Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chorzów, Wolności 29, Piwiarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Chorzów, Wolności 29, Piwiarnia

    Tuż obok salonu Orange.
    Lokal wygląda bardzo przyzwoicie, jak z reklamy z Dudkiem. Drewniane wyposażenie tworzy miłą atmosferę
    Niestety w środku, do wypicia, tak jak w rzeczonej reklamie - Warka.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    #2
    nazwy

    U nas w Mysłowicach każdy lokal ma nazwę. Jeden nawet nazywa się "No Name". To nie kawał. Ponadto na jednej ulicy mamy i dziesięć lokali i dlatego u nas są numery domów. A jak tam w Chorzowie ?

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
      U nas w Mysłowicach każdy lokal ma nazwę. Jeden nawet nazywa się "No Name". To nie kawał. Ponadto na jednej ulicy mamy i dziesięć lokali i dlatego u nas są numery domów. A jak tam w Chorzowie ?
      Wyobraź sobie, że w Chorzowie mamy podobnie. Lokal nazwano Piwiarnią, a numeru zwyczajnie nie zarejestrowałem – ot wydało mi się to mało istotne, zresztą ulica Wolności najdłuższą nie jest i łatwo knajpę namierzyć – tylko po co? Dla Warki? Tam tylko wystrój fajny
      Last edited by adam16; 09-12-2005, 20:50.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
        U nas w Mysłowicach każdy lokal ma nazwę.
        Gdybyś oglądał reklamy to bys wiedział,że knajpa nazywa sie Piwiarnia.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • JanSerce
          Junior
          • 12-2005
          • 22

          #5
          to jak tam tylko warke daja to to splajtuje wkrotce... ;>
          "Budzę się rano jakaś pustka dookoła
          Nie wiem co robić wstaje zwykły dzień
          Najlepiej wstać ubrać buciory
          Na miasto wyjść i komuś dać w ryj"

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
            Tuż obok salonu Orange.
            Lokal wygląda bardzo przyzwoicie, jak z reklamy z Dudkiem. Drewniane wyposażenie tworzy miłą atmosferę
            Niestety w środku, do wypicia, tak jak w rzeczonej reklamie - Warka.
            I to jest ten lokal z reklamy? To pewnie ruch tam mają, co?
            Blee.. Warka...Bleee....
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • boku
              Senior
              • 09-2002
              • 444

              #7
              reklama

              Kiszot jak dla mnie reklama nie jest najważniejszym źródłem wiedzy o piwie. W zasadzie po co pić - w reklamie robią to lepiej za nas.
              Co do numeru uważam, że jest istotny. Po co tracić czas na spacery po ulicy? Orange może zmienić się znowu na Plus czy jeszcze coś innego. Najgorsze jak na jednej ulicy podają Warkę w dwóch lokalach? U nas w Mysłowicach "Tyskie" można dostać w dziesięciu miejscach na jednej ulicy.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JanSerce
                to jak tam tylko warke daja to to splajtuje wkrotce... ;>
                Ludzie łapią się masowo na reklamy więc mają szanse nie zbankryutowac - choć jak na razie tłumów tam nie zaobserwowałem


                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
                I to jest ten lokal z reklamy? ...
                To nie jest dokładnie ten sam lokal co w reklamie.


                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
                ...Co do numeru uważam, że jest istotny. Po co tracić czas na spacery po ulicy? Orange może zmienić się znowu na Plus czy jeszcze coś innego. Najgorsze jak na jednej ulicy podają Warkę w dwóch lokalach? U nas w Mysłowicach "Tyskie" można dostać w dziesięciu miejscach na jednej ulicy.
                Lokali o nazwie Piwarnia jest sztuk jeden. A spacer można w celach poznawczych i zdrowotnych wykonać (ul. Wolnosci to deptak na którym jeno tramwaj ma prawo się pojawić, więc np samochodem już i tak nie podjedziesz). Na prawdę nie będzie problemu z jego namierzeniem. Ale specjalnie dla Ciebie dziś sprawdzę ten numer.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • boku
                  Senior
                  • 09-2002
                  • 444

                  #9
                  cena

                  Z góry dziękuję za informację o numerze. Na starość nie chce mi się niepotrzebnie chodzić.
                  Ponadto interesuje mnie cena piwa. Wiadomo "jak szmal nie gra roli", ale niektórzy obywatele są trochę biedniejsi. Ponadto dla mnie istotny jest smak piwa. Jak dolewa się wody czy czegoś jeszcze gorszego to wolę do "speluny" nie wchodzić.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
                    Z góry dziękuję za informację o numerze. Na starość nie chce mi się niepotrzebnie chodzić.
                    Ponadto interesuje mnie cena piwa. Wiadomo "jak szmal nie gra roli", ale niektórzy obywatele są trochę biedniejsi. Ponadto dla mnie istotny jest smak piwa. Jak dolewa się wody czy czegoś jeszcze gorszego to wolę do "speluny" nie wchodzić.
                    Oj nie licz, że będę się katować Warką dla sprawdzenia czy chrzczona, czy nie
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      Wolności 29

                      0,3l za 3.50zł
                      0,5l za 4.00 zł
                      1l za 7.90 zł
                      Metr za 25.99 zł
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Dodać tu muszę iż w sobotni wieczór w lokalu panował młodzieżowy tłum i grała ogłuszająca muzyka - zupełnie odbiegająca od wystroju.
                        Widać, że reklama przyciąga.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Już wiem skąd ostatnio tłumy w :Piwiarni" - otóż na trasie Katowice - Bytom kursują co najmniej dwa tramwaje (jeden typu 105N i jeden Karlik) z Reklamą Warki (z naszym reprezentacyjnym bramkarzem w roli głównej) gdzie jest podany adres tegoż lokalu.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • natali4
                            Junior
                            • 02-2006
                            • 1

                            #14
                            Obsługa w Pubie"Warka"Chorzów

                            Witam wszystkich bywalców w Pubie"Warka"/Wolności 29,Chorzów/Kilka dni temu,umówiona bylam w tym wlaśnie lokalu ze znajomymi.Otóż dziewczyna obsługująca nasz stolik,przeszła samą siebie.Aby zamówć piwo,musiałam z dobrych kilkanaście minut poczekać,aby kelnerka podeszła do naszego stolika,ale to jest nic,ponieważ w tym czasie w ogóle nic sie nie działo w lokalu,a kelnerka konsumowała kanapkę od strony zewnętrznej baru.Po dłuższym oczekiwaniu,zawolałam kelnerkę.Dziewczyna z wielką łaską podeszła do nas przeżuwając jedzenie i słuchając mojego zamówienia,bez żadnego słowa,typu proszę,dziękuje ,obróciła się na "pięcie" skierowała sie w kierunku baru,kończąc"lunch".Przyniosła piwo bez żadnego słowa......dalej majac jedzenie w ustach.Zachowanie tej kelnerki było.....pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą!!!Co najlepsze brak książki skarg i zażaleń,kelnerka stwierdzila,że przerwałam jej w jedzeniu,tłumaczac,że dlatego jadła przy barze, ponieważ personel nie ma zaplecza.....Nie jestem osobą upierdliwą,ale kultura wymaga,by z pełna buzią nie obsługiwać klienta!!!Jesteśmy rozgoryczeni taką postawą do klienta.Dlaczego ludzie nie szanują sobie pracy przy takim bezrobociu??!Na jej miejsce by było 100 osób.Nie polecam Pubu ze wzgledu na obsługę,jest dużo lepszych knajp na ul.Wolności.Pozdrawiam Natalia

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natali4
                              Witam wszystkich bywalców w Pubie"Warka"/Wolności 29,Chorzów/Kilka dni temu,umówiona bylam w tym wlaśnie lokalu ze znajomymi.Otóż dziewczyna obsługująca nasz stolik,przeszła samą siebie.Aby zamówć piwo,musiałam z dobrych kilkanaście minut poczekać,aby kelnerka podeszła do naszego stolika,ale to jest nic,ponieważ w tym czasie w ogóle nic sie nie działo w lokalu,a kelnerka konsumowała kanapkę od strony zewnętrznej baru.Po dłuższym oczekiwaniu,zawolałam kelnerkę.Dziewczyna z wielką łaską podeszła do nas przeżuwając jedzenie i słuchając mojego zamówienia,bez żadnego słowa,typu proszę,dziękuje ,obróciła się na "pięcie" skierowała sie w kierunku baru,kończąc"lunch".Przyniosła piwo bez żadnego słowa......dalej majac jedzenie w ustach.Zachowanie tej kelnerki było.....pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą!!!Co najlepsze brak książki skarg i zażaleń,kelnerka stwierdzila,że przerwałam jej w jedzeniu,tłumaczac,że dlatego jadła przy barze, ponieważ personel nie ma zaplecza.....Nie jestem osobą upierdliwą,ale kultura wymaga,by z pełna buzią nie obsługiwać klienta!!!Jesteśmy rozgoryczeni taką postawą do klienta.Dlaczego ludzie nie szanują sobie pracy przy takim bezrobociu??!Na jej miejsce by było 100 osób.Nie polecam Pubu ze wzgledu na obsługę,jest dużo lepszych knajp na ul.Wolności.Pozdrawiam Natalia
                              Co racja to racja. Zresztą nie tylko przy Wolności są ciekawe knajpy:
                              Chorzów-knajpy (z wyszukiwarki browarowej)
                              Witam na forum.
                              Last edited by adam16; 03-02-2006, 12:31.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎