Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Holandia, Amsterdam, Kolksteeg 3, In de Wildeman

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzyncio
    Junior
    • 10-2002
    • 2

    Holandia, Amsterdam, Kolksteeg 3, In de Wildeman

    W zeszłym roku przez przypadek trafiłem do lokalu "In de Wildeman. Jak piszą na swojej stronie ten mieszczący się w dawnej gorzelni w Amsterdamie, oferuje 18 piw z beczki, a także mają w swojej kolekcji 250 piw w butelce. Są to głownie piwa z Belgii i Holandii piwa trapistów, także piwa z Wielkiej Brytanii, USA i Niemec. Ponadto oferują piwa "specjalne" tzn. występujace okazyjnie.
    Piłem tam: Flying Dog Wildeman Farmhouse, De Molen Vuur & Vlam, a także piwo Breugems Lente Zoentje. Wszystkie piwa rewelacyjne.
    Na dodatek obsługa co chwila degustowała piwa lane klientom co powodowało, iz po pewnym czasie wykazywali niestabilność ruchową oraz bardzo dobry humor http://www.browar.biz/forum/images/icons/br/icon12.gif
    Lokal bardzo klimatyczny i wart odwiedzenia
    Strona internetowa : http://www.indewildeman.nl/index.php?lang=nl&page=1
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    #2
    18 kranów, ale sporo zajętych przez popularne piwa typu niemieckie pilsy , weizeny czy Guinessa. Trafiają się też perełki - po nędznym Pandora IPA z Maximusa miałem okazję wypić Brutal IPA z Rogue. Niestety - podobnie jak w Beer Temple - jest tylko jedna chlodziarka na wszystkie krany - i oba IPA podane były o wiele za zimne. Zaczęło to jakoś smakować po pół godzinie. Niestety czerwona kartka i ten sławny lokal w samym centrum dla mnie przestał się liczyć. I nie pomoże miła obsługa, ani przychylne godziny otwarcia /od 12/, wygodnie jeśli ktoś ma chwilę przed pociągiem czy samolotem.

    Comment

    • radous
      Junior
      • 06-2012
      • 16

      #3
      Lista piw.
      Mały klimatyczny lokalik.
      Miałem mało czasu i jedynie piłem piwko z pozycji 15.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎