Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Metalowców 3, Piwiarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piokl13
    Senior
    • 06-2003
    • 946

    Metalowców 3, Piwiarnia

    Bardzo przyjemny bar piwny. W takim stylu jak lubię. A w nim oprócz żywca i okocimia lany brok za 3,50 i strzelec za 3,80.
    Do tego smaczna kiełbaska.
    Polecam.
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #2
    Wracając do tematu. Hala Targowa znajduje się dokładnie tak jak było podane na Grzegórzkach a jeszcze dokładniej na ulicy Grzegórzeckiej. Stojąc naprzeciwko Hali po jej lewej stronie znajduje się ta knajpa (piwiarnia).

    A teraz moje refleksje. Mam do tego przybytku mieszane odczucia. Poszedłem tam na pierwsze piwo z kumplami ze szkoły średniej. Wypiłem tam chyba najlepsze lane mocne piwo w moim krótkim życiu (Strzelec). Za drugim razem nie było juz tak przyjemnie bo jakiś menel się do nas dosiadł i chciał się pożyczyć kasy Dlatego jeżeli chodzi o piwo to naprawdę warto tam zaglądnąć co do atmosfery tam panującej już nie jest tak dobrze jak w pierwszym przypadku.
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Panowie... i Panie, nawet ja Krakus od 32 lat miałbym problemy z przypisaniem tego lokalu do adresu a co dopiero przyjezdny. Lokal mieści się w tylnej cześci hali, gdzie jest końcówka ulicy Siedleckiego, ale czy jest on przypisany do niej czy właściwiej do samej hali, która znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej Bóg raczy wiedzieć! słowo "hala targowa" jak już tu wspomnieli niektórzy w Krakowie jest jednoznaczna i każdy kto mieszka w Krakowie rok i wyściubia nosa spoza swojego mieszkanka wie gdzie to jest. najprościej dojechać tam od strony Grzegórzeckiej, bo od strony Miodowej może być problem z wjazdem dla samochodów. Ciąg ulic jest, ale czy wolno tam wjechać to inna bajka.
      Last edited by e-prezes; 14-01-2005, 13:06.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        nie do końca było warto, ale przynajmniej jakieś konkrety...
        strzelec mocny 3.80 zł, brok 3.60 za 500 ml i doznania smakowe pominę milczeniem - nie było tragicznie, ale szkoda kasy.
        jak na piątek wieczorem to naprawdę kiepski ruch, prawie żaden... no ale ten lokal jest oblegany, gdy działa sąsiedni plac, a o tej porze już zamknięty.
        ubikacja ciasna, ale w miarę czysta (dbają o to). niestety problem z zamknięciem kabiny
        no i najważniejsze... adres to Metalowców 3, a nazwa, ot zwyczajnie "Piwiarnia".

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Strzelca już nie ma. Króluje koncern. 4,5-5 zł za piwo.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎