Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Woźna, Deja vu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fat_fire
    Member
    • 09-2004
    • 80

    #16
    fakt , zasięgnalem informacji to czerwony smok

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
      Odradzam,Odradzam,Odradzam...Dlaczego? Otóż nie dosyć że nie ma tam ani jednego dobrego piwa lanego(kp+fortuna) to nie ma w ogóle takiej opcji ażeby prowadzić swobodną rozmowe.Muzyka tak "daje" że trzeba do siebie krzyczeć.Poza tym stado idiotycznych"studentów" którzy wyglądają jak by się urwali z planu filmowego american pie.A najlepsze że mają neon Palm ->śmiechu warte.
      A mnie tylko smród palonych liści i bierne inhalowanie nikotyny i 43 pozostałych związków rakotwórczych, przez dowartościowujących się tym sposobem tumanów, przeszkadza w spokojnej konsumpcji piwa tym lokalu. Poza tym ma swój klimat, muszę przyznać, a i jako rasowy kolekcjoner wafli biję pokłon właścicielowi za wywieszenie galeryjki podstawek z całego świata! Dość sympatycznie to wygląda. Pamiętam swego czasu mieli lanego Ambera, teraz odszedł chyba w niepamięć... Ale Fortunę nadal mają i z tego co wiem to piwo schodzi im najlepiej! Nie tylko tam zresztą... W końcu ludzie nauczyli robić się użytek z kubków smakowych...



      Grothesk

      Comment

      • kiciamberek
        Junior
        • 09-2008
        • 3

        #18
        to piwo schodzi im najlepiej bo inne maja paskudne:/ wszystkie chrzczone i to w duzych ilosciach:/ nie polecam...a bylam i sprawdzalam wiecej niz jeden raz:P

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiciamberek Wyświetlenie odpowiedzi
          to piwo schodzi im najlepiej bo inne maja paskudne:/ wszystkie chrzczone i to w duzych ilosciach:/ nie polecam...a bylam i sprawdzalam wiecej niz jeden raz:P
          Więc opisz dokładnie jak chrzcili, inaczej nie uwierzymy w bujdy na resorach
          Last edited by ART; 25-10-2008, 10:22.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • kiciamberek
            Junior
            • 09-2008
            • 3

            #20
            piwo zazwyczaj chrzci sie wodą:P sorry ale jakbys musial pic wode o smaku piwa to bys chyba uwierzyl:P 0 gazu...i ten wspanialy smak i aromat

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              #21
              Mineralną czy kranówą? Wybacz, ale po prostu nie wierzę w takie bajki. Po prostu piwo z KP takie jest i jedyne co mnie cieszy to to, że zostało to przez Ciebie zauważone. Szkoda że zwala się tu winę na polewającego.
              Last edited by ART; 25-10-2008, 14:36.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎