Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hiszpania, Malaga, Pl. de la Merced 5, Birras Deluxe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 287

    Hiszpania, Malaga, Pl. de la Merced 5, Birras Deluxe

    Kolejny raz w tym roku rzuciło mnie do Malagi i przypadkiem wędrując po mieście w piątkowy wieczór trafiłem na to piwne miejsce.

    Co prawda nie do końca rozumiem, jak można w południowej Hiszpanii, kraju wina, pić piwo – ale patrząc po innych, 2/3 ludzi woli koncernowe ścieki, więc jeśli znajdzie się coś z wartościowym piwem, trzeba to wesprzeć.

    Wstąpiłem na jedną kolejkę, by móc poobserwować bardzo żywy o tej porze plac, gdzie wiele osób się spotyka. Nawet udało mi się zauważyć jednego bezdomnego, którego pamiętam z tego samego placu z czerwca, a kojarzę go po koszulce z ogromnym orłem na piersiach. Domyślam się, że rodak, ale nie sprawdzałem. Ale dość dygresji.

    Kilka stolików na zewnątrz, plus całkiem spore miejsce w środku. A tam 11 kranów i bardzo duży wybór butelek. Są hiszpańskie mikrusy i bardziej znana międzynarodówka. Do sprawdzenia na ich stronie: https://birrasdelux.com. Obsługa zna angielski.

    Z minusów, pierwszy raz w Hiszpanii dostałem niejadalne oliwki (znaczy się, takie jak są dostępne w PL, twarde i bardzo cierpkie). Ale że to było „gratis”, to nie będę narzekał.
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎