Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Foksal 19, Sketch [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sketch
    Junior
    • 02-2009
    • 11

    #76
    Festiwal trwa...

    zapraszamy...
    i dziękujemy za wszystkie uwagi..

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2295

      #77
      ... nieważne jakie byle się o nas pisało

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #78
        Miałem ochotę Was odwiedzić, ale po tym jak bezsensownie spamujecie po całym forum - momentalnie mi przeszło...
        Podrzućcie linka do jakiejś ciekawszej knajpy w okolicy...
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • pisus
          Junior
          • 05-2008
          • 10

          #79
          ... w końcu Unia Europejska... 2-3 euro za butelkę piwa regionalnego(w sklepie) to na zachodzie standard...przyzwyczajajmy się ...to nie będzie tak bolało

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pisus Wyświetlenie odpowiedzi
            ... w końcu Unia Europejska... 2-3 euro za butelkę piwa regionalnego(w sklepie) to na zachodzie standard...przyzwyczajajmy się ...to nie będzie tak bolało
            Bzdury piszesz. Zgłosiłem cie do zbanowania za spamowanie na forum.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pisus Wyświetlenie odpowiedzi
              ... w końcu Unia Europejska... 2-3 euro za butelkę piwa regionalnego(w sklepie) to na zachodzie standard...(...):
              Znam inne standardy, więc proszę nie wygłupiaj się z tymi testami.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • rohozecky
                PremiumUżytkownik
                • 11-2008
                • 1837

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pisus Wyświetlenie odpowiedzi
                ... w końcu Unia Europejska... 2-3 euro za butelkę piwa regionalnego(w sklepie) to na zachodzie standard...przyzwyczajajmy się ...to nie będzie tak bolało
                Chyba się z choinki urwałeś, ewentualnie uważasz forumowiczów za totalnych gamoni. Inaczej nie da się wytłumaczyć tych bzdur.
                ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                Comment

                • Sketch
                  Junior
                  • 02-2009
                  • 11

                  #83
                  Interesuje nas co piszecie...

                  Gdyby nas nie interesowało co piszecie nie czytalibyśmy tego, a tym bardziej nie umieszczali informacji o lokalu. Każdy ma prawo do opinii, ale czy nie warto byłoby pokusić się o tą opinie po odwiedzinach w lokalu... i spróbowaniu kilku pozycji...

                  W lokalu jest ciekawa atmosfera i odwiedzają nas nie tylko, jak pisano na forum " banany ", każda osoba to dla nas ważny Gość, nie ważne czy nie wyda lub wyda 10, 20 czy 500 złotych.


                  Pozdrawiam zatem i zapraszam..

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pisus Wyświetlenie odpowiedzi
                    ... w końcu Unia Europejska... 2-3 euro za butelkę piwa regionalnego(w sklepie) to na zachodzie standard...przyzwyczajajmy się ...to nie będzie tak bolało
                    Przecież to jakiś dzieciak jest który nie ma pojęcia o rynku piwa w Warszawie, a się mądrzy. O relacjach ceny-zarobki to nawet nie wspominam.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #85
                      Petrus bez wycieczek osobistych proszę.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przecież to jakiś dzieciak jest który nie ma pojęcia o rynku piwa w Warszawie, a się mądrzy. O relacjach ceny-zarobki to nawet nie wspominam.
                        Petrus, jakim rynku? W Warszawie? Przecież ustaliliśmy już, że nie ma żadnego rynku piwa w Warszawie, a szczególnie jeśli chodzi o lokale.

                        Co do cen. Kocham ten temat. To trochę za bardzo jedziecie po tym lokalu. To nie ceny są złe, tylko piwa. Piwo 0,5L za 12 zł z regionalnego/rzemieślniczego browaru, w lokalu to jest cena do zaakceptowania. Jeśli piwo z EDIego czy Koreba kosztuje 5-6zł, to dwa razy tyle za piwo w lokalu jest ceną adekwatną. Inną kwestią jest, że piwa z tych browarów, które miałem okazję pić, nie były warte tej ceny. Puśćmy jednak wodze fantazji, jeśli w Polsce istniałby browar w typie Kocoura, to 12zł za 0,5L w lokalu byłoby adekwatną ceną.

                        Ostatnio miałem okazję być na konferencji w podwarszawskim hotelu. Piwo jak łatwo się domyślić nie było trunkiem obowiązującym podczas kolacji. Przed kolacją zapragnąłem się jednak napić piwa. Ceny: Żywiec 0,5l - 8zł, Paulaner 0,5L butelkowy - 16zł. Postanowiłem spróbować Żywca, ale tylko 0,3L (6zł). Potem wziąłem Paulanera. Bardziej byłem zadowolony z wydania tych 16zł, niż 6zł.

                        Co do Sketchu/a to niestety informowanie o tej promocji przekroczyło już dawno granicę spamowania, co tylko pogarsza atmosferę w tym wątku i wizerunek lokalu.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #87
                          Kopyr - 12 PLN nie jest ceną adekwatną za ŻADNE polskie czy czeskie piwo. Bo koszty jego wyprodukowania i najogólniej mówiąc sprzedaży plus nie złodziejska marża oznacza, że piwo powinno kosztowac 6-7 PLN Maksymalnie. I w Czechach któe są dorbym przykładem ponieważ podobne są tam koszty i podobne zarobki piwo kosztuje w miarę rozsądnie,. w POlsce gdzie panuje chciwość i złodziejskie marże piwo kosztuje NIEADEKWATNĄ cenę 12 PLN. Dla mnie to chore i nieważne czy mnie stać bo stać i to spokojnie pić piwo za takie pieniądze ale nigdy nigdy przenigdy nie będę popierał tego co ja uważam za okradanie ludzi czyli chciwości właścicieli i narzucania absurdalnych wziętych z kosmosu marż.
                          Gotuje się we mnie jak widzę w Polsce ceny piwa 12 PLN, w Czechach piwo w porównywlanych miejscach kosztuje maks 30 koron czyli poniżej 6 PLN a w Wiedniu - miejscu o niebo przyjemniejszym i droższym w utrzymaniu lokalu (koszty czynszów czy robocizny pracowników sa kilkakrotnie wyższe pododbnie jak zarobki ludzi) piwo kosztuje ok 3 euro czyli jakieś 13 PLN.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #88
                            Proszę nie wszczynać kolejnej dyskusji o cenach, bo już mi się niedobrze robi od tego powtarzania próśb. A i Wy się powtarzacie.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • pisus
                              Junior
                              • 05-2008
                              • 10

                              #89
                              ...Sorki za zamieszanie

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                #90
                                Idąc wczoraj do Bierhalle na Nowym Świecie, wpadłem z ciekawości na Foksal do Sketcha.
                                Miejsce świeciło pustką około 15.30. Tylko dwa stoliki były zajęte, gdzie dwie pary sączyły jakiegoś drinka. Poza tym nie było nikogo. Niestety poziom cen dość skutecznie odstrasza od tego miejsca. A szkoda, bo wybór piw jest całkiem zacny.
                                pozd

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎