Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Macedonia Północna, Skopje, Str Gradishte 1, Old Town Brewery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Macedonia Północna, Skopje, Str Gradishte 1, Old Town Brewery

    Miejsce odwiedzone 13 września jako najpopularniejszy bar w Skopje a tymczasem okazało się że powstał tam 2 miesiace wcześniej mini browar. Całość sprzętu mieści się w pomieszczeniu około 30m2. W tym czasie w sprzedaży były 2 piwa - jasne i czerwone a w tanku lezakowym dojrzewało ciemne. Mogłem posmakować i pewnie lada dzień było serwowane. Piwo lane prosto z tanka. Piwowar w porządku, można było pogadać. W ofercie też piwo z browaru Skopsko z beczki i jakiaś zagranica. Całkiem przyjemne miejsce. Było firmowe szkło, podstawek brak.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Lokal praktycznie na szczycie ichniejszej starówki. Wchodząc na górny taras mija się pomieszczenie z browarem. W podstawowej ofercie mają dwa plisy, pszeniczne, portera angielskiego oraz IPę. Okazjonalnie stout, wędzone, imbirowe i inne. Ceny od 120 do 220 mkd. Maja sety 6x0,1 za 300 mld.
    Attached Files
    Last edited by e-prezes; 27-06-2019, 12:52.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Ceny od 120 do 220 mkd. Maja sety 6x0,1 za 300 mld.
      Przeliczaj od razu na PLN lub popularną walutę, będzie prościej i łatwiej dla czytających
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Nie mam pojęcia ile to jest. Płacę kartą wielowalutową.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Jakieś 8,5 do 16 zł. Porter zbożowy, nie słodki, smaczny. Pilsner delikatnie zalatujący, mętnawy ale w smaku dobrze nachmielony.
          Trwa jakiś remont w środku, ale wszystko działa pełną parą. Turyści głównie zagraniczni i stali bywalcy, znajomi obsługi. Podają piwa w nonicach 0,48 litra.

          Comment

          • ArtK31
            Senior
            • 04-2005
            • 708

            #6
            Musiałem się z e-prezesem minąć terminami, byłem w lokalu 15.06.
            Potwierdzam,ich porter był chyba najlepszym piwem pitym w Macedonii.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Na bieżąco piszę. Dziś opuszczam Macedonię Północną. BTW, starowka to chyba niezbyt trafny termin, bo lokalsi kierowali gdzie indziej. To Stary Bazar.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎