Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, św. Marcin 8, Setka Pub [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • albeertos
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
    No to mamy plan, że tak powiem...
    W rzeczy samej <zaciera ręce>. Powiadomiłem już wstępnie resztę braci piłkarskiej.

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
    Wypadałoby zatem wpaść po meczu z Cracovią
    No to mamy plan, że tak powiem...

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
    Wypadałoby zatem wpaść po meczu z Cracovią
    Lub przed półmaratonem

    Leave a comment:


  • albeertos
    replied
    Wypadałoby zatem wpaść po meczu z Cracovią

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Premiera Pinty

    Już 31 marca o 20:00 ogólnopolska premiera nowego piwa z browaru Pinta (Imperium Atakuje), zapraszamy do Setki na degustację. Więcej informacji http://www.facebook.com/events/366566216717009/

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Może jasny slavutich też z ukrainy: http://www.slavutich.com/beer

    Leave a comment:


  • Lehane
    replied
    Dzięki za odzew. Ogólnie widzę, że chyba wprowadziłem w błąd, bowiem coś mi teraz świta, że chyba z ukraińskich mi nic nie przypasowało, bo większość piłem, więc przeszliśmy do rosyjskich. Na razie nic z tego nie pasuje, ale podam ze dwa szczegóły: etykieta na butelce fioletowa/niebieska (coś w ten deseń), brane z tej lodówki po prawej stronie, trochę poniżej środkowej półki.

    Wiem, że troszkę męczę, ale jakby dało radę wrzucić zdjęcie półki ze wschodem, to na pewno poznam, a przyznam, że trochę mi zależy. Kumpla, z którym byłem nie poślę, bo on raczej średnio ogarnia temat .

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lehane Wyświetlenie odpowiedzi
    Świetne miejsce, aż żal, że miałem okazję gościć tylko przejazdem. Szkoda też, że mogłem być tak krótko, więc suma sumarum nie wypróbowałem nawet połowy z tego, na co miałem ochotę .

    Miło było napić się Jevera, bo dla mnie jest to piwo wybitne, a ostatnio coś nie mogłem go kupić w Szczecinie. Mam też drugą sprawę - czy można prosić o listę piw ukraińskich, które znajdują się w ofercie lokalu? Pamiętam, że gdy już byłem nieco podpity poprosiłem o coś ukraińskiego, czego jeszcze nie próbowałem, coś tam mi przypasowało, bo wcześniej nie piłem, ale - wstyd się przyznać - zupełnie zapomniałem co zamówiłem, bo zawartość szybko powędrowała do szklanki, więc butelkę widziałem może przez 30 sekund, a nazwa mi wypadła z głowy, bo jakoś nie przejmowałem się tym zbytnio w tamtym momencie . Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, a bardzo chciałbym wiedzieć co mogę odhaczyć, zwłaszcza dlatego, że było naprawdę niezłe i chętnie wrócę . Dodam, że nie był to żaden Obołoń.

    Przy okazji pozdrowienia dla miłej i kompetentnej obsługi.
    Pewnie chodzi o pszeniczne Etalon albo jakieś inne z Radomyśla www.ridnamarka.com.ua
    mogło też to być Zigulewskoje z baltiki ale to jest ruskie. Daj znać czy o to chodziło jak nie to będziemy szukać dalej.

    Leave a comment:


  • Lehane
    replied
    Świetne miejsce, aż żal, że miałem okazję gościć tylko przejazdem. Szkoda też, że mogłem być tak krótko, więc suma sumarum nie wypróbowałem nawet połowy z tego, na co miałem ochotę .

    Miło było napić się Jevera, bo dla mnie jest to piwo wybitne, a ostatnio coś nie mogłem go kupić w Szczecinie. Mam też drugą sprawę - czy można prosić o listę piw ukraińskich, które znajdują się w ofercie lokalu? Pamiętam, że gdy już byłem nieco podpity poprosiłem o coś ukraińskiego, czego jeszcze nie próbowałem, coś tam mi przypasowało, bo wcześniej nie piłem, ale - wstyd się przyznać - zupełnie zapomniałem co zamówiłem, bo zawartość szybko powędrowała do szklanki, więc butelkę widziałem może przez 30 sekund, a nazwa mi wypadła z głowy, bo jakoś nie przejmowałem się tym zbytnio w tamtym momencie . Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, a bardzo chciałbym wiedzieć co mogę odhaczyć, zwłaszcza dlatego, że było naprawdę niezłe i chętnie wrócę . Dodam, że nie był to żaden Obołoń.

    Przy okazji pozdrowienia dla miłej i kompetentnej obsługi.

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak Wam sie udaje utrzymac majac tak niskie ceny piwa?
    Jak ma się takie ceny to po prostu trzeba dużo sprzedawać a takie ceny ułatwiają sprzedaż. Poza tym rynek jest trochę sztucznie napompowany cenowo.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Jak Wam sie udaje utrzymac majac tak niskie ceny piwa?

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Co u nas

    Aktualnie z nalewaka ciechan wyborny za 6zł i koźlak z ambera za 5 pinta będzie jak zelżeją mrozy na razie wstrzymali wysyłki.
    Ponad to ponad 200 rodzajów piw butelkowych z 12krajów.
    Butelka Polska 7zł
    portery 8
    butelka zagraniczna 8zł
    Belgi od 11 do 15zł
    Zapraszamy na degustacje

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    od 16 - do ostatniego klienta...,tak więc zdarza się, że zmiana nakłada się na zmianę

    Leave a comment:


  • slavoy
    replied
    W jakich godzinach macie otwarte?

    Leave a comment:


  • SetkaPub
    replied
    Dziękujemy za te pochlebne uwagi, cieszymy, że miejsce się podoba - ze względu na piwo jakie serwujemy, ale i ze względu na atmosferę, którą staramy się stworzyć. Mogę jedynie dodać, iż atmosfera, to są przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, dlatego - niniejszym dziękuję, Wam, którzy przychodzicie
    Pozdrawiamy Załoga Setka Pub

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎