Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszauera 10, Beer Gallery [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bazyliszek
    Junior
    • 10-2010
    • 7

    #31
    Z tym Żywcem to żart był... A ten Zielony Smok na prawdę był zielony, coś jak Lubuskie Zielone z Witnicy teraz. Czy Fortuna kiedykolwiek robiła Zielonego Smoka?

    Comment

    • singerek
      Senior
      • 04-2005
      • 285

      #32
      Dyskusja toczy się wokół piwa malinowego, a przecież oprócz niego pojawiały się również pomarańczowe, marakuja, czekoladowe, truskawkowe, miodowe, cytrynowe, wiśniowe, jabłkowe, nawet chyba bananowe było... Wszystkie pod szyldem Beer Gallery, nieznanego pochodzenia.
      Last edited by singerek; 06-10-2010, 12:40.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19168

        #33
        A ja dalej podtrzymuje, że to był Opat. Wystarczy zerknąć jakie piwa smakowe pojawiały się w Non Iron z tego browaru. Zresztą w pierwszym poście napisano o Cernej Horze, a zatem właściciel sprowadza czeskie piwa.

        Comment

        • singerek
          Senior
          • 04-2005
          • 285

          #34
          Nawet jeśli to był Opat to dlaczego jest to ukrywane?

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            #35
            W kilku krakowskich knajpach sprzedawana jest Smocza Głowa, choć tej dawno już nie ma. W Kazimierskiej Piwniczce zarzekają się, że sprzedają krakowskie piwo, choć Relakspola już dawno nie ma. Taki urok właściciela, że ma kaprys i nic nie mówi. Nie wszyscy są jak Jarek z Omerty czy Tomek z Non Iron, pogada, poinformuje, sam zapyta, jak potrzebuje...
            A widziałeś na stronie Broumova info o czereśniowym? A ja takie piwo piłem.
            Last edited by e-prezes; 06-10-2010, 13:34.

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika FortArt Wyświetlenie odpowiedzi
              Leją malinowe z pipy, ale nie chcą ujawnić co to za browar.
              Jeśli jest tak obrzydliwe jak w "Smoczej Jamie" to zapewne produkuje je Fortuna.

              Comment

              • super17stka
                Junior
                • 10-2010
                • 1

                #37
                Właściciel BeerGallery do tez Wiceprezes Zarządu Browaru Fortuna, a wiec można się domyśleć kto te piwa naprawdę produkuje....

                Comment

                • singerek
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 285

                  #38
                  Tym bardziej dziwne, że nie przyznaje się do własnych produktów...

                  Comment

                  • piwko33
                    Junior
                    • 10-2010
                    • 2

                    #39
                    hm........jestem "TU" nowa...i zastanawiam się tak naprawdę o co chodzi....przypadkiem, poszukując "Omerty" znalazłam "BeerGallery", i podoba mi się to miejsce....podoba jak Omerta, Katedra czy House of Beer....ale to co wiem to tylko właśnie "BeerGallery" ma w swojej ofercie aż tak różnorodne piwa....nazwałabym piwami dla kobiet....że trudno ich nie spróbować...pomysł świetny...gama smakowa proponowanych piw....porażająca....więc zastanawiam się komu zależy na pisaniu takich bredni?...konkurecji?...dziwi mnie ten fakt, ale świadczy on o niedojrzałości osób zamieszczających takie "nijako - negatywne" posty....a wracajac do sedna....ja gdybym prowadziłą takie miejsce....to nie obwieszczała bym również informacji o produktach...bo jak wszyscy wiedzą konkurencja nie śpi...i tylko czeka na skopiowanie pomysłów!!....więc z całym sercem popieram p. Darka - "wspomnianego właściciela" - pomysł na lokal ma Pan rewelacyjny....i ja jak i moi znajomi...chętnie będą tu regularnie wracać...

                    Na zdrowie!!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19168

                      #40
                      Wiesz, kiedy były tylko Omerta, Non Iron i Szynk, nikt sobie w drogę nie wchodził. Każdy miał swój pomysł na biznes. Właściciele się znali i asortyment "podzielili" tak, by klient był zadowolony. Dalej uważam, że krzywdę robią sobie tylko te nowe lokale, bo te stare mają stałych wiernych gości, a dużo trudniej znaleźć wolne miejsce w Omercie niż w Beer Gallery.

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        A ja dalej podtrzymuje, że to był Opat. Wystarczy zerknąć jakie piwa smakowe pojawiały się w Non Iron z tego browaru. Zresztą w pierwszym poście napisano o Cernej Horze, a zatem właściciel sprowadza czeskie piwa.
                        Prezesie, pijałem Opaty smakowe, zarówno beczkowe, jak i z petów. Piwa smakowe z Beer Gallery smakują zdecydowanie inaczej, więc to nie to. Ale co to i skąd - nie wiem.
                        A Cerna Hora to chyba od polskiego dystrybutora tego browaru.

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12205

                          #42
                          Jeśli mogę się wtrącić, to nie przypominam sobie, żeby w Broumovie warzyli malinowe (tak na 90% nie warzyli), tym bardziej w Czernej Horze. Jedyne czeskie malinowe jakie piłem /zresztą podobne w charakterze do Opatów, choć pszeniczne/ uwarzył Pivovarsky dvur Zvikov i nie jest możliwe, by trafiło ono do sprzedaży w Polsce.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            #43
                            OK, poddaje się, ale mimo to nie wierzę w "produkcję" piw na zapleczu.

                            Comment

                            • piwko33
                              Junior
                              • 10-2010
                              • 2

                              #44
                              ...po raz kolejny rozczarowujecie na forum....nie trudno jest zapełnić 35 miejsc siedzących w Omercie ...a sztuką...ponad 150 w Beer Gallery!!!...Fajnie że nowe lokale powstają z takim asortymentem piwnym....a to tylko kwestia czasu by zapełniły się w całości....choć w ostatni weekend.....nigdzie nie byo miejsca...ani w Katedrze...ani w House of Beer, ani również w Beer Gallery...więc panowie.....forumowicze....więcej entuzjazmu....i pozytywnych postów.....

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Piwny Radykał
                                • 04-2009
                                • 1596

                                #45
                                Sądząc po sposobie pisania postów - Toldi założył nowe konto, lub dobrze wyszkolił pracownika

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎