Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szymbark, Szymbarskich Zakładników 12, Browar Kaszëbskô Kóruna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pendragon
    replied
    To miałem na myśli, jeden pies

    Leave a comment:


  • slavi77
    replied
    Nie wiem na jakich koncertach bywasz, ale mi jeszcze nikt, nigdy obroży nie założył, najwyżej opaskę na rękę.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Obroże (plastikowe jak na koncertach) zakłada się po to by móc wrócić na teren, więc nie tędy droga.

    Leave a comment:


  • slavi77
    replied
    Kto wie co wymyślą jutro? Możne specjalne tatuaże albo obroże:-)

    Leave a comment:


  • pioterb4
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavi77 Wyświetlenie odpowiedzi
    Na dzień dzisiejszy, sytuacja z zakupem piwa bez płacenia 12 zł za wstęp, wygląda następująco:
    Kurcze, to jest cała ceremonia
    Last edited by pioterb4; 18-06-2011, 19:34.

    Leave a comment:


  • slavi77
    replied
    Na dzień dzisiejszy, sytuacja z zakupem piwa bez płacenia 12 zł za wstęp, wygląda następująco:
    1. Podchodzimy do bramy
    2. Zgłaszamy bileterowi, że chcemy kupić piwo w butelce.
    3. Bileter dzwoni do kogo trzeba.
    4. Zjawia się zawezwana osoba.
    5. Odprowadza do sklepiku i oddala się na z góry upatrzoną pozycję, nie tracąc czujności.
    6. Zakup.
    7. Zostajemy odprowadzeni do bramy.

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Chciałem niedługo odwiedzić ten przybytek. Ale po przeczytania tego wątku jak i recenzji piw zaczęły nachodzić mnie wątpliwości. Opłaca się poświęcać na niego czas? Dodam, że akurat czas to jest to czego mi bardzo brakuje , jak i to, że najdłuższą deskę już widziałem.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Pszenica była kwaśna. Jasne wydawało się zepsute ale nie, ono po prostu było tak ochydne w smaku.

    Leave a comment:


  • tomek35
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
    Kupiłem wreszcie butelkowe za jakże korzystną cenę 7,5zł za 0,33l.
    Już 7,50zł?, ja kupowałem 23 maja za 6,50zł. Ceny w tym Browarze szaleją, jak inflacja na Białorusi Cały ten kompleks jest nastawiony na masówkę, która odwiedza to miejsce, a więc będzie drogo i z biletem wstępu. Dziwi tylko zepsute piwo, przy takiej rzeszy turystów. Na szczeście w Kościerzynie powstaje kolejny browar restauracyjny na Kaszubach, mam nadzieję, że ten będzie lepszy
    Last edited by tomek35; 12-06-2011, 20:36.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Bombadil ubiegłeś mnie bo po dzisiejszej wizycie chciałem napisać parę miłych słów... Na początek miłe zaskoczenie, 12zł za wejście na teren żeby się napić piwa. Ok, co tam. W browarze przy barze nie wiedziałem gdzie mam stanąć żeby zamówić. Ciąg nalewaków i kawałek pustego miejsca gdzie wchodzi obsługa i tam można zostać obsłużonym, nie lubie w ten sposób. Z panią nie mogłem się za bardzo dogadać co jest w czym dostępne, na koniec okazało się ze tylko 6-pak a pojedyńcze piwa butelkowe moge kupić w sklepie z pamiątkami bliżej wejścia. Po drodze zahaczyłem o bar na powietrzu i tu stwierdziłem że wezmę do peta piwo z beczki. Jak tylko pokazałem butelkę to okazało się że jest awaria nalewaków. A może jest zakaz? Do butelki wleje się nie 0,33 tylko z 0,4l a przy butelce 1,5l to nawet może i 1l wejść! Strata dla byznesmena wielka.
    Kupiłem wreszcie butelkowe za jakże korzystną cenę 7,5zł za 0,33l.
    Jak już tu Bombi wcześniej napisał - kicz, nijakość i beznadziejność. I parasole Żubra.
    Wole płakać że mam w Polsce mało browarów niż odwiedzać takie miejsca.
    Tłumaczenie że robi się to co się sprzedaje jest żałosne. Dzieło mówi coś o mistrzu ale jeśli mistrz ma w oczach tylko euro to już jest dla mnie zwykłym... wstawcie sobie co chcecie. Mamy równać w dół i cieszyć się z chłamu?
    Dodam jeszcze że dostępne było pszeniczne, jasne i truskawa. Otworzyłem pszenice przed chwilą. Kwaśna. Dziękuję-na kaszubach dalej nie ma browaru.
    P.S. Jasne też zepsute - gorzkie i śmierdzi
    Last edited by skandal; 12-06-2011, 12:58. Powód: bo otworzyłem kolejne piwo

    Leave a comment:


  • pioterb4
    replied
    Mnie dziwi tylko jedno: dlaczego w lokalu nie mogą powiedzieć: "na starcie mamy 5 piw własnych a truskawkowe jest z zewnątrz dopóki nie uwarzymy swojego" Czy ktoś miałby pretensje? Podejrzewam, że nie bo sprawa jest postawiona uczciwie. A tak okłamują klienta co do miejsca pochodzenia piwa i tworzą atmosferę która nie sprzyja częstszym odwiedzinom. Czy warto narażać swoją reputację dla w sumie nikomu niepotrzebnego kłamstewka? Po ostatnich otwarciach mini browarów widzę że jest to jakichś kompleks.

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    6 własnych piw już na starcie ?
    No aż tak super to nie było. Na mieście gadają, że truskawkowe, póki co, było/jest z Opata, a własne pod nadzorem piwowara z tegoż Opata ma być dopiero za kilka tygodni.
    Last edited by kopyr; 27-05-2011, 21:12.

    Leave a comment:


  • tomek35
    replied
    No i w końcu odwiedziłem nowy browar
    Pierw stałem do kasy po bilet ok. 15 minut, przez pierwsze 5 minut kasa była nieczynna, a potem kobieta przede mną negocjowała niższe ceny dla grupy 30 dzieciaków. Nota bene w zwykły dzień Centrum Edukacji i Promocji Regionu odwiedza mnóstwo wycieczek szkolnych, dziś było chyba z 15 autokarów.
    Po wejściu na teren od razu udałem się do browaru (sam CEPR znam dobrze, wielokrotnie tam bywałem) i zakupiłem piwka butelkowe do domu. Kartony się im skończyły i teraz piwa butelkowe sprzedają w zwykłym woreczku. Z piw butelkowych dostępne były: Szimbarsczi Smok, Koscersczi miód, Pucczi Rebok, Kartesczi Mnich i Wieżyca - to piwo razy 2, bo dalej obowiązuje zasada sprzedaży 6 piw . Piwo truskawkowe było dostępne tylko z nalewaka, ale panienka bez problemu nalała mi piwo do butelki litrowej.
    Minusy są takie, że na terenie CEPR-u wszędzie obecne są parasole Żubra, nawet przy obiekcie browaru oraz przymus kupowania 6 piw butelkowych, nawet jeśli nie mają pełnego zestawu 6 różnych piw. Plus to ładne wnętrze. Niedługo przy samym browarze będzie uruchomiona gastronomia. Na terenie CEPRu znajdują się aktualnie 2 obiekty gastronomiczne. Ponadto sam browar mieści się w potężnym budynku, nad którym znajduję się część hotelowa (nie wiem tylko, czy hotel jest już czynny, czy lada moment go otworzą).
    Last edited by tomek35; 23-05-2011, 16:26.

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Teraz tylko trzy: Więżycę, Reboka i Stażecko Malena

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Tydzień temu, sześciopak zawierał wszystkie oferowane piwa.
    Zresztą tutaj możesz zobaczyć jak wyglądają te flaszki: http://www.browar.biz/galeria.php?id=15168
    Last edited by abernacka; 21-05-2011, 17:11.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎