Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Praha, Vodičkova 20, Novoměstský Pivovar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #31
    13 stycznia na euro.cz pokazała się taka informacja:

    Novoměstský pivovar dovařil. Tradiční pražská značka po 27 letech končí Více na: https://www.euro.cz/praha/novomestsk...paign=copylink

    Jeden z nejstarších českých řemeslných podniků - Novoměstský pivovar Praha - zavírá. Letošní 31. leden bude dnem, kdy zmizí z mapy.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • arturroxx
      Member
      • 10-2002
      • 94

      #32
      Jakoś mnie to nie dziwi. Miejscowi tam nie zaglądali, dla przypadkowych turystów miejsce zbyt daleko od starówki. Od lat przesiadywali tam Rosjanie, ale i ci przenieśli się do U Tri Ruzi i na Żiżkov do Victora, gdzie właścicielem jest ich krajan. Oferta piwna od lat nie zmieniona, brak piw nowofalowych, jakieś pokrzywowe, kawowe i bananowe wynalazki. Ja za tym miejscem na pewno tęsknił nie będę.

      Comment

      • arturroxx
        Member
        • 10-2002
        • 94

        #33
        W poprzednim wpisie pomyliłem browary i odniosłem się do Piwowarskiego Domu na Jęczmiennej a to przecież Nowomiejski. Ten ofertą piwną też nie zachwycał, jasne i ciemne i po temacie, zero górnej fermentacji i innych wynalazków. Olbrzymia powierzchnia i ilość zatrudnionego personelu zawsze mnie zadziwiały, pewnie finansowo przestało się spinać.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #34
          Przyczyną jest podobno nagłe wypowiedzenie najmu.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎