Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Praga, Čestmírova 5, Zlý časy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    #31
    Ja tam ze swojej styczniowej wizyty jestem jak najbardziej zadowolony, wybór byl świetny no i piwo świeże, póki co najlepszy multi-tap w pradze. Co do Prague Beer Museum to jego największym minusem jest bardziej komercyjny i turystyczny charakter.

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #32
      Ciekawostka: 19.11 będzie tu miał prezentację AleBrowar. Widać, że kontakty nawiązane podczas Žižkovského pivobraní zaprocentowały

      A w lokalu obecnie jest 48 nalewaków, výčep na trzech poziomach i całkowity zakaz palenia. Mnie najbardziej cieszy ostatni punkt

      Comment

      • Alexanderfeld
        Senior
        • 08-2009
        • 173

        #33
        Ostatni raz byłem tu ponad 6 lat temu. W piątek też wpadliśmy z kumplem trochę przypadkiem, umilając sobie oczekiwanie na przerzedzenie się tłumów z pobliskiego browaru Basta. Spróbowaliśmy piw: Bad Flash Prostě Ležák (39 kc za 0,5 l) oraz Břevnov Imperial Stout (45 kc za 0,3 l). Pierwsze bez historii, za to brzewnowski stout prima. Dolna sala w lokalu była otwarta raptem od kilku minut, a mimo to przy stołach siedzieli już goście, inne również w mig się zapełniły. Szkoda tylko, że piwa podawane są w szklankach/kuflach bez logo. Podczas mojej poprzedniej wizyty podawano jeszcze piwa w szkłach z różnych browarów co miało swój niewątpliwy urok.

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          #34
          Byłem tylko na dole. Czułem się tu bardzo dobrze; przyjemna, bluesowa, nienachalna muzyka.

          Piłem piwa z tych samych browarów co przedmówca. Břevnov wypuścił treściwe IPA, ale i imperialny stout ( Bad Flash Torpid Mind ) był niezły. 55 i 59 koron za odpowiednio 0,4 i 0,3.
          Last edited by concerto; 16-02-2018, 20:21.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎