Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Oleandrów 4, Małe Piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Antylop
    Senior
    • 10-2009
    • 1415

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwosz306 Wyświetlenie odpowiedzi
    A mi ktoś opowiadał, że zamówił Kawkę z Widawy z beczki, za 0,3l zapłacił 14zł. To jest dopiero przesada.
    Skoro duży "Von Hopfen" kosztował tu 14 zł to Widawa mogła tyle kosztować, bo Widawa to krwiopijcy i wyzyskiwacze jak mówił mi Kopyr.
    Apel do właściciela - mniej pazerności !
    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #32
      Von Hopfen potem jednak kosztował 9/13
      Na fb widzę, że pod pusty kran jest już podpięta beczka Rowing Jacka , więc teraz chyba wszystkie 6 działa.

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #33
        Zarówno cenowo, jak i pod względem klimatu nie wytrzymują porównania z innymi wielokranami. Ale dobrze, że poszli w tę stronę, zawsze to większa różnorodność.
        Kilka fotek do zobaczenia na Polskich Minibrowarach.
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • olie
          Senior
          • 06-2011
          • 777

          #34
          Kolejne przedpremierowe podpięcie beczki w Małym Piwie. Wczoraj zadebiutowało tu American Psycho IPA z Browaru Bazyliszek.

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            #35
            Chyba już poszli w krafty na całego, które zdominowały krany. Zastanawia mnie czy te przedpremierowe podpięcia beczek odbywają się za wiedzą i zgodą browarów. Dziś ma być podpięty Spirifer, chociaż oficjalna premiera jest jutro w tym samym mieście. Ale może tworzy się tu nowa świecka tradycja Ciekawe jak na taki fakt zapatrywaliby się Pinta i AleBrowar.

            Comment

            • Vortex
              Senior
              • 12-2011
              • 153

              #36
              od ostatniej wizyty zmiany są na plus, krany prezentują się całkiem przyzwoicie, w lodówce m.in.: Brew Dog, Orthodox z Ale Browaru, Pinta, Ursa: Palisade Single Hop i Renegat.

              Natomiast jest w tym lokalu praktykowany haniebny zwyczaj usuwania piany ze szklanicy za pomocą łyżki...

              Comment

              • MrSatan
                Senior
                • 10-2012
                • 317

                #37
                Wpadłem, bo mam blisko z pracy niestety nie jest różowo. 4 z 6 kranów czynne, na dwóch jakaś niemiecka pszenica za 12 za 0,5, jest też Kinky Ale z doktora Brew za 14 za 0,5, butelki od 8 do 15 za "premium". Obsługa za bardzo nie wie co sprzedaje (ja tam panie jeszcze tego nie piłem, nie wiem co to), lekka amatorka. Nie umywa się np. do takich Spiskowców.

                Comment

                • Vortex
                  Senior
                  • 12-2011
                  • 153

                  #38
                  W dniu wczorajszym żaden z kranów nie był czynny, dostępnie były jedynie butle. Jeżeli chodzi o polskie to asortyment do przyjęcia.

                  Comment

                  • olie
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 777

                    #39
                    6 kranów: 3x Brokreacja, 2x Antybrowar i Reden. Wszystkie po 13 zł. Jeśli to cena za 0,5 l, to widać, że inne warszawskie wielokrany już cenowo zbytnio nie odstają od Małego Piwa.

                    Comment

                    • karin861
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 597

                      #40
                      Wystrój tego przybytku taki sobie jak na nasz gust, ale skusiło nas miejsce którego jeszcze nie mieliśmy okazji odwiedzić, a byliśmy w pobliżu. Cenowo jest tak samo jak w wielu multitapach w Warszawie ( w Małym Piwie niektóre piwa na kranie są mocno zawyżone względem rodzaju piwa jakie ważą, ceny pow 14zł powinny być dostosowane do tego co można dostać w innych tego typu miejscach), a jednak nie ma tego klimatu do którego człowiek przywykł. Muzyka też średnio nam pasowała. Na plus zdecydowanie duży wybór piw butelkowych (na minus to że nie chcieli dać klientowi na wynos??), oraz bardzo miła obsługa.
                      Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎