Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Ratajczaka 34, Ministerstwo Browaru - Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #31
    gdybysmy tak liczyli to doszlibysmy do absurdow. wystarcza mi 2-4 piwa na kiju i dobrze zaopatrzona lodowka. oczywisice jesli na kiju jest cos wiecej to nic tylko sie cieszyc.
    Jakich absurdów? W Zlych Casach jest przeszło 20 kranów i nie sądzę by był to absurd. Jakby nie patrzeć z piwnego punktu widzenia, ilość kranów, różnorodność gatunkowa i jakosć serwowanego piwa to trzy najważniejsze parametry.

    PS Zdanie zaczynamy z wielkiej litery.

    Comment

    • madu
      Member
      • 03-2011
      • 76

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sailor Wyświetlenie odpowiedzi
      z wypowiedzi psze pana... z wypowiedzi





      Wychodzi na to że jak mam odmienne zdanie od Twojego to ktoś mnie musi sponsorować.Wygląda jak teoria spiskowa.No ale zawsze to jakaś teoria...




      przeczytaj mojego pierwszego posta - w dniu w ktorym bylismy w ministerstwie wyboru szalonego rowniez nie bylo - nawet jak byl na tablicy to okazywalo sie ze akurat nie ma (co dla mnie jest kompletna porazka). Dla mnie wyznacznikiem jakosci nei jest liczba podlaczonych kranow - gdybysmy tak liczyli to doszlibysmy do absurdow. wystarcza mi 2-4 piwa na kiju i dobrze zaopatrzona lodowka. oczywisice jesli na kiju jest cos wiecej to nic tylko sie cieszyc.
      pozdrawiam i smacznego piwa zycze
      Najpierw narzekasz na mały wybór a później piszesz że wystarczą Ci 2-4 piwa na kiju.Sam sobie zaprzeczasz.
      Dla mnie liczba czynnych kranów też nie jest wyznacznikiem jakości.Ważniejsze jest co się z nich leje.Dobrze też jak jest w czym wybierać,a najlepiej jak są nowości.Dlatego zapytałem co było w Piwomanii.Jeśli napisałbyś że poszliście np.do Honzika,Amore del Tropico albo z powrotem do Setki to wcale bym się nie dziwił.
      A wyroby Witnicy na chwilę obecną mnie nie przekonują podobnie jak dobrze zaopatrzona lodówka.Piwo butelkowe to kupuję w sklepie,no chyba że go tam nie ma a jest tylko w lokalu.

      Piwomania ma spory potencjał,szkoda że niewykorzystany,no ale to inny temat...

      Pozostaje mi życzyć miłej obsługi w każdym z odwiedzanych lokali i dużo dobrego piwa

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #33
        To jest temat Ministerstwa. O Piwomanii proszę dyskutować w wątku poświęconym temu lokalowi.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          #34
          Ministerstwu gratuluję fajnego wystroju i ciekawie wykorzystanej powierzchni w lokalu.
          Dziękuję za gościnę w środę 6 lutego.
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #35
            W sobotę trafiliśmy na świetnego (świetną?) Brown Foot z Alebrowaru i na ledwie średniego, bo nieco kwaskowego Newcastle Brown Ejla. Fajne miejsce - ściany i sufity w totalnie piwnym klimacie. W ten dość zimny dzień, temperaturowo było tu wręcz tropikalnie
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • TTOP
              Senior
              • 03-2013
              • 449

              #36
              My też odwiedziliśmy MB w sobotni wieczór, po wizycie na targach. Świetny klimat, delirka na suficie, szkoda tylko, że na pompach same cydry... Ale i tak - miło spędzony czas

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎