Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Koszalin, Grunwaldzka 1a, Minibrowar Kowal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #46
    Nadrabiają Kołobrzeskim i Mieleńskim
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
      Nadrabiają Kołobrzeskim i Mieleńskim
      ... Usteckim ...
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #48
        Zapomnieliście o Szczecińskim .

        Comment

        • Samoglow
          Senior
          • 07-2007
          • 606

          #49
          Byłem w Kowalu w poniedziałek - dostępne Jasne, Ciemne i Miodowe. Oraz co najmniej 10 "Usteckich", "Rewalskich" i innych czekoladowych, grzańców, czy irlandzkich. Podejrzewałem to od bardzo dawna, ale przy "porozumiewawczej" rozmowie z barmanem dało się ustalić, że to są "ich", ale tak nie do końca. Czyli oczywiście robione dla nich w Witnicy. Słabo sprzedawać "Grzaniec" o sztucznym składzie, bez cienia przypraw korzennych, chemiczny za 8 zł i podpisywać się pod tym własną marką.
          Czeka mnie jeszcze degustacja piwa z właściwego Kowala, może to uratuje sytuację. Tak pozostawia to nieco (dosłownie i w przenośni) niesmak. Chyba nie tak powinno to wyglądać w miejscu, w którym warzy się piwo.
          Last edited by Samoglow; 28-11-2019, 00:39.

          Comment

          • Samoglow
            Senior
            • 07-2007
            • 606

            #50
            Degustacja piw uwarzonych we właściwym miejscu także rozczarowała - jasne bardzo kiepskie, ciemne też nie zachwyciło, miodowe może i najlepsze z nich, ale też mocno mierne. Dla mnie pierwsza i ostatnia wizyta. Nie mam po co, chyba, że ktoś lubi loterię, albo Witnicę za 8 zł.

            Comment

            • Shedao
              Senior
              • 09-2007
              • 900

              #51
              Oferta piwna jest tu tak sztampowa, jak się da: jasne, ciemne, miodowe i pszeniczne, ale wszystkie te piwa to nadzwyczaj udani reprezentanci swoich gatunków. Ichniejsza pszenica to jedno z najsmaczniejszych piw tego stylu jakie piłem. Reszta również trzyma poziom. Klimat, obsługa, ceny - bez zarzutu. Zajechaliśmy tu właściwie spontanicznie, nie planowaliśmy Koszalina na trasie naszej wycieczki, a okazało się że to chyba najlepszy polski browar jaki na niej zaliczyliśmy.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎