Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Stary Rynek 73-74, Minibrowar Brovaria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #61
    Otóż właśnie nie. D**a blada... Dzwoniłem...
    Jedyna możliwość piwa na wynos, to nabycie małego KEG-a o pojemności ok. 4,8 litra .
    Ponieważ imprezy nie planuję, również małżonka nie trenuje trójboju siłowego, obejdę się smakiem .
    Pies im nalewak lizał!!!

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #62
      No toż właśnie napisałem jedyny możliwy wariant lania...

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #63
        I jajco ! Niby retauracja jest czynna od godz. 7:00, ale barman przychodzi do pracy na 10:00. Chciałem wykupić śniadanie i do niego popróbować tych specjałów, ale nikt nie ma chyba uprawnień do obsługi nalewaka , menedżer to jest KTOŚ a nie zastępca barmana aby polewać piwo ! Mimo próśb odszedłem o suchym pysku.

        To niestety nie Hamburg że obsłużą cię jeszcze jak lokal jest zamknięty nawet jak barmana jeszcze nie ma.
        Nie wiem tylko czy to ujma dla niego, faktyczna nieumiejętność czy zwykła niechęć

        Więc teraz, --> Olsztynek.
        Last edited by Gringo; 09-09-2011, 08:06.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #64
          Bylem wczoraj na chwilę. Piwa dostępne: Pils, Pszeniczne, Miodowe. Obsługa zwyczajna. Z powodu średniości piwa po jednym pilsie opuściłem lokal.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Grothesk
            Senior
            • 11-2005
            • 811

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
            Bylem wczoraj na chwilę. Piwa dostępne: Pils, Pszeniczne, Miodowe. Obsługa zwyczajna. Z powodu średniości piwa po jednym pilsie opuściłem lokal.
            Spodziewałeś się obsługi nadzwyczajnej? Lokal należy opuszczać po drugiej pszenicy a nie pierwszym pilsie... ;-)

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
              Spodziewałeś się obsługi nadzwyczajnej? Lokal należy opuszczać po drugiej pszenicy a nie pierwszym pilsie... ;-)
              Tak, spodziewałem się lania po mordzie na wszelkie oznaki zaczepiania obsługi
              MM961
              4:-)

              Comment

              • fotom
                Junior
                • 02-2012
                • 3

                #67
                W Brovarii najbardziej lubię miodowe. Mają też wyśmienity drinki na bazie piw i choć może do grzech mieszać piwo, to im udaję się to niezwykle umiejętnie - polecam spróbować! Obsługa ma trochę zbyt wysokie mniemanie o sobie, ale tak to już jest od lat w tym lokalu, trzeba zacisnąć zęby, potem otworzyć buzię i pić
                Moje ulubione strony: Pobierowo Pensjonaty | Fotografia hoteli | Zdjęcia na płótnie | Zima nad morzem | Jesień nad morzem | Fotorelacja

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #68
                  19 maja wypiłem tu tylko jedno piwo - miało być specjalne. Wydawało mi się, ze to miał być ejl, o takiego poprosiłem barmana i takie mi nalał. Teraz patrzę w spis ich piw i jedynym specjalnym ostatnio sprzedawanym było zimowe w stylu koelsch. Fakt, że też ejl

                  Do rzeczy: Barwa złota, mętna. Piana średnioziarnista. Zapach słodowy przechodzący w słodki. Smak kompletnie pozbawiony goryczki, słodowy, jednowymiarowy. Tak zapewne smakuje niefiltrowany eurolager. Ledwo to dopiłem.
                  Attached Files
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • gwzd
                    Senior
                    • 01-2012
                    • 622

                    #69
                    Wczoraj tam byłem. Piwa nie ma co oceniać bo nie było nadzwyczajne, ale mimo wszystko smakowało jak należy. Oferta niezmieniona, wciąż serwują pilsa, pszeniczne i miodowe. Trochę dziwi mnie brak jakiegokolwiek ciemnego piwa, ale jak to stwierdził kelner: "proces tworzenia piwa jest bardzo kosztowny i powiedziałbym, że serwujemy AŻ trzy rodzaje". Nie komentowałem, bo aż szkoda...

                    Za to zamówiony posiłek (deska smakołyków do piwa czy jakoś tak) to kompromitacja - nie było na niej ani jednej świeżej rzeczy. Nawet paluszki nie były chrupiące, a miękkie, jakby otworzone co najmniej tydzień temu. O jakości wędzonego boczku czy pieczywa z "mięskiem" w środku nie będę się nawet wypowiadać.

                    Jak na mikrobrowar i restaurację działające przy 4* hotelu była to po prostu totalna porażka. Więcej tam nie pójdę, chyba że na samo piwo - ale to też w przypływie wielkiej potrzeby.

                    Często powtarzanych uwag co do samej jakości obsługi kelnerskiej nie potwierdzam - tutaj było wszystko jak należy.

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #70
                      Na FB pojawiłą się informacja, ze wypuszczą porter bałtycki. Cena za 0,5l to 10 zł, w opisie pada hasło "nisko chmielone", więc chyba chcą rywalizować z Czarnkowem i ich niską pasteryzacją

                      Comment

                      • madu
                        Member
                        • 03-2011
                        • 76

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Na FB pojawiłą się informacja, ze wypuszczą porter bałtycki. Cena za 0,5l to 10 zł, w opisie pada hasło "nisko chmielone", więc chyba chcą rywalizować z Czarnkowem i ich niską pasteryzacją
                        Nie wiem od kiedy ale w piątek był dostępny.Ma 21Blg i zgodnie z zapowiedzią kosztuje 10 zł za 0,5l

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          #72
                          Nalewają tam piwo na wynos?
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • kony
                            breweriarz
                            • 08-2005
                            • 1701

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nalewają tam piwo na wynos?
                            Jeżeli nic się nie zmieniło - to absolutnie nie
                            Podobno mają taką teorię, że jak naleją w butelkę i to piwo w butelce się zepsuje to potem ludzie będą mówić, że u nich jest piwo niedobre.
                            Last edited by kony; 11-10-2012, 14:42.

                            Comment

                            • wogosz
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 1007

                              #74
                              Jedynie party kegi, chyba 4l

                              Comment

                              • biker200
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 152

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jeżeli nic się nie zmieniło - to absolutnie nie
                                Podobno mają taką teorię, że jak naleją w butelkę i to piwo w butelce się zepsuje to potem ludzie będą mówić, że u nich jest piwo niedobre.
                                Zawsze można wziąć butelkę, lejek i przelać sobie samemu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎