Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 80, Grill de Brasil [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pkaras3
    Junior
    • 07-2007
    • 3

    Byłem dziś, zamówiłem małego pszeniczniaka. O nutę pierwszeństwa walczyły skwaśniałe posmaki z infekcji z nutami rozpuszczalnika. W finale wygrywa jednak kwas. Tragedia. Może jakiś Sanepid powinien skontrolować zawartość kegów?

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Przerabialiśmy już na forum takie tematy. Póki jest zbyt to niewiele da się z tym zrobić. Kupa ludzi przychodzi do mini browaru, kupuje kwasa i jest happy - co na to poradzisz? Póki zareklamowane piwa stanowić będą mniejszosć, nikt nie pokusi się o żadne zmiany.

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        Zajrzałem dzisiaj na chwilę.
        Ciemne smakowało jakby było rozwodnione (a nie było, przynajmniej nie przy nalewaniu ) ale też i nie było w nim jakichś negatywnych posmaków.
        Jasne to ewidentnie świeża warka gdyż absolutnie nie było skwaśniałe.
        Na pszenicę nie wystarczyło mi ani odwagi ani czasu...

        PS
        Barman nalewa małe piwo w około 3-4 sekundy. Chyba ubiega się o złotą patelnię.
        Kelnerki dalej nieogarnięte.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Również dziś zawitałem do do tego miejsca.
          Ciemne przyzwoite, pite z przyjemnością, natomiast pszenica, to jakaś masakra, kret do kibla i do tego skwaśniały. Pils nie lepszy
          Najlepsza była kawa espresso
          Last edited by becik; 23-12-2011, 20:05.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            Zastanawiam się po co ważą tam piwo.
            Może jest jakaś oferta sprzedaży na kilogramy... a może to po prostu analfabeci.

            Click image for larger version

Name:	malaulotka.jpg
Views:	1
Size:	19,5 KB
ID:	2037232

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Może na kilogramy sprzedają.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Nic dziwnego, podobnie jak w Bierhalle za marketing biorą się osoby nie mające najmniejszego pojęcia w temacie...
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • Komar_Pafnucy
                  Senior
                  • 08-2005
                  • 1114

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nic dziwnego, podobnie jak w Bierhalle za marketing biorą się osoby nie mające najmniejszego pojęcia w temacie...
                  Tu nawet nie chodzi o pojęcie w temacie tylko o elementarną znajomość języka polskiego bądź posługiwania się słownikiem lub wyszukiwarką. Weźcie też pod uwagę, że treść tych ulotek musiała być najpierw przez kogoś napisana, potem przez kogoś złożona w tej formie graficznej a potem na pewno była przez kogoś albo przez jakieś grono osób akceptowana. Ilu zatem analfabetów jest potrzebnych do powstania takiej ulotki?

                  Multitap Crawl
                  Multitap Crawl na Facebook

                  "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                  Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                  Comment

                  • majeure
                    Senior
                    • 03-2011
                    • 315

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika travel Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dokłądnie !
                    Ja takie łańcuszki analfabetów obserwuję od lat. Smutne to zjawisko i mało zrozumiałe dla średnio wykształconego człowieka. Pozdrawiam serdcznie i Świątecznie !
                    Może też (jak travel) się spieszyli ?

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      Jaka nazwa - taka reklama

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        Oj słabiutko. Piwa nijakie, pszeniczne bez bananów i bez goździka, ot niefiltrowany lager. Pils, bez goryczki. Ciemne, odróżniało się od pozostałych piw kolorem i delikatnym karmelem.
                        Jedzenie, nic ciekawego, żeberka w sosie barbecue słabe, w domu na szybko mi lepiej wychodzą, jeszcze zupa się ratowała i była całkiem smaczna. Obsługa bardzo miła, mimo mojej srającej miny kiedy byłem pytany, "czy smakowało ?".

                        Zachciało mi się eksperymentów zamiast iść do Czeskiej Baszty, to mam za swoje.

                        edit: łódzki Grill de Brasil wypada o stokroć lepiej piwnie i kulinarnie od warszawskiego (byłem ponad rok temu).
                        Last edited by Gringo; 25-03-2012, 17:27.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          Piwa z warszawskiego Brasila nigdy nie były wysokich lotów, a to co teraz jest sprzedawane to wręcz nie nadaje się do picia, człowiek który jest zatrudniony na stanowisku piwowara nigdy nie był piwowarem, nie ma wiedzy i doświadczenia w tej branży, przed podjęciem tego stanowiska pracował jako barman w warszawskim Bierhalle o czym poinformował mnie osobiście.
                          Bardzo złą reklamę browarom restauracyjnym robi personel Brasila, na reklamacje klientów że piwo jest fatalne w smaku personel wciska ciemnotę że właśnie tak smakuje piwo w browarze restauracyjnym, nieliczni klienci wiedzę że to ściema lecz większość dojdzie do wniosku że następnym razem lepiej wybrać się do lokalu gdzie leją Żywca, Lecha czy Królewskie.
                          Brasil należy do sieci Mex Polska która posiada około dwudziestu lokali, i jak w każdej sieci opinie niepochlebne o lokalu zgłaszane kierownikowi na miejscu nie przekładają się na działania w celu poprawy, jestem przekonany że właściciele Mex Polska nie wiedzą co tak naprawdę dzieje się na miejscu.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Myślę, że właściciele doskonale wiedzą ile przeznaczyli na pensję dla piwowarów, jaki mają oni zakres obowiązków i jakiego efektu końcowego się oczekuje. Nawiązując do dyskusji z innego tematu - Taki model biznesowy.
                            Więc nie pozostaje nic innego jak życzyć im plajty, choć to takie polskie, zawistne i nieludzkie

                            Comment

                            • wsaczuk
                              Senior
                              • 09-2009
                              • 182

                              i nagle okazuje się ze moje piwa jednak niebyły takie złe

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wsaczuk Wyświetlenie odpowiedzi
                                i nagle okazuje się ze moje piwa jednak niebyły takie złe
                                No ale rewelacyjne też nie były - zwłaszcza pszenica
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎