Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, św. Marcin 8, Setka Pub [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • SetkaPub
    replied
    To koniecznie musimy odwiedzić ten przybytek

    Leave a comment:


  • chemmobile
    replied
    Oj, odkąd bywam w Academusie, czyli conajmniej 2 lata jak nie dłużej
    Last edited by chemmobile; 22-05-2012, 06:49.

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Od kiedy Academus ma te pokoje bo w Setce ludziom się zdarza nocować już od roku

    Leave a comment:


  • chemmobile
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    Patent żeby zrobić pierwszy w kraju lokal z hostelem jest naprawdę do wykorzystania, tym bardziej że dysponujecie takimi przestrzeniami.
    Pionierami to by nie byli. Wrocławski Academus oferuje pokoje do wynajęcia. Niestety tylko dwa

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Dzięki za wizytę i mam nadzieje do zobaczenia niedługo

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Dziękuję za tę niezapomnianą imprezę! Pierwszy raz miałem zapewniony nocleg bezpośrednio w lokalu choć nocleg to niezbyt pasujące tu słowo gdyż imprezowanie skończyliśmy jakoś koło 7 rano Patent żeby zrobić pierwszy w kraju lokal z hostelem jest naprawdę do wykorzystania, tym bardziej że dysponujecie takimi przestrzeniami.

    Dla mnie Setka to najlepszy lokal w Poznaniu i na pewno jeden z ciekawszych w Polsce. Kegi umiejscowione są w specjalnym chłodzonym pomieszczeniu, kranów na razie 10 ale 2 kolejne instalowane lada chwila. No i ten wspaniały bar przypominający výčep u Kocoura. Zdjęcia niebawem!

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    W niedzielę (13.5) premiery z Pinty:
    PINTA Ognie Szczęścia 11,5° - Irish Red Ale
    PINTA Dymy Marcowe 13,1° - Rauchmärzen

    Ponadto na kranach:
    Delirium Tremens
    Rowing Jack
    Opat czekoladowy
    Lady Blanche
    Żywe

    Zapraszamy od 19:00!

    Leave a comment:


  • reveur
    replied
    dzięki za info, zjawię się pewnie w piątek

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Black Hope powinien pojawić się do końca tygodnia jak pewnie wiesz to była najmniejsza warka ALeBrowaru a premiera była tylko w Łodzi ale już dziś zaczęli je butelkować czekamy na kuriera. A pozostał dwa będą w stałej ofercie przynajmniej dopóki AleBrowar będzie je warzył.

    Leave a comment:


  • reveur
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SetkaPub Wyświetlenie odpowiedzi
    Jednocześnie zapraszamy w sobotę, 5 maja, na premiery nowych piw z Pinty i AleBrowaru!
    Czy wszystkie trzy piwa z Ale Browaru są aktualnie dostępne?

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    W tej chwili około 150/200 musieli byśmy dokładnie policzyć.

    Leave a comment:


  • litar
    replied
    Ile macie miejsc siedzących?

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Od 28.04, czyli od pierwszych urodzin lokalu, działamy pod adresem św. Marcin 8 (rzut beretem od dawnej miejscówki, po przekątnej przez plac, na przeciwko sushi, w bramie). Zajrzyjcie do nas, by spróbować piw lanych z kegów przechowywanych w chłodni naszego pomysłu. Aktualnie lejemy:

    1. Imperium Atakuje
    2. Delirium Tremens
    3. Żywe
    4. St. Georgen Bräu Kellenbier
    5. Ciechan Lagerowe
    6. Odsiecz Wiedeńska

    Jednocześnie zapraszamy w sobotę, 5 maja, na premiery nowych piw z Pinty i AleBrowaru!

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SetkaPub Wyświetlenie odpowiedzi
    I jak wam drodzy forumowicze smakowała nowa pinta bo dla Nas bomba świetne nachmielenie gorycz barwa i piana bez zarzutu.
    Piwo pierwsza klasa! Niezbyt sesyjne poniewiera prawie jak porter ale jest bardzo OK!
    Lokal, też jest bardzo OK chociaż musieliśmy siedzieć bez stolika na sofie przed toaletą ale przynajmniej mieliśmy niezły utarg z opłat za wejście
    Największy plus to zakaz palenia w lokalu - nareszcie nie musiałem prać całego ubrania po wyjściu na piwo. Czyli jednak da się otworzyć knajpę dla niepalących i nie zauważyłem żeby były pustki... Mam nadzieję że po zmianie lokalizacji podtrzymacie ten zwyczaj

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    I jak wam drodzy forumowicze smakowała nowa pinta bo dla Nas bomba świetne nachmielenie gorycz barwa i piana bez zarzutu.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎