Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Bulwar Nadmorski, Browar Port Gdynia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Antylop
    Senior
    • 10-2009
    • 1415

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
    Sarkazm nie na miejscu. Napisałem wyraźnie skąd się ta cena, moim zdaniem, wzięła.
    A w ogóle to w dupach się poprzewracało żeby decydować za kogoś za ile ma coś sprzedawać. Niech zadziała niewidzialna ręka rynku i zobaczymy czy piwo się sprzeda. Jak nie to najwyżej za rok - dwa zrobią promocję na tego niesprzedanego portera.
    Nie rozumiesz.
    Nie pytam skąd wzięła się ta cena tylko czemu ceny innych piw są na standardowym poziomie ?
    Koszty prowadzenia restauracji w ich przypadku są inne niż w przypadku tego piwa ?
    Wiem że surowce do jego produkcji są droższe, ale nie o tyle...
    Piwo kooperacyjne Pinty z Włochami jakoś dało się zrobić taniej
    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      #77
      A skąd ja mam wiedzieć? Pisz do nich niech podniosą ceny na wszystkie piwa.
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • Antylop
        Senior
        • 10-2009
        • 1415

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
        A skąd ja mam wiedzieć? Pisz do nich niech podniosą ceny na wszystkie piwa.
        Uzassdniłeś cenę piwa podając jej składowe.
        Składowe te odnoszą się do wszystkich piw co nie tłumaczy tak wysokiej ceny tego piwa.
        Ps. Podnosić ceny - to umieją najlepiej...
        Na pohybel zdziercom.
        Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          #79
          Skala i czas produkcji mogą tłumaczyć.
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • Carlo22
            Senior
            • 05-2012
            • 182

            #80
            Właściciele browaru to typowe Janusze marketingu i PR'u, pokazali to już wielokrotnie. Zresztą, pamiętam masę negatywnych opinii, a co zrobili z tym? Po prostu wyłączyli możliwość oceniania (mam na myśli profil Fb browaru).

            I jak to świadczy o takich osobach? Zdecydowanie wolę miejsca gdzie liczy się człowiek i się go szanuje, a nie traktuje jedynie jako źródło dochodu.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4313

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
              Rozumiem że emocje, że człowiekiem targają nerwy jak da się wpuścić w maliny ale nie jesteście sobie trochę sami winni ? Widocznie nie jesteście targetem dla tego lokalu i wypijacie piwo "frajerom" po 20 zeta którzy i tak wydrenują za taką cenę tanki do dna
              Sam czasami się łapię gdy mnie bunt ogarnia w podobnych sytuacjach ale nie szkoda zdrowia ?
              Przykładów takich że u producenta jest drożej jest całe mnóstwo. Ostatnio chciałem zakupić kostkę brukową u producenta i okazało się że jest tańsza o 20% w.... Castoramie.
              Ja tam pisałem zupełnie bez emocji, bo się nie dałem wpuścić, nie byłem w Gdyni na tym piwie, ale przegięcie - istotnie - bije po oczach.

              Comment

              • Antylop
                Senior
                • 10-2009
                • 1415

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
                Skala i czas produkcji mogą tłumaczyć.
                Jaki czas produkcji ?
                3miesięczne leżakowanie... ?
                Nie rozśmieszaj mnie
                Wiele porterów leżakuje dłużej i nie powoduje to aż takiego skoku cenowego.
                Tak jak napisał Carlo - dla jednych liczą się ludzie, inni mają ich w dupie i są pazerni na kasę.
                Jest kilka sposobów by tej kasy mieli mniej
                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sarkazm na miejscu.
                  Jako klient mam prawo mieć swoje zdanie i je przedstawić.
                  Ale zablokowanie użytkownika za to że pyta skąd się wzięła tak wysoka cena to bezczelność i brak kultury.
                  To moje zdanie, każdy ma prawo mieć swoje
                  Nie zostałeś zablokowany za pytanie, tylko za niedopuszczanie do siebie odpowiedzi.
                  Ileż razy można odpowiadać na to samo? Moim zdaniem max 3 razy
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #84
                    Za to tu może ujadać do woli

                    Z całym szacunkiem Antylop robisz burzę w szklance wody. Rozumiem oburzenie, ale trochę pachnie to komuną i regulowaniem cen. To browar wprowadza cenę na piwo jaką chce, a nie jaką ty oczekujesz, że wprowadzi. Jego ryzyko, czy jest określona na rentownym dla niego poziomie.
                    Sam ostatnio przekonałem się, że spora ilość piw nie jest do mnie adresowana, zwłaszcza, że ostatni wypad do stolicy mocno przetrzebił moją kieszeń. Nie akceptuje tego i nie kupuję.

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie zostałeś zablokowany za pytanie, tylko za niedopuszczanie do siebie odpowiedzi.
                      Ileż razy można odpowiadać na to samo? Moim zdaniem max 3 razy
                      Ani razu nie odpowiedziałeś rzeczowo niestety.
                      Rozumiem że musisz słuchać swoich przełożonych by nie napisać dosadniej ale to już mój problem.
                      Dobrze Was tam ćwiczą
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • Antylop
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 1415

                        #86
                        Miało być "nie mój problem".
                        Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                        Comment

                        • Antylop
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1415

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Za to tu może ujadać do woli

                          Z całym szacunkiem Antylop robisz burzę w szklance wody. Rozumiem oburzenie, ale trochę pachnie to komuną i regulowaniem cen. To browar wprowadza cenę na piwo jaką chce, a nie jaką ty oczekujesz, że wprowadzi. Jego ryzyko, czy jest określona na rentownym dla niego poziomie.
                          Sam ostatnio przekonałem się, że spora ilość piw nie jest do mnie adresowana, zwłaszcza, że ostatni wypad do stolicy mocno przetrzebił moją kieszeń. Nie akceptuje tego i nie kupuję.
                          Komuną to pachnie usuwanie niewygodnych komentarzy...
                          Cenzura wróciła. Szkoda...
                          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #88
                            A czego się dziwisz. FB nigdy nie było cywilizowanym kanałem komunikacyjnym. Poziom rozmów poniżej Onet.pl.

                            Comment

                            • Antylop
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1415

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              A czego się dziwisz. FB nigdy nie było cywilizowanym kanałem komunikacyjnym. Poziom rozmów poniżej Onet.pl.
                              Zawsze człowieka coś zdziwi...
                              Poziom jest taki jaki rozmówca
                              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                              Comment

                              • Antylop
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 1415

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Za to tu może ujadać do woli

                                Z całym szacunkiem Antylop robisz burzę w szklance wody. Rozumiem oburzenie, ale trochę pachnie to komuną i regulowaniem cen. To browar wprowadza cenę na piwo jaką chce, a nie jaką ty oczekujesz, że wprowadzi. Jego ryzyko, czy jest określona na rentownym dla niego poziomie.
                                Sam ostatnio przekonałem się, że spora ilość piw nie jest do mnie adresowana, zwłaszcza, że ostatni wypad do stolicy mocno przetrzebił moją kieszeń. Nie akceptuje tego i nie kupuję.
                                Ujada to pies... licz się że słowami.
                                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎