Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, Przechód Dworcowy 1, Bar Jubileuszowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Celcik
    Junior
    • 10-2013
    • 14

    #16
    Okazjonalnie się tam stołuję. Jedzonko do przyjęcia - cenowo i smakowo. Piwa jak wyżej. Z zagranicznych - oby na stałe Steiger i Litovel. Co ważne w firmowym szkle. Mi się udało jeden z dwóch wzorów Litovela zakupić za jedyne 5 zł

    Comment

    • Celcik
      Junior
      • 10-2013
      • 14

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZKB Wyświetlenie odpowiedzi
      http://jubileuszowy.pl/ - mają nawet swoją stronę
      na stronie - ani słowa o piwie...

      Comment

      • ZKB
        Senior
        • 12-2009
        • 172

        #18
        Lany żywiecki porter jest świetny ( cena 6,50 zł za kufel) a lokal bardzo klimatyczny. Warto tam podejść i przypomnieć sobie, ze dawniej nie było pubów a piwo smakowało wspaniale. Po wyjściu z tego baru udałem się do "nowocześniejszych" lokali i jakoś tak tam sztucznie było.
        Last edited by ZKB; 29-12-2013, 12:49.
        Beer is for life not just for christmas !

        Comment

        • dzemek
          Senior
          • 12-2010
          • 450

          #19
          Wystrój to kwestia względna. Na suficie duży wiatrak, na ścianie powieszony telewizor. Kotara oddziela część dla niepalących i palących. Duża powierzchnia, wieczorem zaczęło wpadać coraz więcej osób. Niektóre tylko przelotem, niektóre czekające na autobus/pociąg/inną komunikację.
          Długa lada, sprzedają różne rzeczy do jedzenia. Bogracz jak dla mnie trochę zbyt rozwodniony, wolę gęstszy ale smakował mi. Nie było dostępnego Steigera, jak powiedziała mi barmanka/kelnerka - hurtownia z której biorą to piwo nie ma go na stanie.
          Dostępny był Żywiec Porter (6,5 zł), Litovel ciemny (4,5 zł), Warka, Żywiec, chyba Brackie ale nie jestem tego pewien, Tyskie, Holba (5 zł).
          Na pewno nie można odmówić temu miejscu pewnego uroku i jakiejś nostalgii. Podobała mi się moja wizyta i miejsce, może jedynie było trochę za zimno. Fajny lokal do oczekiwania na środek lokomocji.

          Comment

          • dzemek
            Senior
            • 12-2010
            • 450

            #20
            Zawitałem niedawno na Żywieckiego portera. Cóż powiedzieć - znakomity. Otwarta była ta dolna część sali, gdzie odbywają się imprezy - dużo ładniejsza i fajniejsza niż ta w której siedziałem ostatnio. Na dworze 3-4 ławy.
            Czy ten bar można nazwać multitapem? Zawsze to 10 kranów
            Oto co na kranach zastałem w czwartek 20.03: Steiger (SVK) 4 zł, Litovel Dark 5, Brackie 4,5;Warka 4,5; Warka Strong (nie spotkana przeze mnie nigdzie indziej) 5; Żywiec 5;Żywiec Porter 6,50;Tyskie 4,80; Żubr 4,50; Tatra 4,50

            Comment

            • witold68
              Senior
              • 09-2009
              • 142

              #21
              Też tam wpadam na piwo, czeskie są tanie,choć ja wolę lanego portera . Jak ktoś woli dać więcej za czeskie piwo,to na ul.Cieszyńskiej przy Rynku koszt 7 zł,ale lokal wikwintniejszy.
              Na pochybel psubratom !

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witold68 Wyświetlenie odpowiedzi
                czeskie piwo,to na ul.Cieszyńskiej przy Rynku
                Co to za lokal? Nie jest opisany. Czas to zmienić.
                Last edited by Pendragon; 24-03-2014, 09:35.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #23
                  Jubileuszowy still alive!
                  Ceny niestety mocno się zmieniły, asortyment też (no brak portera, brak...), ale nadal jest co dobrego wypić (President, Litovel, Noszak) jak i zjeść, a klimat nadal turbonostalgiczny
                  Zobowiązuję się być stałym gościem!
                  Attached Files
                  Last edited by slavoy; 30-01-2022, 13:22.
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment


                  • e-prezes
                    e-prezes commented
                    Editing a comment
                    slavoy Z porterem to nie tylko tam jest problem. W Krakowie podobnie. Albo browar całość rozlewa do butelek, albo są jakieś problemy logistyczne w centrach dystrybucyjnych. Innego rozwiązania nie widzę.
                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2294

                  #24
                  Smaczny Noszak po 8 zł. podany w dedykowanym kuflu.
                  Do tego dostępne wszystkie lane piwa jak na zdjęciach Slavoya.
                  Porter żywiecki jest w razie czego dostępny z butelki za 9 złotych.
                  Klimat jak 30 lat wstecz. W połowie dnia klientela stricte męska, głównie pokolenie +50.
                  Takich miejsc już nie ma

                  Uwaga: na mapie Google są zaznaczone dwa bary Jubileuszowe obok siebie.
                  Ten z poprawnej lokalizacji to: https://goo.gl/maps/Ni5e2RDmharvJkZTA

                  Click image for larger version

Name:	noszak.jpg
Views:	103
Size:	25,0 KB
ID:	2324012

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎