Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Dietla 69, Kazimierska Piwniczka [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Nic się nie zmieniło - zasadniczo. Teraz jakby mniej ludzi niż dawniej, no ale to może przez wakacje.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      Fratrów oczywiście nie ma, już ostatnio ich nie widziałem, a relakspol mocny 3,5 zł za 0,5 litra. przyjemnie chłodno na dole i czynne od wczesnych godzin. klientela ta sama, barmaneczki Ania i Anetka też

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Browaru Relakspol już nie ma a piwo dalej się leje, po 3,5 zł za Mocne. Czyje? Na pewno nie z Borkowskiej, choć taka ozdoba nalewaka widnieje.
        Last edited by e-prezes; 07-03-2009, 11:30.

        Comment

        • toto
          Senior
          • 12-2006
          • 949

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Browaru Relakspol już nie ma a piwo dalej się leje, po 3,5 zł za Mocne. Czyje? Na pewno nie z Borkowskiej, choć taka ozdoba nalewaka widnieje.
          Piwo Mocne dalej po 3,50 zł/0,5 l. Pochodzi z Zawiercia (Tager Mocny?), choć na nalewaku ś.p. Relakspol, a Pani za barem twardo początkowo twierdziła, że to piwo krakowskie.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
            Piwo Mocne dalej po 3,50 zł/0,5 l. Pochodzi z Zawiercia (Tager Mocny?), choć na nalewaku ś.p. Relakspol, a Pani za barem twardo początkowo twierdziła, że to piwo krakowskie.
            Jeszcze jej wciskanie tego kitu nie przeszło? Gdy w maju dałem jej poznać, że wiem co leją z beczki, to już wolałem kolejnego piwa nie zamawiać, takim mnie zmroziła okiem. A dodatkowo zaczęli schodzić się jej znajomi, fani Cracovii by obejrzeć mecz ich drużyny. Szybko wypiłem i opuściłem przybytek
            Gdyby tam jeszcze lali te "ejle" robione dla Krakowa, to jeszcze by była w tym nutka prawdy...

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #21
              Pani za barem zapytana o pochodzenie piwa, przyznała od razu, że to piwo z Zawiercia (mocne - a zatem boner). Zawsze lubiłem tutaj przychodzić, gdyż lokal ma swój specyficzny urok.

              Abstrahując od powyższego, stwierdzam, że niestety jakość piwa zdecydowanie się pogorszyła, być może na to piwo jest mały popyt i się przeleżało.

              Comment

              • toto
                Senior
                • 12-2006
                • 949

                #22
                Obecnie Tager Mocny (na nalewaku Boner) po 4,50 zł/0,5 l. Poza tym koncernówki.
                Jakość nieciekawa - Tager ewidentnie swoje poleżał w podpiętym kegu.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #23
                  Cena za Zawiercie Mocne bez zmian - 4,50. Towarzystwo też bez zmian. Specyficzne miejsce, ale już tyle razy byłem, że się nie boję

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #24
                    Zmianą jest brak Zawiercia, raczej nieodwracalną.
                    Last edited by Rzeszowiak; 07-03-2014, 21:56.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #25
                      To już koniec. Tego typu lokale odchodzą do lamusa.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #26
                        Zamknięte na amen?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Antylop
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1415

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          To już koniec. Tego typu lokale odchodzą do lamusa.
                          Właśnie siedzę w Lamusie.
                          Jest git
                          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎