Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Lelewela 8 (CH Magnet), Pub Pivaria [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HubertJ
    Senior
    • 05-2007
    • 188

    #16
    Odwiedziłem Pub w piątek. Rewelacja, skosztowałem wszystkich 3 rodzajów Primatora z kija, a i kupiłem co nieco na wynos. Obsługa zna się na rzeczy, miejsce z fajnym klimatem!
    Last edited by HubertJ; 26-10-2008, 20:51.

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #17
      Wielka Październikowa Rewolucja Cenowa

      UWAGA!!! Od 27 października 2008 r. rozpoczyna się Wielka Październikowa Rewolucja Cenowa!!! Tylko 3 PLN zapłacisz za 0,5 l jasnego piwka z browaru PRIMATOR.
      Przyjdź z wiaderkiem albo butelką PET. Przyjdź sam albo nie sam.
      Wielka Październikowa Rewolucja Cenowa od 27.10 do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej jak do 30.10.br.
      UWAGA: promocja tylko na piwo jasne. Ciemne i półciemne w cenach dotychczasowych!!!
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • DanielJakubowski
        Senior
        • 12-2005
        • 791

        #18
        Miałem przyjemność w końcu odwiedzić. Lokal przestronny, nadający sie na wypady większą ilością gardeł. Ceny względne. Bardzo miło widzieć rozwijający się lokalowy rynek piwny w Szczecinie
        Pozdrawiam
        dj

        Comment

        • pivaria
          Senior
          • 03-2001
          • 1538

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
          (...)Lokal przestronny, nadający sie na wypady większą ilością gardeł.(...)
          Lokal przestronny, ale Ty i Twoja partnerka schowaliście się w przytulnym kąciku
          Pozdrawiam i zapraszam
          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
          www.pivaria.pl
          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

          Comment

          • szklaneczka
            Junior
            • 07-2008
            • 1

            #20
            Szczecin

            Zdażrza mi się ostatnio bywać w Szczecinie. Kocham piwo! Twoją karczmę odwiedzę - innej obcji nie ma.
            Grudziadzanką jestem.
            Pozdrawiam serdecznie - powodzenia.

            Comment

            • silvian
              Senior
              • 08-2008
              • 727

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szklaneczka Wyświetlenie odpowiedzi
              Zdażrza mi się ostatnio bywać w Szczecinie. Kocham piwo! Twoją karczmę odwiedzę - innej obcji nie ma.
              Grudziadzanką jestem.
              Pozdrawiam serdecznie - powodzenia.
              Matko Boska, biały porter...Przepraszam ale muszę się znowu położyć.
              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szklaneczka Wyświetlenie odpowiedzi
                Zdażrza mi się ostatnio bywać w Szczecinie. Kocham piwo! Twoją karczmę odwiedzę - innej obcji nie ma.
                Grudziadzanką jestem.
                Pozdrawiam serdecznie - powodzenia.
                Zapraszam
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4568

                  #23
                  Taaa... Zapraszacie... A potem w d... macie. Poniedziałek 17.XI godz. 21, w grupie 3- osobowej w zestawieniu dwóch z Warszawki + 1 miejscowy Szczecinianin pojawiamy się przed lokalem i już nam ślinka cieknie na widok pięknego, podświetlonego szyldu Primatora. Wyraźnie jest napisane że od poniedziałku do czwartku czynne do 24, więc wbiegamy po schodach, łapiemy za klamkę i... A zwyczajnie możemy sobie ją pocałować bo zamknięte na głucho. Żadnej informacji czemu tak akurat tego dnia, czy może podanych godzin otwarcia nigdy się nie dotrzymuje. Nasz miejscowy kolega (lekko zakłopotany) też nie wiedział w czym rzecz. Więc szybciutko wróciliśmy do "Karguleny" (wcześniej degustowaliśmy tam lane z Czarnkowa) gdzie pomimo przekroczenia godziny zamknięcia dostaliśmy kolejne piwka. Na pewno bardziej im zależy na piwoszach niż w Pivarii. A Primatora się napijemy przy najbliższej okazji w Czechach. Tam nas na pewno nie oleją.

                  Comment

                  • pivaria
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 1538

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Taaa... Zapraszacie... A potem w d... macie. Poniedziałek 17.XI godz. 21, w grupie 3- osobowej w zestawieniu dwóch z Warszawki + 1 miejscowy Szczecinianin pojawiamy się przed lokalem i już nam ślinka cieknie na widok pięknego, podświetlonego szyldu Primatora. Wyraźnie jest napisane że od poniedziałku do czwartku czynne do 24, więc wbiegamy po schodach, łapiemy za klamkę i... A zwyczajnie możemy sobie ją pocałować bo zamknięte na głucho. Żadnej informacji czemu tak akurat tego dnia, czy może podanych godzin otwarcia nigdy się nie dotrzymuje. Nasz miejscowy kolega (lekko zakłopotany) też nie wiedział w czym rzecz. Więc szybciutko wróciliśmy do "Karguleny" (wcześniej degustowaliśmy tam lane z Czarnkowa) gdzie pomimo przekroczenia godziny zamknięcia dostaliśmy kolejne piwka. Na pewno bardziej im zależy na piwoszach niż w Pivarii. A Primatora się napijemy przy najbliższej okazji w Czechach. Tam nas na pewno nie oleją.
                    Bo to jest tak:
                    1 - zamykamy drzwi przed takimi, którzy używają słów na d...
                    2 - zamykamy drzwi przed takimi, którzy używają niewłaściwie ortografii: vide "...1 miejscowy Szczecinianin...".
                    3 - są dwa wejścia do pubu. Panowie warszawiacy i miejscowy szczecinianin , byli uprzejmi skorzystać z tego 2 wejścia. Chwilowo nieczynnego.
                    4 - to wolny kraj - pij piwo gdzie chcesz: również w Czechach
                    5 - co do tego gdzie i komu na kim zależy vide pkt. 1.
                    Pozdrawiam serdecznie
                    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                    www.pivaria.pl
                    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4568

                      #25
                      Aha, wszystko jasne:
                      1 - Kolega ze słownika wyrwał kartki z literą "d"
                      2 - Kolega jest jasnowidzem i przewidując że przyjdzie trzech co będą chcieli napić się dużego, dobrego piwa (w piwie niestety brak "d"), zamknął drzwi, pogasił światła i wyciszył muzykę, po czym zacierał ręce z radości gdy daremnie naciskali klamkę rzeczonych drzwi, od ulicy Lelewela 8 (oficjalny adres), na których zapewne sam umieścił godziny pracy lokalu.
                      3 - Kolega nas przecenił, nie jesteśmy jasnowidzami i nie możemy wiedzieć że ma inne, tajne wejście. Nawet chwilowo czynne.
                      4 - Kolega może uważa że mieszkaniec Szczecina to "szczeciniak", ja jednak przez szacunek dla reszty mieszkańców tego pięknego miasta pozostanę przy swojej wersji.
                      5 - Kolega ma rację, wolny kraj, więc my zdecydowaliśmy nie przeszkadzać więcej koledze, by z powodu naszej niezapowiedzianej wizyty nie poczuł się osaczony.
                      6 - Poza tym życzymy zdrowia i dalszego samozadowolenia!

                      Comment

                      • ARTHUR
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2338

                        #26
                        Tak więc mam pytanie chce tam się wkońcu wybrać mam wkońcu wolne.

                        Dokładnie od której do której jest czynne-dlaczego tak krótko i gdzie i ile jest dokładnie wejść.

                        Comment

                        • pivaria
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 1538

                          #27
                          Jak wyżej. Pozdrawiam!
                          A to symboliczny kufelek ciemnego, pysznego, lanego primatorka: dla kolegi
                          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                          www.pivaria.pl
                          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                          Comment

                          • pivaria
                            Senior
                            • 03-2001
                            • 1538

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tak więc mam pytanie chce tam się wkońcu wybrać mam wkońcu wolne.

                            Dokładnie od której do której jest czynne-dlaczego tak krótko i gdzie i ile jest dokładnie wejść.
                            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                            www.pivaria.pl
                            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                            Comment

                            • ARTHUR
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2338

                              #29
                              Dziękuje,

                              W sobote będe z moją drugą połową.

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                #30
                                Lokal bardzo fajnie urządzony - od razu widać, że właściciele mają do czynienia z piwem nie od dziś. Jest sporo akcentów piwnych np. szyldy i do tego muzyka wpadająca w ucho. Aż dziw, że w centrum handlowym można urządzić taki przytulny lokal. Kolego Pivaria prosimy o kilka zdjęć w galerii, a tu o wklejenie linków, wiem, ze na laptopie macie ich zatrzęsienie Może również takie obrazujące wejście właściwe, by nie było wątpliwości.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎