Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Cybińska 13/1, Tam gdzie zawsze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    Poznań, Cybińska 13/1, Tam gdzie zawsze

    Pewnie nic nowego dla miejscowych, dla mnie jak najbardziej. Nieco poza standardowym szlakiem w Poznaniu - taka fajna gastro-enklawa pomiędzy rondem Śródka a Ostrowem (Ostrowiem?) Tumskim w Poznaniu mi się objawila. A tam na ten przyklad silnie związany z Browar Za Miastem przyjazny lokal gdzie się idzie "Tam gdzie zawsze" https://www.facebook.com/tgz.poznan

    czynne
    sob. i niedz. od 12.
    Pozostałe dni od 16.

    W ten weekend przy okazji trafiła nam się premiera Za Miastem - piwa Apa z suszem konopnym pt. Dobry nastrój. 10 kranów. Grodziskie yez było. Probowane piwa w dobrej formie

    Dobry sernik był są też i przekąski ale tak dość ukryte, trzeba poprosić menu.
    Jest ogrodek, są hamaki, jest piwnica. Jest Dobrze (też na kranie). Na zdrowie.
    Attached Files
    Last edited by ART; 18-06-2023, 15:18.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎