Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Śniadeckich 17, Bar Rock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Śniadeckich 17, Bar Rock

    Kilka dni temu dostałem taką wiadomość z forum Antyfanów:

    ---------------------------------------
    BAR ROCK - NOWE ROCKOWE MIEJSCE W SAMYM SERCU WARSZAWY!
    Rockowy pub BAR ROCK już działa:

    Gdzie - ul. Śniadeckich 17 (pomiędzy Placem Konstytucji a Placem Politechniki).
    Kiedy - codziennie do północy.
    Strawa duchowa - muzyka na żywo minimum dwa razy w tygodniu, poza tym cały czas gra AntyRadio!
    Strawa klasyczna - kilkanaście gatunków piwa, kilkadziesiąt gatunków mocniejszych alkoholi w kieliszkach i drinkach oraz domowe jedzenie.

    Pub ma status zaprzyjaźnionego z ANTYRADIEM i portalem ANTYFANI.PL :-)
    Polecamy i zapraszamy !!!
    ----------------------------------------

    Pogrubienie moje. Może ktoś mający po drodze wpadłby sprawdzić co to za kilkanaście gatunków?
    Dick Laurent is dead.
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    No to nadzieja prysła. Z beki berbelucha w czterech rodzajach w okolicach ósemki, z butelkowych ma dojechać Ciechan, póki co są tylko desperados i lech free. Szybko wyszedłem ale zdążyłem zauwazyć, że wystrój rockowo-metalowy, niewiele odbiegający od tego z nieodległego Rock'n'Roll Cafe. Tyle że tu jest czyściej...
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Komar_Pafnucy
      Senior
      • 08-2005
      • 1114

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
      No to nadzieja prysła. Z beki berbelucha w czterech rodzajach w okolicach ósemki, z butelkowych ma dojechać Ciechan, póki co są tylko desperados i lech free. Szybko wyszedłem ale zdążyłem zauwazyć, że wystrój rockowo-metalowy, niewiele odbiegający od tego z nieodległego Rock'n'Roll Cafe. Tyle że tu jest czyściej...
      W Rock&Roll'u też było czysto jak go otworzyli.
      Pisanie o kilkunastu gatunkach piwa a sprzedawanie jednego jest delikatnie mówiąc niepoważne. Ja też szybko stamtąd wyszedłem. Nieopodal w Qfajce za 8 zł jest Pilsner a jeszcze kawałeczek dalej i mamy Razzmatazz z Tucherami od 9 zł. Jeśli cena na Ciechany nie będzie rozsądna to prędko do Barrocka nie wrócę bo niby po co. Nota bene w Rock&Roll'u za 8 zł jest butelkowy Okocim Pszeniczny...

      Multitap Crawl
      Multitap Crawl na Facebook

      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        Tak samo to naciągane jak rockowość-bezkompromisowość samego Antyradia...

        Comment

        • gossa
          Junior
          • 06-2009
          • 5

          #5
          Trafiliście na kiepski dzień. Byłam wczoraj, piwo do wyboru i super koncert.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gossa Wyświetlenie odpowiedzi
            Trafiliście na kiepski dzień. Byłam wczoraj, piwo do wyboru i super koncert.
            Jakie piwo? Bo jeżeli jakieś tyskie czy inne lechy to znaczy, że piwa nie było.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Jakie beczkowe i butelkowe piwa były do wyboru?

              Comment

              • gossa
                Junior
                • 06-2009
                • 5

                #8
                Królewskie, Żywiec, Tyskie, Lech. Butelkowe: Żubr, Ginger, Kaper, Dębowe mocne, Lech free.
                Z tego co wiem pub dopiero się rozwija i te kilkanaście gatunków niebawem będzie dostępne. Ceny dla mnie ok. Wstęp na imprezy muzyczne jest wolny.
                Last edited by gossa; 04-06-2009, 14:02.

                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  #9
                  Łał! TEN Lech?! No to już przebieram nóżkami do tego zacnego i jakże wysublimowanego lokalu popieścić moje podniebienie


                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2768

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gossa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Królewski, Żywiec, Tyskie, Lech. Butelkowe: Żubr, Ginger, Kaper, Dębowe mocne, Lech free.
                    Lech Free to jeszcze coś. Przynajmniej zmotoryzowani też mogą się napić.

                    Co do reszty niestety cię zmartwię. Nie tego oczekują forumowicze browar.biz.
                    Wszystkie te marki to piwa koncernowe. I prawie żaden wybór gatunkowy.

                    Comment

                    • gossa
                      Junior
                      • 06-2009
                      • 5

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Lech Free to jeszcze coś. Przynajmniej zmotoryzowani też mogą się napić.

                      Co do reszty niestety cię zmartwię. Nie tego oczekują forumowicze browar.biz.
                      Wszystkie te marki to piwa koncernowe. I prawie żaden wybór gatunkowy.
                      Daję im szansę. Podoba mi się klimat pubu. Pogadałam sobie z menadżerką i wiem, że jest otwarta na propozycje.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gossa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Daję im szansę. Podoba mi się klimat pubu. Pogadałam sobie z menadżerką i wiem, że jest otwarta na propozycje.
                        Jeżeli nie ma teraz to już nie będzie. Otwarta na propozycje czytaj: nie myśleliśmy o inny piwie niż koncernowe.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          #13
                          Wolę iść do Razzmatazz'a gdzie też jest rockowo, a piwa są o niebo lepsze, czy do Cafe Melanż, gdzie można napić się czeskich piw i solidnie najeść. Jak jest taki przebogaty wybór koncernówek to stawiam kule przeciwko orzechom, że lokal ma już podpisaną lojalkę i nie będzie czego tam szukać.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • gossa
                            Junior
                            • 06-2009
                            • 5

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeżeli nie ma teraz to już nie będzie. Otwarta na propozycje czytaj: nie myśleliśmy o inny piwie niż koncernowe.
                            Nie będę tu przytaczać mojej rozmowy z menadżerką, ale mylisz się. Jak już napisałam, ja im daję szansę.

                            Comment

                            • Pankracy
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2768

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gossa Wyświetlenie odpowiedzi
                              Daję im szansę. Podoba mi się klimat pubu. Pogadałam sobie z menadżerką i wiem, że jest otwarta na propozycje.
                              Szkoda, że manager tego lokalu sama nie zauważyła do tej pory ogromnej niszy na warszawskim rynku.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎