Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chorwacja, Rovinj, Cesta Valalta - Lim, Pivovara Valalta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    Chorwacja, Rovinj, Cesta Valalta - Lim, Pivovara Valalta

    Kolejny chorwacki browarek na półwyspie Istria, do którego ciężko dotrzeć i kolejny po Pivnicy Francuz w Pazinie, z którego nie udało nam się napić piwa. Jest oddalony od centrum Rovinja o 4 km i nie ma tam dojazdu komunikacja publiczną. W przeciwności do tego w Pazinie jest czynny, lecz działa na terenie ogromnego, ogrodzonego i strzeżonego campingu organizacji naturystycznej, na teren którego wstęp mają tylko jej członkowie za okazaniem kart członkowskich. My ich oczywiście nie mieliśmy i nas nie wpuszczono choć przy bramie przypominającej przejście graniczne zadeklarowałem, że rozbiorę się do konsumpcji.
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Czytałem wielokrotnie, że z odwiedzeniem tego minibrowaru mogą być kłopoty. Zawsze odkładałem wizytę na później, raz że szczególnie nie po drodze, dwa że właśnie ta hermetyczna, naturystyczna kolonia. Dobrze, że spenetrowałeś temat. Da to wnioski na przyszłość, może trzeba się wcześniej specjalnie umówić z właścicielem.

    Comment

    • piotrgorzelak
      Junior
      • 02-2010
      • 4

      #3
      Sprawa jest prosta wchodzisz z kobietą. Wstęp na całodniowe plażowanie bez noclegu to 40 kun od osoby. Samotni panowie tylko z legitką organizacji naturystycznej.
      Piwo jest także w sklepie nalewane z automatu do własnych opakowań.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎