Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Bulwar Nadmorski, Browar Port Gdynia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jimmy_jb
    • 11-2005
    • 911

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
    Poziom jest taki jaki rozmówca
    Święte słowa. Cyt.: "po wpisach widać kto ma tu rację", "chamsko zdzierają że swoich klientów", "Janusze" biznesu bez kultury", "w dupach się poprzewracało", "dla jednych liczą się ludzie, inni mają ich w dupie i są pazerni na kasę", "dobrze Was tam ćwiczą" - poznajesz? Ja się nie dziwię że Ciebie zablokowali.
    A czy wiesz może dlaczego pierś z kurczaka z dodatkami w barze niedaleko mojego miejsca zamieszkania kosztuje jakieś 12-13 złotych a w restauracji w Gdańsku ponad 30?
    Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
      Święte słowa. Cyt.: "po wpisach widać kto ma tu rację", "chamsko zdzierają że swoich klientów", "Janusze" biznesu bez kultury", "w dupach się poprzewracało", "dla jednych liczą się ludzie, inni mają ich w dupie i są pazerni na kasę", "dobrze Was tam ćwiczą" - poznajesz? Ja się nie dziwię że Ciebie zablokowali.
      A czy wiesz może dlaczego pierś z kurczaka z dodatkami w barze niedaleko mojego miejsca zamieszkania kosztuje jakieś 12-13 złotych a w restauracji w Gdańsku ponad 30?
      Załóż temat o piersi z kurczaka
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • Antylop
        Senior
        • 10-2009
        • 1415

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
        Święte słowa. Cyt.: "po wpisach widać kto ma tu rację", "chamsko zdzierają że swoich klientów", "Janusze" biznesu bez kultury", "w dupach się poprzewracało", "dla jednych liczą się ludzie, inni mają ich w dupie i są pazerni na kasę", "dobrze Was tam ćwiczą" - poznajesz? Ja się nie dziwię że Ciebie zablokowali.
        A czy wiesz może dlaczego pierś z kurczaka z dodatkami w barze niedaleko mojego miejsca zamieszkania kosztuje jakieś 12-13 złotych a w restauracji w Gdańsku ponad 30?
        Nie znasz treści tamtej rozmowy na FB więc nie wyciągaj wniosków.
        Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          #94
          Zabronisz? Komuna i cenzura
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • Antylop
            Senior
            • 10-2009
            • 1415

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
            Zabronisz? Komuna i cenzura
            Czyli napisałem że zabraniam ?
            Piszta co chceta

            Pozdrawiam wszystkich bo może już nie być okazji
            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

            Comment

            • Jimmy_jb
              • 11-2005
              • 911

              #96
              A ja napisałem że napisałeś że zabraniasz?
              Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

              Comment

              • Antylop
                Senior
                • 10-2009
                • 1415

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
                A ja napisałem że napisałeś że zabraniasz?
                Tym razem Ci nie zabronię
                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                  Załóż temat o piersi z kurczaka
                  O piersiach było, też dość burzliwie... Ale o karmiących .

                  Comment

                  • Shedao
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 900

                    #99
                    Browar odwiedzony ponownie 24 czerwca przy okazji odbywających się dosłownie o rzut kamieniem Cuda Wianków. W lokalu była impreza, grał DJ, sporo remiksów rockowo-popowych kawałków, sala pełna plus jakieś rezerwacje stolików dla większych grup. My siedliśmy ponownie na dachu, skąd mogliśmy jednocześnie podziwiać morze i koncert Kamp!. Pogoda nie dopisywała (deszcz), ale część dachu była przykryta wiatami i parasolami, więc można było siedzieć.

                    Na kranie, w porównaniu do zeszłego roku, pojawił się Dry Stout oraz AIPA. Wziąłem to drugie - solidne, poprawne piwo.

                    Ogólnie - pozytywnie, chociaż nie dla miłośników mordowni.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Mimo, ze byl to pierwszy browar pomorskiego tour i mialem pewne zastrzezenia okazal sie byc najprzyjemniejszym browarem restauracyjnym. Wysoki poziom obslugi, dobra miejscowka i nie meczacy wystroj. Minusem jest, ze jest stosunkowo drogo i nie wszystkie piwa prezentuja wysoki poziom - vide stout. Chetnie wroce!

                      Comment

                      • Estrelicia
                        Senior
                        • 09-2014
                        • 108

                        Do degustacji 0,4l i 1l: jasne pils, pszeniczne hefeweizen, ciemne stout i specjalne ipa w cenie odpowiednio 12 zl i 25 zl. Specjalne 14 zl i 28 zl. Deseczka 4x0,125 za 15 zl. Miejscówka idealna. Można sączyć piwo i relaksować wzrok patrząc w morze Jeszcze tu wrócę

                        Comment

                        • Antylop
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1415

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Estrelicia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Do degustacji 0,4l i 1l: jasne pils, pszeniczne hefeweizen, ciemne stout i specjalne ipa w cenie odpowiednio 12 zl i 25 zl. Specjalne 14 zl i 28 zl. Deseczka 4x0,125 za 15 zl. Miejscówka idealna. Można sączyć piwo i relaksować wzrok patrząc w morze Jeszcze tu wrócę
                          Tylko 14zł za 0,4L ?
                          To jak za darmo
                          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            Świetne miejsce. Świetnie też drenuje kartę płatniczą Ale na gościnnych występach wypicie nawet tych kilku piw na tarasie w towarzystwie bryzy nocnej - bezcenne.
                            Piwa bardzo dobre, szczególnie zasmakowało mi marcowe.

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              Wg mnie wzrost cen w Porcie idzie w parze ze spadkiem jakosci piw. Ostatnio pite jakos w lipcu chyba, pszeniczne z pulpą malinowo-(chyba) jabłkową było tak marne że z trudem dopiłem.

                              Comment

                              • Antylop
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 1415

                                Od czasu akcji "jesteśmy pazerni" z porterem w tle, nie odwiedzam "browaru wyklętego "
                                Plażę mam kilka minut od domu, a miejsc z lepszym piwem jest wiele.
                                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎