Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Brzeg, Chocimska 7, Restauracja Relax

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale z opisu wynika, że wyszedł z Ciebie raczej "żuro-badacz" ewentualnie poszukiwacz papirusów Jakieś piwo zaliczone?
    https://www.browar.biz/piwo.php?id=1...do=ou#oc_35397. Taka sytuacja...

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #47
      Pancernik i poprzednicy opisali lokal - nic się nie zmieniło. Obiekt to PRL. Patio to opuszczona hawajska osada a sam lokal osadzony w klimatach wczesnych lat 90-tych, też wyludniony, bardzo duży, trochę mroczny. Były tylko dwie osoby - barman i kelnerka.

      Pani kelnerka przyjaźnie ruszyła do nas z kartą zanim jeszcze usiedliśmy. Nie usiedliśmy jednak w ogóle, bo od razu spytałem o ichnie piwo. Miła pani odpowiedziała, że na razie nie mają własnego piwa i może zaproponować czeską Holbę. Spytałem, kiedy można się spodziewać ich piwa. Niestety nie posiadała wiedzy na ten temat.

      No cóż. Miejsce nieco egzotyczne, ale z nostalgicznym urokiem. Jeśli ta bezludna restauracja kiedyś znowu się pojawi na moim kursie, to może zacumuję na nieco dłużej chociaż na Holbę.

      Comment

      • Shedao
        Senior
        • 09-2007
        • 900

        #48
        Wie ktoś, jak tam wygląda z piwem? Mają swoje, nie mają? Bo udało mi się ustalić tyle, że działają - można od nich zamawiać na pyszne.pl ( https://www.pyszne.pl/menu/relax-brzeg ). FB nieużywany, strona zdawkowa i od szablonu, w opiniach Google ludzie opisują tylko jedzenie, w przeciągu roku ani słowa o piwie. Jest to jeszcze browar?

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #49
          Zajrzałem i co prawda nie mają teraz własnego piwa, ale zapewniano mnie, że to przez pandemię nie warzyli, ale browar nie padł i wznowią produkcję.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎