Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gliwice, Studzienna 8, MajEr - mini browar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maksborko
    Junior
    • 12-2006
    • 17

    Czy jeszcze jest do kupienia to piwo? Na stronie minibrowaru nie wspominają o tym piwie.

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      W piątek nie było problemu z zakupem
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • mfraczek
        Member
        • 05-2004
        • 98

        to chyba moja ostatnia wizyta w majerze. zamówiłem dziś wędzone - piwo nie ma ani śladu wędzenia w smaku, przypomina rozwodnionego koźlaka, jest mdłe, nieciekawe. mam wrażenie, że jedynym celem tego minibrowaru jest stałe obniżanie jakości przy utrzymywaniu konkretnych cen.
        fratschke

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Tak jest , odkryłeś bardzo pilnie strzeżoną tajemnicę. Należy ci się główna wygrana w loterii, niestety warunkiem jest zamówienie kolejnego piwa z tego browaru

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
            mam wrażenie, że jedynym celem tego minibrowaru jest stałe obniżanie jakości
            To czyni go unikatem na skalę światową . Zazwyczaj to celem browaru są zyski, a tu taki rodzynek. Powinniśmy go chronić, jak skarb narodowy
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • woosaa
              Senior
              • 07-2005
              • 1548

              Jesli ktoś ma ochotę na Wędzone,to radzę sie pośpieszyć.Czeka Koźlak.
              mb WOS

              Comment

              • biermann
                Senior
                • 09-2001
                • 2552

                Dziś ostatni dzień z Wędzonym. Jutro o 19 premiera Koźlaka (17,5 % - 7 % alk). Beczka 20 l w gratisach a potem już normalnie z nalewaków. Także butelki.
                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                Comment

                • TomX
                  Senior
                  • 09-2004
                  • 1035

                  Lubię ten browar.
                  1) Pasuje mi wystrój.
                  2) Naprawdę zacne piwa.
                  3) Fachowa obsługa - kelnerzy potrafią coś z sensem o piwie powiedzieć, zawsze pojawiają się przy stoliku akurat wtedy, kiedy są potrzebni.
                  4) Welcome drink na walentynki - miły gest
                  5) Moja dziewczyna mieszka 10min spacerkiem od MajEra

                  Z wad:
                  1) Nieczytelne i nieporęczne menu.

                  Byłem 2 razy, zawsze w godzinach małego ruchu, więc może moje wrażenia nie są miarodajne, ale z pewnością tam wrócę.
                  Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                  I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                  Comment

                  • women
                    Junior
                    • 06-2011
                    • 8

                    ostatnio niestety się tam trochę popsuło piwko wprawdzie nadal jest dobre ale jakość jedzenia bardzo się obniżyła i kawa już nie tak pyszna jak kiedyś, obsługa coraz gorsza no i nie ma już mojego najlepszego barmana
                    Last edited by ART; 11-03-2012, 10:30. Powód: usunięto formatowanie

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      Czyli urok barmana wpływał na percepcję smaku, stosowanie wielkich liter na początku zdania i takich tam szczegółów.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • women
                        Junior
                        • 06-2011
                        • 8

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czyli urok barmana wpływał na percepcję smaku, stosowanie wielkich liter na początku zdania i takich tam szczegółów.
                        a czy ja powiedziałam że urok barmana wpływał na smak ?? proszę czytać ze zroumieniem

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Z tak ogólnikowych stwierdzeń trudno coś zrozumieć
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • women
                            Junior
                            • 06-2011
                            • 8

                            czytanie ze zrozumieniem jest sztuką samą w sobie i nie każdy posiada takie umiejętności

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Jakie pisanie, takie czytanie.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • luca210
                                Junior
                                • 03-2012
                                • 1

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika women Wyświetlenie odpowiedzi
                                ostatnio niestety się tam trochę popsuło piwko wprawdzie nadal jest dobre ale jakość jedzenia bardzo się obniżyła i kawa już nie tak pyszna jak kiedyś, obsługa coraz gorsza no i nie ma już mojego najlepszego barmana

                                Nie bardzo rozumie wypowiedzi na temat obsługi, z tego co wiem nie zmieniła ona się od początku powstania browaru, a wiec jak może być coraz gorsz. Moim zdaniem wszyscy z obsługi są profesjonalni i starają się "dogodzić" wszystkim klientom. Z opinią o jedzeniu też się nie zgadzam. Co do barmana - co ma piernik do wiatraka.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎