Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Krakowskie Przedmieście 79, Bar Warszawa DeLuxe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Epson
    Junior
    • 03-2009
    • 24

    Krakowskie Przedmieście 79, Bar Warszawa DeLuxe

    Ostatnio bar Warszawa otworzył swoja drugą lokalizację, tuz za rogiem, bar Warszawa DeLuxe.
    Ceny są o 1pln wyższe, brak Dawnego z nalewaka, i ostatnio częste braki w lodówce z piwami - barman mi powiedział że to z winy Konstancina, w co wierzę w 100%, bo to właśnie taka firma niestety.
    Bar Warszawa - ten mniejszy, ma ostatnio tendencję do zamykania się bardzo szybko i przekierowywania klientów na siłę do DeLuxe. A jeśli nie jest wcześnie, to powodem jest sprzątanie, remont czy co tam jeszcze wymyślą...
    Moim skromnym zdaniem stary bar Warszawa był kameralny, miał klimat : mały ścisk, gwar, to co lubie w barze.
    W DeLuxie tego wszystkiego brak.
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Ja mam podobne odczucia. De Luxe bez żadnej atmosfery, kompletna sztuczność.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • dzemek
      Senior
      • 12-2010
      • 448

      #3
      Odwiedziłem Warszawę DeLuxe, wystrój fajny, obsługa też nieźle poubierana. Piwo dobre ale chyba trochę za drogie (choć to taka lokalizacja). Jak tam byłem to mieli Warszawiaka oraz Dawne na kranach za 9 zł.

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #4
        Ciechan Wyborne i Lagerowe (niestety nie było wczoraj) za 9. Cena z kosmosu ale wczoraj na szybko po teatrze wpadliśmy z Anką. Całkiem smaczne.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #5
          Lokal stracił sporo na klimacie, wystrój (poza częścią stricte barową) to już ot takie zwykłe szklane miejsce dla nikogo, nie ma też charakterystycznych ubiorów kelnerów. Lokal za to jest chyba jedynym lokalem w Warszawie gdzie, z beczki, można wypić Ciechana. Cena 9 zł.

          Comment

          • Warzywo
            Senior
            • 08-2016
            • 955

            #6
            Zmiana wystroju na białe drewniane stoliki, zmiana nazwy na Pyza Warszawska i lany Bojan. Na dwa piwka i pierogi.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎