Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Letiny, Letiny 66, Akciový pivovar Letiny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Senior
    • 09-2012
    • 1865

    Czechy, Letiny, Letiny 66, Akciový pivovar Letiny

    Letiny to mała miejscowość w okolicach Pilzna. Od roku 2014 w Letinach działa browar z restauracją.
    Po przekroczeniu progu budynku od razu ukazują się nam kadzie warzelne, natomiast do restauracji skręcamy na prawo.
    W zeszłą sobotę w piwnej ofercie browaru było aż sześć rodzajów piwa. Próbowałem niestety tylko dwóch.

    -Letinská 10% – výčepní světlé 18 / 25Kc. Śmiało zakwalifikował bym to piwo jako 11-ka. Bardzo smaczne.
    -Letinská 12% – světlý ležák 25 / 36Kc. Tutaj troszeczkę się zawiodłem. W smaku wyczuwałem jakiś posmak palonego słódu. Do typowego Czeskiego ,lezaka, mi to nie pasowało.
    -Letinská 13% – polotmavý speciál 25 / 36Kc.
    -Letinská 12% – tmavý ležák 25 / 36Kc.
    -Letinská 12% – pšeničný ležák 25 / 36Kc.
    -Letinská L.Í.P.A. 14% 42Kc. za 0,4l.

    Mam nadzieję, że reszty piw jeszcze kiedyś spróbuje. Najważniejsze dla mnie ,jasne, już spróbowałem.
    Ceny dań restauracyjnych zaczynają się od 129Kc, a kończą na 270Kc. Jak na tak małą miejscowość to ceny piwa i posiłków do tanich nie należą.
    Wszystkie piwa na wynos można zakupić w 1,5l butelkach typu pet.

    Godziny otwarcia restauracji to:

    Pon. – czwartek: 11:00 – 21:00
    Piątek-sobota: 11:00 – 00:00
    Niedziela: 11:00 – 21:00
    Jednak na obecną chwilę nastąpiła zmiana w godzinach otwarcia lokalu. Dotyczy to tylko poniedziałku i wtorku. W te dni lokal czynny jest tylko do godziny 14.
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎