Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Kopernika 18a, Pub Kuźnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    Bardzo interesująca kombinacja

    Comment

    • WiHuRa
      • 11-2010
      • 129

      Jak się ma Ciechan Wyborny do tego z butelki, jest rożnica na korzyść beczki ?

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        Kolosalna. Ale to przecież dotyczy większości polskich piw.

        P.S. Dwójka moich kolegów wypiła wczoraj w Kuźni ok. 20 kufli Ciechana i bardzo sobie go chwalili

        Comment

        • prucek
          Senior
          • 12-2009
          • 297

          W NALEWAKACH:


          Primator 12%,
          Ciechan Wyborny
          Lubuskie
          Zwierzyniec
          PIWA-REGIONALNE RZESZÓW
          HURT-DETAL

          Rzeszów, ul.Paderewskiego 1J
          Dębica, ul.Rzeszowska 36

          Comment

          • prucek
            Senior
            • 12-2009
            • 297

            W NALEWAKACH:


            Primator Polotmavy
            Ciechan Wyborny
            Lubuskie
            Zwierzyniec
            PIWA-REGIONALNE RZESZÓW
            HURT-DETAL

            Rzeszów, ul.Paderewskiego 1J
            Dębica, ul.Rzeszowska 36

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              No...wreszcie inny primator

              Comment

              • prucek
                Senior
                • 12-2009
                • 297

                W NALEWAKACH:


                Primator Tmavy
                Ciechan Wyborny
                Lubuskie
                Zwierzyniec
                PIWA-REGIONALNE RZESZÓW
                HURT-DETAL

                Rzeszów, ul.Paderewskiego 1J
                Dębica, ul.Rzeszowska 36

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4312

                  Byłem ostatnio w Rzeszowie i pod adresem Kopernika 18a nie znalazłem takiego lokalu... Ani śladu po nim. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o szczegółach lokalizacji? Dodam, że nie pierwszy raz jestem w Rzeszowie i jako taką orientację w mieście, tym bardziej na niewielkiej starówce, mam. Pod tym adresem jest budynek bodaj administracyjno-biurowy, a na tyłach hotel, mający główne wejście od rynku. Na ulicy Kopernika zaś żadnego szyldu z nazwą pubu.
                  Last edited by Prusak; 29-07-2011, 18:19.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Szyld zdjęto w związku z remontem. Wchodzisz do klatki schodowej w budynku 18a i po wyjściu schodkami na półpiętro, po prawej ręce masz wejście do Kuźni.

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4312

                      Dzięki, na następną wizytę w Rzeszowie informacja jak znalazł.

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        Udało mi się odwiedzić ów lokal podczas krótkiej wizyty w Rzeszowie. Największe plusy to niskie ceny, sympatyczna i ładna obsługa . Wybór piwa także w porządku. Natomiast największym minusem jest brak jakiegokolwiek oznakowania, skutek tego taki że w piątek wieczorem w lokalu były pustki, podczas gdy kawałek dalej na rynku knajpy tętniły życiem. Szkoda by było, żeby lokal upadł przez braki klientów.
                        Konsumowałem lanego Primatora i promocyjne Gose - za takie piwa zapłaciłem w sumie 11 złotych . Dla człowieka przyzwyczajonego do warszawskich cen to mały szok
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Piwny Radykał
                          • 04-2009
                          • 1596

                          Braki klientów w okresie letnim to w Kuźni coś normalnego. Generalnie dla mieszkańców Rzeszowa lepsze póki co marne piwo w ogródku, niż smaczne w pubie bez ogródka.

                          Faktycznie, od kiedy z uwagi na nową elewację zniknęły neony Kuźni i Primatora, odnalezienie lokalu moze być dosyć trudne. Jednak jak już wyżej napisałem, nie jest to główny powód mniejszego zainteresowania. Zmieni sie to jak zwykle pewnie dopiero w październiku.

                          P.S. No w piątek rzeczywiście było wyjątkowo mało klientów
                          Last edited by Rzeszowiak; 06-08-2011, 21:46.

                          Comment

                          • prucek
                            Senior
                            • 12-2009
                            • 297

                            W NALEWAKACH:


                            Primator Polotmavy
                            Ciechan Wyborny
                            Zwierzyniec
                            PIWA-REGIONALNE RZESZÓW
                            HURT-DETAL

                            Rzeszów, ul.Paderewskiego 1J
                            Dębica, ul.Rzeszowska 36

                            Comment

                            • WiHuRa
                              • 11-2010
                              • 129

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kolosalna. Ale to przecież dotyczy większości polskich piw.

                              P.S. Dwójka moich kolegów wypiła wczoraj w Kuźni ok. 20 kufli Ciechana i bardzo sobie go chwalili
                              Cóż, ponieważ od tej pory zdążyłem już kilka razy pić m.in Ciechana z kranu podzielę się pewną subiektywną opinią.

                              Jak dla mnie piwo podawane w Kuźni z kranu jest zbyt zimne i zbyt nagazowane (dotyczy to także Zwierzyńca), na starcie uderza taka ilość zimna i CO2 że piwo na starcie niczym innym się nie różni do HGB podawanych na rynku. Nie czuć żadnych nut niepasteryzowanych, właściwie to nie czuć prawie nic bo co można wyczuć w tak niskiej temperaturze piwa. Jeden mały łyk to max które można się napić, inaczej bombelki wychodzą nosem.

                              Dopiero mniej więcej w połowie kufla kiedy temperatura podskoczy o te kilka stopni i gaz uleci piwo wydobywa z siebie swoje walory i okazuje się bardzo dobrym piwem!

                              Niestety, ale za każdym razem zaczynam od lanego (daje mu kolejną szansę) to później i tak pije już tylko piwa z butelki.

                              Reasumując, szkoda że tak dobre piwo jest marnowane przez nieprawidłowy jego wyszynk z kega.

                              Comment

                              • prucek
                                Senior
                                • 12-2009
                                • 297

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WiHuRa Wyświetlenie odpowiedzi
                                Cóż, ponieważ od tej pory zdążyłem już kilka razy pić m.in Ciechana z kranu podzielę się pewną subiektywną opinią.

                                Jak dla mnie piwo podawane w Kuźni z kranu jest zbyt zimne i zbyt nagazowane (dotyczy to także Zwierzyńca), na starcie uderza taka ilość zimna i CO2 że piwo na starcie niczym innym się nie różni do HGB podawanych na rynku. Nie czuć żadnych nut niepasteryzowanych, właściwie to nie czuć prawie nic bo co można wyczuć w tak niskiej temperaturze piwa. Jeden mały łyk to max które można się napić, inaczej bombelki wychodzą nosem.

                                Dopiero mniej więcej w połowie kufla kiedy temperatura podskoczy o te kilka stopni i gaz uleci piwo wydobywa z siebie swoje walory i okazuje się bardzo dobrym piwem!

                                Niestety, ale za każdym razem zaczynam od lanego (daje mu kolejną szansę) to później i tak pije już tylko piwa z butelki.

                                Reasumując, szkoda że tak dobre piwo jest marnowane przez nieprawidłowy jego wyszynk z kega.

                                Co do temperatury-zgoda, po Twoim poście piwka popróbowałem, za zimne fakt, schładzarkę skręciłem, ale co nagazowania to CO2 służy jedynie do wypchania piwa z KEG-a, ale jak chcesz mniej gazowane możemy piwko specjalnie dla Ciebie "Ciapować", od października dopinapy następne 2 nalewaki, tak więc w asorymencie będą na stałe 3 czecho-słowackie i 3 polskie piwka, a co drugi weekend będzie "Ciapować " ORGINAL SLOVACKA BARMANKA Z BARDEJOVA !!
                                PIWA-REGIONALNE RZESZÓW
                                HURT-DETAL

                                Rzeszów, ul.Paderewskiego 1J
                                Dębica, ul.Rzeszowska 36

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎