadeckich, to to jest niebo a ziemia.
      Porter z kija jest wyśmienity, a co z Paulanerami (nie wiem co masz na myśli, jest dostępny jasny i ciemny), no i kilkanaście innych pszenicznych.
      Co do cen to jak chcesz kupować 'ciekawsze' piwa to po 10, ale jak ktoś chce oszczędzać to jest Warka po 5 zeta (masz takie ceny w Wawie?) w dzbanku 4 piwa/20 zeta, lub kufel za \6 zeta.
      Wystrój w porównaniu z barem na Śniadeckich o 12 klas lepszy, zgoda. Klimat jest.
      Co do 'najarania' to jak piszesz jest nie jest okrutne, a sala barowa jest dla niepalących, wiec tam już jest zupełnie fajnie.
      Zdecydowanie polecam.

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #18
        miałem przekonanie, może błędne, że można się tam napić pszenicznego paulanera z nalewaka. w końcu to się zdarza w żywcowych knajpach. moje zastrzeżenia do cen, to są MOJE zastrzeżenia do cen, a o warce nie będziemy rozmawiać
        veni, emi, bibi

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          Niestety beczkowego portera już nie ma. Z kija tylko Żywiec i Warka. Natomiast piwa butelkowe robią wrażenie. Cały przegląd małych browarów, z zagranicy z ciekawostek zauważyłem Izrael. Na podwórku zrobiono mały ogródek co jeszcze bardziej podkreśla klimat tej praskiej knajpy
          Attached Files
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • rabny
            Junior
            • 08-2009
            • 17

            #20
            Byłem pod koniec listopada.. i z 3 nalewaków oprócz jakiejś warki i czegos tam, mieli Brackie.
            W lodowce, w miare duży wybór polskich regionalnych butelek (Ciechan, Fortuna, Zawiercie, Kormoran, Witnica, Czarnków) doszło troche czeskich, ukraińskie pszenice, kilka niemieckich, nawet trafił mi się Witbier Hoegaardena.
            Z lodówki po 10, z nalewaka ~8.
            Fajny wystrój - całe ściany w kapslach i podkładkach.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #21
              Info z FB:
              31.01.2012 r. zamknięcie knajpy, ostatni wieczór w lustrach ;( będziemy ubolewać i upijać się z tegoż powodu. wyprzedaż asortymentu : wszystko po 5 zł.
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                #22
                butelkowe znaczy się też?

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #23
                  Tylko takie info podali
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • moonik
                    Junior
                    • 02-2009
                    • 8

                    #24
                    Bardzo fajne miejsce. Ogromny wybór piw. Jakieś dwa tygodnie z kija było 4-5 rodzajów browaru w tym Artezan i Alebrowar. Miła obsługa. Polecam!

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #25
                      No ale to chyba nie pod tym adresem

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • moonik
                        Junior
                        • 02-2009
                        • 8

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        No ale to chyba nie pod tym adresem
                        Zgadza się, miałem wejść i skasować ale mnie uprzedziłeś.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎