Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Św. Jana 30, Tap House [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    #31
    Lokal godny polecenia, choć dość oblegany. Na plus też umiarkowane ceny, także piw butelkowych z innych browarów.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
      Lokal godny polecenia, choć dość oblegany. Na plus też umiarkowane ceny, także piw butelkowych z innych browarów.
      Po przeliczeniu cena - pojemność (leją tu 0,4L a nie 0,5L) wcale nie jest tak tanio
      Jednak zawsze kiedy jestem w Krakowie, wpadam tu na piwo.
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        #33
        Zamknięte.
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #34
          Całkiem, całkiem?

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            #35
            Całkiem :
            Nadszedł ten dzień, w którym musimy podać informację, w którą nie wierzyliśmy nigdy wcześniej. Niestety musimy poinformować, że rozpoczęliśmy odliczanie dni do ostatniego piwa w Tap House. Tak, wiemy, że drugi raz to widzicie, ale tym razem nie ma drugiego dna. Nie chcemy byście myśleli, że robimy sobie z Was żarty.
            Po wielu próbach zmian, unowocześnień, reaktywacji, doszliśmy do wniosku, który będzie pretekstem do wspólnego spotkania przy ostatnim piwie. Szczegóły już wkrótce, ale już dziś rezerwujcie czas 20 i 21 października, by spotkać się z nami po raz ostatni. My będziemy aktualnym ale i starym składem czekali na Was. Pojawi się też ekipa Pracowni. To będzie największa i najdłuższa impreza w Tapie ever.
            Do zobaczenia! Do ostatniej kropli.
            Info z FB z 2 października.
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              To szkoda! Jak byłem pod koniec października to nie wiedziałem, że w te dni będzie koniec i odpuściłem czekanie na otwarcie lokalu.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #37
                Słysząc pomysły jakie miały być zrealizowane w Tap House można było być pewnym, że gdzieś się przeniosą, bo że wyszynku własnego nie będzie to nie wierzyłem. Czekałem, czekałem i się doczekałem. Z końcem roku 2018 przy browarze otwarto lokal "Proste Żarcie". W najbliższe dni obadam.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Słysząc pomysły jakie miały być zrealizowane w Tap House można było być pewnym, że gdzieś się przeniosą, bo że wyszynku własnego nie będzie to nie wierzyłem. Czekałem, czekałem i się doczekałem. Z końcem roku 2018 przy browarze otwarto lokal "Proste Żarcie". W najbliższe dni obadam.

                  Pizza dobra, w słoneczne niedziele tłoczno,
                  czuwaj!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎