Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Brno, Poštovská 68/3. Pivovar Harry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heckler
    Senior
    • 09-2012
    • 1817

    Czechy, Brno, Poštovská 68/3. Pivovar Harry

    Od 2021 roku Pub Axiom ma konkurencje. W tej samej kamienicy otworzono browar Harry. Nawet kolorystycznie oba lokale są takie same
    Przed lokalem mały letni ogródek, a ogromny ogródek znajduje się na podwórzu, w bramie, tuż obok.
    Po wejściu do środka jest efekt ,wow,. Ogromna sala, bar nad którym stoją tanki wyszynkowe, warzelnia, a za szybą tanki leżakowe i krzątająca się pani piwowar. Już kiedyś miałem przyjemność poznać panią Tamarę, a było to podczas wizyty w browarze Řeporyje. Szybkie fotki i zaczynamy degustację.
    Generalnie jest bardzo nowocześnie i nie każdemu taki styl przypadnie do gustu. Niestety poza ciekawym wnętrzem nowoczesnego browaru jest lipa, piwna lipa.

    Na kranach 8 piw, a my spróbowaliśmy tylko 2, a i tak ciężko było je dopić

    - Born svetly lezak 11-ka 39 / 56 Kc. fujjj....

    - Drok DH svetla 12-ka 39 / 59 Kc. ciut, ciut lepiej.

    - Blek tmavy lezak 12-ka cena j/w

    - Preegl session IPA 10-ka cena j/w

    - Donald ginger APA 12-ka 44 / 66 Kc.

    - Felix American IPA 56 / 89 Kc.

    - Re Barbara saison 16-ka 69 Kc.

    - Rogue Fruity Brut 13-ka 59 Kc.

    W sumie chciałem dać im jeszcze jedną szansę i spróbować jakąś ipę, ale ceny skutecznie przemawiały do mnie : nie kupuj, idź gdzieś indziej


    Attached Files
  • heckler
    Senior
    • 09-2012
    • 1817

    #2
    Front kamienicy.
    Attached Files

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Pierwsze wrażenie z wizyty w dniu 06.01 - hmmm, bardzo dziwne. Lokal Axioma wypełniony po korek, a zza szyby Harry'ego widać pustą salę - nieczynne czy co ? Okazuje się że główna przestrzeń znajduje się w głębi lokalu i tam ludzi w bród. Odnośnie piwa - jaka radosna (w porównaniu z wpisem hecklera) odmiana : próbowane - Drok (44 / 65 Kc),
      Blek (46 / 68 Kc) i Felix (60 / 96 Kc) bardzo dobre, najsmaczniejszy ciemniak Blek - wyrazisty i stylowy. Co się tam porobiło ? Kwestia czasu, opanowania sprzętu a może zmiana piwowara ? Nie wiem, nie wnikam - grunt że mogę to miejsce z czystym sumieniem polecić .​
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎