Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Podwale 6-7, C. K. Browar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #46
    [QUOTE]m_q napisał(a)
    ..jest tylko Tyskie i Tysquer Urquell. Chyba próbują wywiązać się z założonej wielkości sprzedaży przed Kompanią Piwowarską...



    I znowu obijamy się o to słowo. Target, tardżet, targent itd.
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19170

      #47
      dziś słyszałem w radiu, że szykuje się impreza w C.K. z gatunku dość przaśnych t.j. damski wieczór z występem męskich... "tancerzy"... to miejsce sięgnie wtedy dna...
      Last edited by e-prezes; 07-07-2004, 11:13.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #48
        no to moze jeszcze niedługo bedą kobiece zapasy w pszenicznym
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Standarte
          Gość
          • 08-2003
          • 467

          #49
          e-prezes napisał(a)
          dziś słyszałem w radiu, że szykuje się impreza w C.K. z gatunku dość przaśnych t.j. damski wieczór z występem męskich... "tancerzy"... to miejsce sięgnie wtedy dna...
          Jeśli to ma być wyznacznikiem poziomu lokalu, to dno zostało niestety osiągnięte już dość dawno. Damskie wieczory w C.K. night club`ie odbywają się nie od dziś.

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            #50
            Razem z e-prezesem zagladneliśmy dzisiaj do C.K.(byłego)Browaru.

            I myśle, że spokojnie można odnotować zamknięcie tegoż miejsca jako minibrowaru. Na pytanie czy leją swoje piwa, panienka za barem powiedziała, że nie bo ich nie mają Na pytanie kiedy będą mieli? Uzyskaliśmy odpowiedź, ża za miesiąc, jak usuną awarię. Myślę jednak, że była to odpowiedź na odczepnego, tym bardziej, że ten miesiąc trwa już od jakiegoś czasu
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • elroy
              Senior
              • 10-2002
              • 359

              #51
              ergie napisał(a)
              Razem z e-prezesem zagladneliśmy dzisiaj do C.K.(byłego)Browaru.

              I myśle, że spokojnie można odnotować zamknięcie tegoż miejsca jako minibrowaru. Na pytanie czy leją swoje piwa, panienka za barem powiedziała, że nie bo ich nie mają Na pytanie kiedy będą mieli? Uzyskaliśmy odpowiedź, ża za miesiąc, jak usuną awarię. Myślę jednak, że była to odpowiedź na odczepnego, tym bardziej, że ten miesiąc trwa już od jakiegoś czasu
              Ciekawe co mówisz ergie.
              Znaczy - bardziej smutne, niż ciekawe .
              Mi kelnerka powiedziała, że aktualnie 'robi się', co odebrałem jako leżakowanie. Ale widać coś ewidentnie jest jednak nie tak...
              (byłem tam w związku z marcowym http://www.browar.biz/forum/showthre...358#post350358 )


              Ogólnie narzekamy ( i słusznie) na ten lokal, ale pamiętam może ponad rok temu, przyjemną sytuację.
              Kończyłem piwo, wypiłem ostatni łyk i odstawiłem kufel.
              Nie minęło może z dwie minuty, kiedy podeszła kelnerka i zapytała 'życzy pan sobie jeszcze jakieś piwo?'
              Normalnie mnie zamurowało
              Last edited by elroy; 07-07-2004, 20:34.
              www.piwo.org

              Comment

              • ergie
                Senior
                • 05-2004
                • 1041

                #52
                Ale ja ani nie narzekam, ani nie mam żalu, opisałem jedynie stan faktyczny. W Krakowie nie ma już minibrowaru
                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                ------------------------------------------------------------------
                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                Comment

                • elroy
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 359

                  #53
                  ergie napisał(a)
                  Ale ja ani nie narzekam, ani nie mam żalu, opisałem jedynie stan faktyczny. W Krakowie nie ma już minibrowaru
                  Rozumiem Cię ergie, ale jakoś w głowie mi się to nie mieści, że mieliby jednak zrezygnować z własnego piwa.... Ehhh
                  Czy stwierdzenie, że w Krakowie nie ma już minibrowaru restauracyjnego, jest poparte ostatnimi wrażeniami, czy też innymi informacjami?
                  Przecież sama instalacja to masa kasy - zrobią z tego dekorację?

                  Wasze zdrowie
                  www.piwo.org

                  Comment

                  • ergie
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 1041

                    #54
                    Stwierdzenie to jest poparte faktem, że od dłuższego czasu nie można się napić w C.K. warzonego na miejscu piwa. I nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić. Dochodzi to tego rodzaj działalności artystycznej którą C.K. się zajmuje oraz fakt całkowitego zaniedbania wizualnego C.K. mam na myśli reklamy, wejście do lokalu i po trosze sam lokal.
                    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                    ------------------------------------------------------------------
                    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                    Comment

                    • m_q
                      Member
                      • 01-2004
                      • 94

                      #55
                      Oficjalny mail

                      Oto mail jaki otrzymałem 30 czerwca w odpowiedzi na dosyć bezpośrednie zapytanie mailowe dotyczące ogódka i polityki sprzedaży Tysquera Urquella:

                      "Witam,
                      w związku z Pana(i) "zniesmaczeniem" piwami z Kompanii Piwowarskiej, mam
                      dobrą wiadomość, pod koniec tego tygodnia znów ruszamy z produkcją CK Piwa.
                      Chwilowy zastój w produkcji spowodowany był awarią części wyposazenia Mini
                      Browaru, a sprowadzenie potrzebnych części z Austrii jest niezwykle
                      czasochłonne.


                      Pozdrawiam serdecznie
                      Musiał Renata"

                      Pożyjemy, zobaczymy...

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19170

                        #56
                        niemniej i tak szkoda, że dopiero za miesiąc, bo teraz jest najlepszy czas na picie piwa...

                        Comment

                        • elroy
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 359

                          #57
                          Odp: Oficjalny mail

                          Czy był ktoś może ostatnio w CK?
                          Ciekawy jestem, czy coś się zmieniło i można napić się w końcu ich piwa.
                          www.piwo.org

                          Comment

                          • Standarte
                            Gość
                            • 08-2003
                            • 467

                            #58
                            Byłem wczoraj. Nadal nic, wyłącznie masówka.

                            Comment

                            • elroy
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 359

                              #59
                              Przechodząc wczoraj niedaleko CK, pomyślałem, że wejdę i zobaczę jak sprawy się mają.
                              W menu tylko tyskie, za to w powietrzu zapach gotowanej brzeczki Jasne ma być podobno za 10 dni.

                              Baaardzo nieoficjalnie dowiedziałem się , że przerwa w warzeniu piwa wcale nie była spowodowana awarią tylko brakiem zezwolenia na produkcję piwa. Generalnie problemy natury formalnej a nie sprzętowej...
                              www.piwo.org

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                #60
                                elroy napisał(a)
                                Przechodząc wczoraj niedaleko CK, pomyślałem, że wejdę i zobaczę jak sprawy się mają.
                                W menu tylko tyskie, za to w powietrzu zapach gotowanej brzeczki Jasne ma być podobno za 10 dni.
                                Mam nadzieję, że to 10 dni nie zmieni się w 11 czy 12... Być może 5 sierpnia bedę w Krakowie i chętnie skosztawałbym tworów z c.k., tylko rozplanowanie mojej trasy podrózy zależy, czy będę miał pewność, że ich piwo będzie dostępne. Aż chyba zadzwonię i się dowiem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎