Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowy Sącz, Lwowska 80, Trzy Korony

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Nowy Sącz, Lwowska 80, Trzy Korony

    Kolejny sieciowy browar restauracyjny "Bierhalle" otworzył się 26 października wraz z centrum handlowym "Trzy Korony" w Nowym Sączu.
    Pierwsze uwarzone warki już leżakują, a póki co piwo doworzone jest z Katowic.

    Dostępne aktualnie piwa to: Pils, Pszeniczne i Marcowe.
    Ceny to 7 i 17 zł za 0,4 i 1 litr, ale do końca grudnia jest stała promocja i za każde piwo zapłacimy odpowiednio 5 i 12 zł.
    Na start gratisowo podawana jest grzanka czosnkowa.

    Kilka fotek:


    Last edited by pebejot; 15-11-2013, 11:58.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Browar posiada juz własne 3 piwa, Pszeniczne, Pils oraz Marcowe, które premierę miało 01.03. Wszytskie smaczne, opisy niebawem.
    Do piw juz grzanek nie dają. Menu nie przeglądałem.
    Obsługa miła, sympatyczna, konkretna mająca wiedzę o piwie jakie serwują.
    Sam lokal najbardziej mi sie podoba ze wszytskich odwiedzonych do tej pory Bierhalle. Dwa poziomy, restauracji, tanki oraz warzelnia wyeksponowane. Na stołach obrusy w bawarskie romby, tv na scianach. Wejście zarówno od ulicy jak i od centrum handlowego Trzy Korony.
    Z gadgetów etykiety, szkło (identyczne), podstawki wkrótce, wizytówki.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Brat_Piwny
      Senior
      • 01-2009
      • 685

      #3
      Odwiedziłem browar dwukrotnie podczas pobytu urlopowego w Krynicy. Bardzo fajne miejsce. Piwa OK!. Pojawiło się właśnie kolejne: Dunkel. Ceny, jak dla przybysza z Warszawy, bardzo przystępne 7 PLN za 0,4 l, 15 PLN za 1 l. W wybrane dni cena 1 l spada do 14 PLN (zob. fotka). Piwo dostępne na wynos w butelkach 0,33 za 5 PLN. I można kupować je pojedynczo a nie tylko w formie 4- i 6-paków. Fajne rozwiązanie!
      P.S. Serdeczne podziękowania dla Głównego Piwowara p. Jacka za miłe przyjęcie, ciekawe informacje oraz .... za etykiety
      Attached Files

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        #4
        W piątki kolejna promocja : "Biesiadne granie na żywo" - 1l piwa + danie z grilla za jedyne 20 zł.
        Ogólnie wrażenia pozytywne, dobre piwa ( wszystkie z wyraźną goryczką ), smaczne jedzenie, miła obsługa.
        Etykiety pozyskane.
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • zawel85
          Member
          • 08-2013
          • 79

          #5
          Zarząd sieci Bierhalle informuje, iż Restauracja mieszcząca się w Nowym Sączu „CH Trzy Korony ul. Lwowska 80 lok 0.28” utraciła licencje na działanie pod marka Bierhalle
          Aktualnie trwa procedura prawna zmierzająca do usunięcia oznakowania Bierhalle oraz wszelkich elementów i znaków zastrzeżonych dla marki „Bierhalle”
          Powodem wypowiedzenia umowy licencyjnej było naruszenie przez Licencjobiorcę z Nowego Sącza warunków umowy i brak respektowania zapisów umowy w szczególności odnoszących się do wysokich standardów jakościowych Bierhalle.
          W trosce o dobro naszych Gości, miłośników Bierhalle informujemy, iż nie mamy już wpływu na działanie restauracji w Nowym Sączu i nie możemy brać odpowiedzialności za jakość serwowanych tam produktów a w szczególności piwa. Zapraszamy do innych naszych lokali na terenie Polski”.

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zawel85 Wyświetlenie odpowiedzi
            Zarząd sieci Bierhalle informuje, iż nie możemy brać odpowiedzialności za jakość serwowanych tam produktów a w szczególności piwa.
            Jak czytam w wypowiedziach forumowiczow, ze piwa sa "wszystkie smaczne", "dobre piwa" to od razu nasuwa mi sie mysl, ze byc moze dzieki temu sa dobre bo Bierhalle nie odpowiada za ich jakosc
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • zawel85
              Member
              • 08-2013
              • 79

              #7
              A możesz rozwinąć swoją myśl?

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                #8
                Nie rozwinie, bo nie ma pojęcia o czym mówi Za ocean Bierhalle jeszcze nie dotarło...
                Last edited by chemmobile; 18-08-2014, 11:57.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2837

                  #9
                  Browar działa obecnie jako "Trzy Korony", na stołach pozostały charakterystyczne serwety w niebiesko-białe romby. W dniu dzisiejszym dostępne były : pils, weizen, marcowe i dunkel, jak wynika z karty w ofercie sezonowej pojawiają się : koźlak i podwójny koźlak. Deska degustacyjna ( 4 x 0,125l ) w cenie 8 zł, piwa lane : 7 zł/0,4l, 5 zł/1l, na wynos
                  w bączkach 0,33l - 5 zł. Można również zakupić ( jedynie w butelkach ) warzone tu przez "Trzech Kumpli" : Pan IPAni, Native American i Califia.
                  Lokal czynny : poniedzialek-czwartek 10.00 - 22.30, piątek-sobota 10.00 - 24.00, niedziela 10.00 - 22.00.
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • pebejot
                    Senior
                    • 01-2010
                    • 1415

                    #10
                    Browar odwiedzony w zeszłym tygodniu, doznania piwne i kulinarne jak najbardziej pozytywne.
                    Dostępnych było 6 piw: pils, marcowe, weizen, dunkel, koźlak i "Siódma Eskadra".
                    Nie było podwójnego koźlaka, a "Siódma Eskadra" to piwo specjalne w stylu Wheat Ale. Rewelacja, do tej pory za mną chodzi ten smak.
                    Piwa w niezmiennej cenie 7 / 15 zł (0,4 / 1 litr). Wyjątkiem jest koźlak (10 / 20 zł) i Siódma Eskadra (9 zł za 0,5 l.)
                    Niestety nie było nic z "Trzech Kumpli". Są firmowe podstawki i szkło, etykiety samoprzylepne dostaliśmy w prezencie od miłej obsługi.
                    Zamiana Bierhalle na Trzy Korony wyszła zdecydowanie na dobre.
                    Jedynym mankamentem jest dla mnie zbyt niska temperatura piwa, ale wystarczy cierpliwość



                    Comment

                    • Brat_Piwny
                      Senior
                      • 01-2009
                      • 685

                      #11
                      Będąc na urlopie w pobliskiej Krynicy odwiedziłem browar w dniu 11 lipca. Piwa spróbowałem na miejscu i zakupiłem na wynos (patrz zdjęcie). 7. Eskadra - Wheat IPA bardzo smakowita Etykiety i kapsel oczywiście też zostały zaliczone. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie (w szczególności p. Jackowi)
                      P.S. Piwa Biegowe to Marcowe i Pils z okazjonalną etykietą
                      Attached Files

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4568

                        #12
                        Wpadliśmy w niedziele 24.07.16 dosłownie na chwilę mając 2 godziny na przesiadkę pomiędzy pociągami. Co gorsza ostatni autobus spod browaru na dworzec jedzie już o 21.10, a kawałek jest spory. No więc szybkim tempem piechotą w niecałe 20 minut przeszliśmy żałując, że w tym czasie jeszcze jedno piwo dało by się spróbować .
                        A były tego dnia:
                        - Weizen - Złoto dla zuchwałych (bardzo fajna, rasowa pszenica, jednak podana zbyt zimna, trzeba było grzać w dłoniach by wyczuć bukiet smakowy)
                        - 7 Eskadra - Piwo wysokich lotów (pyszna, treściwa, bogata smakowo AIPA o pięknym aromacie)
                        - Marcowe - Król browaru (smaczne klasyczne marcowe, mocno słodowe, nie dziwię się, słowom pań kelnerek - "schodzi najlepiej", bo u nas naród lubi słodkie).
                        Nie było czasu na spróbowanie:
                        - Pils - Wśród przyjaciół
                        - Dunkel - Zimny drań

                        Bardzo przyjemne miejsce, z dużym tarasem, przemiłą, pomocną obsługą. Oczywiście styl Bierhalle ale dobrze, że warzą na swoje konto bo piwa naprawdę smaczne, a i swoboda ruchu w kwestii gatunków większa. Jest szkło firmowe w rodzajach odpowiednich do gatunków piwa, podkładki, czyli tak wszystko jak należy.
                        Koniecznie trzeba wpaść na dłużej i na spokojnie wszystkiego spróbować .

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #13
                          Lokal mieści się w galerii handlowej, co narzuca pewne ograniczenia.
                          Wszędzie na korytarzach galerii są informacje o ofercie browaru, ale nigdzie nie spotkałem info, jak do niego trafić, obszedłem więc całe piętro...
                          Widać też "resztówkę" po BH, np. obrusy w bawarskie romby i kuse stroje kelnerek, będące wariacją nt. dirndla. Wnętrze nowoczesne, cegła i metal, trochę bez wyrazu.
                          W tle popularna muzyczna sieczka, na szczęście niezbyt głośna. Na zawieszonych na ścianach monitorach trafiłem na jakiś bezsensowny mix "after Rio", mówi się trudno.
                          W poniedziałkowe popołudnie całkiem sporo gości, myślę, że to zasługa niezłej, choć krótszej niż w sieci BH, karty dań. Ja jadłem pierogi z jagnięciną, które mogę zdecydowanie polecić .

                          Comment

                          • Brat_Piwny
                            Senior
                            • 01-2009
                            • 685

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                            Będąc na urlopie w pobliskiej Krynicy odwiedziłem browar w dniu 11 lipca. Piwa spróbowałem na miejscu i zakupiłem na wynos (patrz zdjęcie). 7. Eskadra - Wheat IPA bardzo smakowita Etykiety i kapsel oczywiście też zostały zaliczone. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie (w szczególności p. Jackowi)
                            W tym roku odwiedziłem w dn. 10 lipca. Pozostałe wrażenia bez zmian. Bardzo fajne miejsce
                            Attached Files

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              #15
                              Lokal odwiedzony w dniu dzisiejszym. Dostępna klasyka ( pils, dunkel, pszenica,marcowe ) - smaczna plus wybitna 7 eskadra . Było miło, sympatycznie, a po chwili ( po wyjściu z lokalu ) na dworze rozpętało się deszczowe pandemonium.
                              Podczas wizyty w NS miejscówka obowiązkowa
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎