Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie w Krakowie kupię takie piwa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mario7
    Junior
    • 06-2012
    • 12

    Gdzie w Krakowie kupię takie piwa?

    Witam,

    zwracam się z pytaniem czy w Krakowie znajdzie się (jeśli w ogóle jest jeszcze rozlewane) Antidotum Dunkel oraz Ciechan Stout , Ciechan Porter 22º?

    Pozdrawiam;]
    Moja mała kolekcja, ciągle w edycji. Aktualizacja z 14.10.2012
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #2
    Sprawdzałeś w Marii lub Strefie-Piwa?

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      #3
      Sprawdź jeszcze tu.
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • Mario7
        Junior
        • 06-2012
        • 12

        #4
        Na Łużyckiej byłem wczoraj, nie mają już Stouta i nie wiadomo czy w ogóle będzie dostępny. Podobnie z Antidotum Prawdziwy Dunkel , taka sama sytuacja. Jedynie pszenica była z Antidotum jeszcze wczoraj. Browar podobno zastanawia się na ważeniem, gdyż są różne skrajne opinie na temat tego piwka. Aczkolwiek ja jestem ZA ;]
        U Marii Stouta nie widziałem już od miesiąca a jestem tam dość regularnie, chyba że mam takie pecha że zawsze brakuje akurat kiedy ja jestem:P Antidotum był tam kiedyś tylko Prawdziwy Pils ale już go nie ma również od pewnego czasu.

        O Ciechana 22 zapytałem, bo była to kiedyś podobno wersja limitowana. Dostępny jest owszem 18 ale 22 nie widziałem i nie wiem czy w ogóle jest do sprzedaży. (Podobno Lwówek miałem przejąć ale nie jestem pewien )
        Last edited by Mario7; 18-10-2012, 09:33.
        Moja mała kolekcja, ciągle w edycji. Aktualizacja z 14.10.2012

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #5
          Stouta Ciechan już nie zamierza warzyć.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Stouta Ciechan już nie zamierza warzyć.
            I słusznie, bo akurat to piwo w portfolio Ciechana dość mocno kuło w oczy.

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario7 Wyświetlenie odpowiedzi
              Na Łużyckiej byłem wczoraj...

              U Marii...
              Antidotum był tam kiedyś tylko Prawdziwy Pils ale już go nie ma również od pewnego czasu.
              ...
              Przy okazji wizyty na Łużyckiej trzeba było jeszcze podejść na Kordiana do delikatesów Centrum, tam mieli wszystkie Antidotum. Ale czy jeszcze mają??? Uwaga: wszystko co ciekawe jest tam w lodówce, na półkach rządzi "Banda Trojga".

              We wtorek Pils z Antidotum w Marii był.
              Antidotum było także u Dorana na Józefa.
              Last edited by MarcinKa; 18-10-2012, 11:35.
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • Piwa-i-wody-regionalne
                Senior
                • 06-2012
                • 269

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario7 Wyświetlenie odpowiedzi
                Na Łużyckiej byłem wczoraj, nie mają już Stouta i nie wiadomo czy w ogóle będzie dostępny. Podobnie z Antidotum Prawdziwy Dunkel , taka sama sytuacja. Jedynie pszenica była z Antidotum jeszcze wczoraj. Browar podobno zastanawia się na ważeniem, gdyż są różne skrajne opinie na temat tego piwka. Aczkolwiek ja jestem ZA ;]
                U Marii Stouta nie widziałem już od miesiąca a jestem tam dość regularnie, chyba że mam takie pecha że zawsze brakuje akurat kiedy ja jestem:P Antidotum był tam kiedyś tylko Prawdziwy Pils ale już go nie ma również od pewnego czasu.

                O Ciechana 22 zapytałem, bo była to kiedyś podobno wersja limitowana. Dostępny jest owszem 18 ale 22 nie widziałem i nie wiem czy w ogóle jest do sprzedaży. (Podobno Lwówek miałem przejąć ale nie jestem pewien )
                Stouta nie ma i nie będzie w ofercie Ciechana, wczoraj potwierdził mi to przedstawiciel browaru. Z porterów Ciechan ma tylko 18. Antidotum póki co świadomie nie zamawialiśmy, choć pojawiła się nowa warka wszystkich trzech, co ciekawe dunkel ma.... zmienioną recepturę.
                Łużycka 25, Kraków
                godz. otwarcia: pn-sb 11:00-21:00

                http://www.facebook.com/pages/Piwa-i...2783551?ref=hl

                gg 34920954

                Nasze wycieczki do browarów w różnych krajach :)

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwa-i-wody-regionalne Wyświetlenie odpowiedzi
                  Antidotum póki co świadomie nie zamawialiśmy, choć pojawiła się nowa warka wszystkich trzech, co ciekawe dunkel ma.... zmienioną recepturę.
                  Tym razem bez kiszonej kapusty w zasypie?
                  Ale to miło, że postanowili coś zmienić w tym piwie. Na lepsze, bo na gorsze byłoby ciężko
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • Mario7
                    Junior
                    • 06-2012
                    • 12

                    #10
                    Szkoda że Stouta nie będą ważyć już, nie próbowałem jeszcze tylko tego Ciechana a słyszałem od znajomych dość pochlebne recenzje. Chyba że ktoś zobaczy jeszcze w którymś miejscu to piwo niech da znać na PRV ;]
                    Z Antidotum podobna historia ale tu słyszałem różne opinie, mam nadzieje że jednak będzie mi dane spróbować skosztować ten trunek. A o gustach się nie dyskutuje, jednemu smakuje jedno a drugiemu inne piwko Na zdrowie
                    Moja mała kolekcja, ciągle w edycji. Aktualizacja z 14.10.2012

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario7 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Szkoda że Stouta nie będą ważyć już, nie próbowałem jeszcze tylko tego Ciechana a słyszałem od znajomych dość pochlebne recenzje. Chyba że ktoś zobaczy jeszcze w którymś miejscu to piwo niech da znać na PRV ;]
                      Warzyć!
                      Ciechan Stout był bardzo słaby i jego zniknięcie to żadna strata.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • Mario7
                        Junior
                        • 06-2012
                        • 12

                        #12
                        Przepraszam, szybko pisałem stąd błąd:/

                        Jak dla mnie żadną stratą by nie było zaprzestanie warzyć Maciejowego , które uważać za okropne piwo. Na temat Stouta jedynie mogę powiedzieć to co słyszałem od znajomych.
                        A tak jak pisałem, kłócić się nie w mojej intencji jest. Odbiegać zbytnio od tematu również. Pozdrawiam
                        Moja mała kolekcja, ciągle w edycji. Aktualizacja z 14.10.2012

                        Comment

                        • Piwoteka
                          Senior
                          • 04-2008
                          • 1209

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario7 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak dla mnie żadną stratą by nie było zaprzestanie warzyć Maciejowego , które uważać za okropne piwo. Na temat Stouta jedynie mogę powiedzieć to co słyszałem od znajomych.
                          A tak jak pisałem, kłócić się nie w mojej intencji jest. Odbiegać zbytnio od tematu również. Pozdrawiam
                          Mistrz Yoda?
                          Piwoteka
                          Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                          www.piwoteka.pl
                          Sklep Piwoteki na Facebooku
                          Piwoteka Narodowa na Facebooku
                          Piwoteka Narodowa na G+
                          Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                          Browar Piwoteka

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎