Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Dąbrowszczaków, Stańczyk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • earl_grey
    Senior
    • 05-2005
    • 203

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
    Źle Wam? Może lepiej by było jakby była sama koncernówa?


    tak, tak, ja bym wolał 3 nalewaki z Tyskim i dla odmiany czwarty z Tyskim.

    Nie bardzo Cię rozumiem, jeśli ktokolwiek i gdziekolwiek leje inne piwo z dedykowanego nalewaka nie informując o tym klienta, lub niedajboże sugeruje czy wprost mówi (kłamie), że to jest to piwo to X a nie Y to leci po prostu w kulki.

    Ja na szczęście sobie poradzę, wiekszość z Forumowiczów też, ale jeśli podejdzie do baru niedoświadczona osoba, namówiona przez kogoś do spróbowania np amberowskiego niefiltra ( ja na ten przykład przekonałem do tego piwa sporo osób w tym i mają mame, która btw stała się jego fanką) i dostaje Rycerza, który jest piwem genialnym ale nierównym a jego specyficzny smak nie każdemu pasuje to co?
    Wyjdzie taka osoba z knajpy, pokręci nosem i powie: "amber to syf i wogóle dziwne to piwo".

    No i jak to sie ma do naszej wspólnej sprawy, żeby regionalne miały 30% rynku a nie 3


    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika donosiciel Wyświetlenie odpowiedzi
      Miał renomę Teraz psuje renomę amberowi.

      Chciałem się ugryźć w język i nie skomentować tej sprawy. Donosiciel to, co napisałeś jest dla mnie czystym s..... Z jednej strony podkopujesz knajpę, która przez tego typu plotki może ucierpieć. Ty masz to głęboko w d... ale nie ja i reszta trójmiejskiej społeczności browar.biz nie. Tam spotykamy, bawimy w miłej atmosferze. Właściciel nie jednokrotnie nas tam gościł, przychylny był spotkaniom Pomorskiego Koła Sensorycznego. A z drugiej strony rozsiewasz niesprawdzone informacje a jedynie plotki. Wstyd
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • piokl13
        Senior
        • 06-2003
        • 946

        #33
        Od niedawna dostępne lane naturalne za 2,8zł oraz naturalne niefiltrowane za 4zł. Przy zamówieniu dwóch piw chleb ze smalcem gratis. Polecam!

        Comment

        • piokl13
          Senior
          • 06-2003
          • 946

          #34
          Kolejna warka naturalnego niefiltrowanego dostępna w Stańczyku to już zupełnie inne piwo niż poprzednie, z rycerzem nie ma już nic wspólnego. Jest bardzo smaczna. Minus to za dużo słodyczy, piwo jest zbyt młode. Ale jeśli kierunek przemian tego piwa się zachowa, to może zostać numer 1 w Polsce.
          Piwo dostępne jest również u Dyrektora w wersji butelkowej.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #35
            Od której otwierają ten przybytek (w dzień powszedni)?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • piotrrat
              Senior
              • 11-2002
              • 730

              #36
              W dzień powszedni otwierają od 16.00

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #37
                Dzięki za informację. Niestety zbyt późno jak dla mnie, przynajmniej jutro.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #38
                  Knajpa z klimatem 'dla lubiących go'. Mnie się podobało. Początkowo trochę zimno, ale daliśmy radę. Zbyt szybko kończyło się Gościszewo, więc braliśmy na zapas. "Do dwóch piw chleb ze smalcem gratis' to naprawdę świetna sprawa pod warunkiem, że ni skończy się akurat smalec. Gościszewo ultratanie - 2,80/0,5. W mojej pamięci tę cenę przebijała jedynie knajpa w Goraju na Lubelszczyźnie z Janowem po 2,70/0,5 (choć to było parę miesięcy temu).
                  Do tego Złote Lwy za chyba 3 lub 4 zł/0,5
                  Po kilku moich postach na temat piwa w Gdańsku mam wrażenie, ze piwkowanie w okresie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem to jednak nie jest najlepszy termin, ale Stańczyk jest wart zapamiętania.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • skowron74
                    Junior
                    • 09-2005
                    • 6

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pioter_Żywe Wyświetlenie odpowiedzi
                    mam pytanie o ktorej otwierają stańczyka?
                    nie wiem o ktorej, ale zdecydowanie za pozno, bylem tam wiele razy po 12-ej nawet o 14-ej i jeszcze bylo zamkniete, wspomne ze bylo to jakis czas temu wiec moze sie cos zmeczylo, pozdrawiam

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #40
                      Niestety po zmianie właściciela knajpa straciła wiele na uroku. Co prawda frytki były bez kechupu ale za to były pomówienia dziwnej treści, a na dodatek zamiast Gościszewa raz otrzymałem coś z KP (makabra sekatorem).
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #41
                        A jak tam teraz z godzinami otwarcia się przedstawia?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • tomek35
                          Senior
                          • 02-2007
                          • 497

                          #42
                          Ostatnio kupiłem do pety Naturalne n/p z beczki (3,50 za 0,5 litra), piwo miodzio

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎