Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gliwice, Studzienna 8, MajEr - mini browar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Gliwice, Studzienna 8, MajEr - mini browar

    Czekaliśmy i czekaliśmy ale wreszcie wszystko wskazuje, że się doczekaliśmy. W najbliższy poniedziałek 28.03 o godz. 10 ma nastąpić otwarcie kolejnego browaru restauracyjnego.
    Na otwarcie na pewno piwo jasne, ciemne i pszeniczne... oraz przypuszczam, że koźlak już też. Ceny piw wg oficjalnej strony http://www.minibrowarmajer.pl/index.html od 7 zł za jasne przez 8 zł za ciemne i pszeniczne po 10 zł za koźlaka. Mowa oczywiście o 0,5l. Przygotowane są trzy rodzaje szkła kufel, pokal i szklanka do pszenicy w pojemnościach 0,5 i 0,3 l. Zakładam, że do otwarcia dotrą podstawki, przewidziane są też etykiety gdyż piwo będzie butelkowane do litrowych flaszek. W planach również partyKegi 5 l. Działania minibrowaru MajEr można śledzić także tu Minibrowar Majer
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Michał, szepnij tym od fejsbuku, żeby odblokowali dostęp dla osób anty-fejsbukowych
    A może to ty jesteś "tym"?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Jakie macie godziny otwarcia (a raczej zamknięcia)? Może uda mi się w poniedziałek zdążyć
      I czy można już w dniu otwarcia liczyć na butelkowe lub też możliwość lania do własnych?

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        #4
        Wg strony fb otwarte ma być do 23.30... jak to będzie wyglądało w następne dni nie wiem. Nie będzie nalewania do własnych tj cudzych butelek. Czy będą butelki już w dniu otwarcia w sprzedaży nie wiem...
        Nie jestem "tym"
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #5
          No wreszcie.Szkoda że w poniedziałek popołudniu pracuję
          mb WOS

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Czy ktoś się dziś wybiera na otwarcie?
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • podswierkiem
              Senior
              • 11-2010
              • 796

              #7
              Pałuki łączą się z Wami, w tej doniosłej chwili, która nastąpi za 45 minut.
              "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
              Niechybnie brakuje tam nas!
              Od stania w miejscu niejeden już zginął,
              Niejeden już zginął kwiat!"

              Comment

              • seba_gliwice
                Senior
                • 10-2003
                • 374

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                Czy ktoś się dziś wybiera na otwarcie?
                Osobiście, jako gliwiczanin, wybieram się dzisiaj obowiązkowo i z przyjemnością ok 19:00 Muszę tylko uporać się z dzisiejszą pracą zawodową

                Historia i tradycja mojego miasta przebyła długą i niełatwą drogę, aby ponownie wrócić na właściwy kierunek. Jestem pewien, że po ponad 65 latach Hugo Scobel ( i nie tylko on) uśmiecha się dzisiaj gdzieś z góry i cieszy się również z nami ... Mam nadzieję, że browar Majer i ludzie z nim związani sprawią, że radość ta trwać bedzie za każdym razem, gdy odwiedzać będziemy to miejsce ...

                Do zobaczenia (mam nadzieję) wieczorem ...

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  #9
                  Ja już wróciłem z "otwarcia".Piwka dobre,ludzi b.mało(przynajmniej pogadałem z piwowarem),obsługa OK.W szkło firmowe lane jest piwko,etykiety i podstawki "w drodze". PZDR
                  Last edited by woosaa; 28-03-2011, 11:05.
                  mb WOS

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #10
                    My też byliśmy z Weną byliśmy, ale obowiązki zmusiły nie do picia piwa na miejscu. Rozmawialiśmy z zacnym gronem: piwowarem oraz Maggyk z Artem.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • seba_gliwice
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 374

                      #11
                      Byłem, testowałem, wróciłem ... i bedę tam bywał często i regularnie ... Wszystkie gatunki (jasne, ciemne, pszeniczne i koźlak) są WYŚMIENITE ... Mój typ i lider tej grupy to bezsprzecznie KOŹLAK ... Zapraszam wszystkich do Gliwic - to miasto zdecydowanie zmieniło smak

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Zobaczymy, czy będziesz taki regularny, jak promocja się skończy i cena piw systematycznie będzie szła do góry

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • seba_gliwice
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 374

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zobaczymy, czy będziesz taki regularny, jak promocja się skończy i cena piw systematycznie będzie szła do góry
                          Ja jestem absolutnie pewien, że będę, ponieważ znam znakomicie własne oczykiwania i upodobania. Wolę wypić 1-2 PAWDZIWE PIWA za 7-10 pln., zamiast wlewać w sobie w większych ilościach koncernowe ścierwo, tylko dlatego, że jest tańsze. Zresztą co do jego taniości również bym dysutował, skoro Ż...C lub T...Y kosztują w knajpach w Gliwicach 5-6 pln.

                          Tak jak napisałem - co do mojej bytności w tym lokalu jestem absolutnie pewien (z oczywistych powodów), natomiast bardzo dziwini mnie Twoja pewność co do "regularnego podwyższania cen tego piwa", które z góry zakałdasz ...
                          Osobiście mam informację od samego Managementu, że ceny piwa były bardzo dokładnie analizowane i zostały ustalone na takim poziomie, aby zapewnić im wymaganą w tej branży stabilność, co przekłada się rzecz jasna na utrzymanie i pozyskiwanie nowych klientów ... Każdy ma prawo do własnych upodobań i wyborów ...

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            Niczego nie zakładam, ani nie jestem pewien. Spekuluję. Zabronisz?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • szary779
                              Junior
                              • 12-2010
                              • 21

                              #15
                              A czy Mejer ma już butelki na wynos Chciałbym wstąpić wieczorem po pracy w piątek krótko przed zamknięciem (ok. 22.25.) Pewnie na lane się już nie załapię

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎