Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Skwer Kościuszki, Zielona Tawerna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Simon
    † 1964-2008 Piwosz w Raju
    • 02-2001
    • 993

    #16
    Zielona Tawerna to nie Cricoland ! ZOSTAJE !!!
    Simon

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #17
      Przynajmniej ty masz dobre wiadomości!
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Rolek
        Senior
        • 08-2001
        • 1038

        #18
        Simon napisał(a)
        Zielona Tawerna to nie Cricoland ! ZOSTAJE !!!
        No pewnie, ze Tawerna to nie Cricoland. Ale z tego co wiem, mieści się na działce dzierżawionej przez Cricoland, a temu z kolei kończy się umowa na dzierżawę. I stąd te wieści.

        Comment

        • sponsor
          Senior
          • 10-2003
          • 132

          #19
          Rolek napisał(a)
          No pewnie, ze Tawerna to nie Cricoland. Ale z tego co wiem, mieści się na działce dzierżawionej przez Cricoland, a temu z kolei kończy się umowa na dzierżawę. I stąd te wieści.
          Zdaje się, że Simon już objaśniał sytuację na ostatnim trójmiejskim spotkanku i z jego źródeł wiadomo, że zarówno Tawerna jak i Pokład mają zostać właśnie tam gdzie są. A kto jak kto ale Simon mam nadzieję ma informacje z nas najpewniejsze.
          Tres Piwowares

          Comment

          • Rolek
            Senior
            • 08-2001
            • 1038

            #20
            sponsor napisał(a)
            Zdaje się, że Simon już objaśniał sytuację na ostatnim trójmiejskim spotkanku i z jego źródeł wiadomo, że zarówno Tawerna jak i Pokład mają zostać właśnie tam gdzie są. A kto jak kto ale Simon mam nadzieję ma informacje z nas najpewniejsze.
            No niestety, ale nie dane mi było pogadać spokojnie z Simonem .
            Jeśli zaś zostało to wyklarowane, to już jestem spokojny. Zresztą, jak już napisałem (a może chciałem napisać, ale palce szybsze niż głowa), były to newsy zasłyszane, jak się okazało zasłyszane nie z tego źródła. Tawerna! Trzymaj się!

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              #21
              W zeszłym tygodniu wiedziony Simonowymi donosami zawędrowałem z wesołą kompanią do Zielonej Tawerny. Miejsce rzeczywiście wielce przyjemne, fajnie urządzone i generalnie nie drogie (jak się wie, co zamawiać ). Niefiltrowany Amberek rewelacja, a rybki pyszne. Sola w sosie krewetkowym godna polecenia. Również halibut w maśle ziołowym był pyszny, ale za to w takiej ilości, że rachunek nagle urósł do makabrycznego. Ale co tam, raz się żyje, a to miejsce będę mile wspominać i zapewnę przy jakiejś okazji jeszcze tam zawitam.

              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #22
                No i nie mamy już lokalu z Amberem, jest za to wybitnie smaczne tyskie.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  No i nie mamy już lokalu z Amberem, jest za to wybitnie smaczne tyskie.
                  O! I to jest lokal wart uwagi gdzie można spróbować takiego unikatu
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎