Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Opolska 22, Spiż

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #31
    Wg ich strony, to wjazd (czy też segregacja klientów, albo i jedno i drugie?) obowiązuje tylko w piątki i soboty.
    Dziwne to wszystko. Chyba faktycznie najlepiej zaliczyć ten browar podczas listopadowej giełdy - i po "kłopocie"
    Last edited by Pendragon; 26-09-2009, 20:04.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • ciubas
      Junior
      • 08-2008
      • 2

      #32
      Browar Spiż stał się w Katowicach Klubem Muzycznym, jest czynny od środy do soboty (zawsze od 20 do ok 4), zmieniło się wiele - stał się zwykłym klubem nocnym po cennik zapraszam na stronę oficjalną, z innymi pytaniami zapraszam na [wycięto reklamę - Maggyk] - pozdrawiam!
      Last edited by Maggyk; 30-10-2009, 20:16.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #33
        Bez wahania napiszę, że to najbardziej pojechany browar restauracyjny w Polsce. Wejście to już droga przez mękę. Na bramce sprawdzili, że mam but. i kurde co tu zrobić? Pomyślałem, że skitram je w krzaki, no ale wychodząc trzeba oddać kartę, a wracając kupić nową. Normalnie § 22. Na szczęście moja szczera, niczym Szwejka, facjata sprawiła, że w drodze wyjątku pani przytrzymała mi tę kartę, aż wrócę.
        W środku obrót bezgotówkowy. Najpierw trzeba doładować kartę.
        Parafrazując klasyka - dziwny jest ten pub.

        Generalnie muza na....ala bez wytchnienia, choć pod siatką, jak we więźniu nikt nie tańczy.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #34
          czy jest szansa napić się tam piwa w godzinach normalnych? tzn około 14-15? czy raczej pocałuję klamkę? może zajrzałbym przed żywiecką giełdą...
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • pizmak666
            Senior
            • 12-2006
            • 1898

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi

            Generalnie muza na....ala bez wytchnienia, choć pod siatką, jak we więźniu nikt nie tańczy.
            Pamiętam kiedyś na giełdzie muza z silników F1.Było ok
            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
              czy jest szansa napić się tam piwa w godzinach normalnych? tzn około 14-15? czy raczej pocałuję klamkę? może zajrzałbym przed żywiecką giełdą...
              Pocałujesz klamkę z tego co wiem - to jest teraz browarodyskoteka czynna bodajże od 20.00 w środy, czwartki, piątki i soboty. Żeby napić się ich piwa w normalnych warunkach należy wybrać się na giełdę kolekcjonerską.
              Last edited by Maggyk; 09-06-2010, 22:35.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                Pocałujesz klamkę z tego co wiem - to jest teraz browarodyskoteka czynna bodajże od 20.00 w środy, czwartki, piątki i soboty. Żeby napić się ich piwa w normalnych warunkach należy wybrać się na giełdę kolekcjonerską.
                dzięki za info - a tak na marginesie - to wybieram się na giełdę kolekcjonerską tyle, że w Żywcu
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pocałujesz klamkę z tego co wiem - to jest teraz browarodyskoteka czynna bodajże od 20.00 w środy, czwartki, piątki i soboty. Żeby napić się ich piwa w normalnych warunkach należy wybrać się na giełdę kolekcjonerską.
                  I to jest dla mnie mistrzostwo świata marketingu-co by nie lali i tak się sprzeda!
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #39
                    Dostosowali się do jakości wyrobów

                    Comment

                    • Gringo
                      Senior
                      • 07-2007
                      • 2151

                      #40
                      Odwiedzam ten lokal juz od kilku lat, żal mi się robi patrząc jak wszystko sie sypie.
                      Piwo coraz gorsze, pszenicznego brak, ciężko napić sie piwa aby nie było to podczas dyskoteki. Ciepłej płyty chyba ju ż nie ma (kiedyś świniak z rożna chociaż był). Ech pozotaje tylko sentyment...

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
                        Odwiedzam ten lokal juz od kilku lat, żal mi się robi patrząc jak wszystko sie sypie.
                        Piwo coraz gorsze, pszenicznego brak, ciężko napić sie piwa aby nie było to podczas dyskoteki. Ciepłej płyty chyba ju ż nie ma (kiedyś świniak z rożna chociaż był). Ech pozotaje tylko sentyment...
                        Wybierz się do Chorzowa, do WPKiW: Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Spiż
                        W tygodniu spokojnie piwa się napić można. I coś ciepłego z rusztu popołudniami mają.
                        Last edited by adam16; 30-07-2010, 22:26.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Gringo
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 2151

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wybierz się do Chorzowa, do WPKiW: Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Spiż
                          W tygodniu spokojnie piwa się napić można. I coś ciepłego z rusztu popołudniami mają.
                          O widzisz....najciemniej pod latarnią Dzięki za info, chociaż trochę mi wstyd że wcześniej o tym nie wiedziałem mieszkając zaledwie 4km od Parku

                          Comment

                          • natalka
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 128

                            #43
                            jak dla mnie lokal spadł na psy.
                            zrobiła sie imprezownia i mordolejnia. w sobote wyrozbierane do bielizny małolaty, brak mozliwosci zwyklego posiedzenia i napicia sie piwa jak to bywalo kiedys no i te nieszczesne godziny otwarcia...za czasow swietnosci bywalam tam 2 razy w tyg, teraz juz niewarto
                            Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                            Comment

                            • Komar_Pafnucy
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 1114

                              #44
                              Wasze ostatnie posty są trochę niepokojące. Czy rzeczywiście Spiż jest już tylko sztachoteką i nie można tam przyjść koło dajmy na to 13 żeby coś zjeść i spokojnie napić się piwa? Wielmożna obsługa na mejle niestety nie odpisuje a ciężko mi uwierzyć w to, że targetem dla mikrobrowaru stała się małoletnią młodzież z uświadomionymi piwnie blacharami na czele.
                              Last edited by Komar_Pafnucy; 26-08-2010, 19:04.

                              Multitap Crawl
                              Multitap Crawl na Facebook

                              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                              Comment

                              • natalka
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 128

                                #45
                                niestety faktycznie czynny od 20.00
                                Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎