Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szewska 21, Multi Qlti Tap Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Dalej uważam, że bez. Wolę Strefę i Omertę, czy nawet No Iron czy inne miejsca ze znanymi ludźmi za barem.
    I zmieniam zdanie! Będąc ostatnio faktycznie jakby mniej ludzi (bo w tygodniu), ale jak zawsze za barem profesjonalnie. Dzięki otwartej klatce schodowej miły przeciąg w czasie upałów. Chyba 20 kranów z czego 2 czeskie i przekrój polskiego kraftu. Jak się operuje w okolicach Rynku to chyba najlepsze miejsce.

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      I zmieniam zdanie! Będąc ostatnio faktycznie jakby mniej ludzi (bo w tygodniu), ale jak zawsze za barem profesjonalnie. Dzięki otwartej klatce schodowej miły przeciąg w czasie upałów. Chyba 20 kranów z czego 2 czeskie i przekrój polskiego kraftu. Jak się operuje w okolicach Rynku to chyba najlepsze miejsce.
      Zgadzam się, choć zawsze lubiłem to miejsce.
      Przychodź tam ze mną jak ostatnio a będzie Pan zadowolony
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #33
        Gdyby wszystkie interesujące mnie lokale były na Ontap byłoby łatwo wybrać marszrutę po mieście. A tak wybór czasem przypadkowy. Gdyby nie Ty pewnie bym nie wdepnął. Bliżej dworca bywam w innych lokalach, a okolice Rynku jakoś za bardzo przeładowane turystami.
        Last edited by e-prezes; 31-05-2017, 08:03.

        Comment

        • Antylop
          Senior
          • 10-2009
          • 1415

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Gdyby wszystkie interesujące mnie lokale były na Ontap byłoby łatwo wybrać marszrutę po mieście. A tak wybór czasem przypadkowy. Gdyby nie Ty pewnie bym nie wdepnął. Bliżej dworca bywam w innych lokalach, a okolice Rynku jakoś za bardzo przeładowane turystami.
          Dlatego do Multi trzeba wpadać zaraz po otwarciu
          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
            Dlatego do Multi trzeba wpadać zaraz po otwarciu
            Chciałem, ale dziś o 15 lokal nie był gotowy na otwarcie. Jakiś remont?

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              Dawno nie byłem, więc za namową - nie było oporów. W sumie niewiele się zmieniło. Podobnie jak w Nowy Kraftowy (ten sam właściciel co i Weźże Krafta) niby dużo, ale czasem ma się zagwozdkę, bo dość często spotykane browary (w KRK). Nie trafiliśmy na to po co przyszliśmy, więc wypad mało udany. Ceny już odzwieciedlają koniunkturę.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎